Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

8 godzin temu, agusiazet napisał:

Nie.

To zacznijmy od tego byś pozbierała swoje subskrybowane wątki. Wejdź w swój profil i po prawej stronie (na górze, gdzie masz miejsce na panoramiczne zdjęcie w profilu jak na fb) masz "moja aktywność". To wątki gdzie się udzielałaś. Każdy jeden musisz ręcznie przestawić na "obserwowany" tak jak na poprzednim dogo - po prawej stronie masz ten przycisk z liczbą osób, które go obserwują. Jak go klikniesz i wyskoczą Ci opcje to przed zatwierdzeniem obserwowania odznacz sobie najpierw byś nie dostawała żadnych powiadomień bo inaczej dogo zawali Ci pocztę mailami. Te które już ustawisz sobie jako obserwowane znajdziesz w zakładce "obserwowana zawartość", a otwiera się ją poprzez kliknięcie w swój nick na samej górze ekranu, w prawym rogu. Niestety wątki na tej na liście już się nie przesuwają w górę gdy ktoś doda post. I nie można od razu z listy przeskoczyć do ostatniej strony wątku.

Link to comment
Share on other sites

Czas na słów kilka o moich zwierzach:)

Na ostatnim spacerze nam się poszczęściło. Fakt, że prawie żadne zdjęcie Baja i Alfreda nie wyszło ( :) ), ale natknęliśmy się na leśne zwierzęta:) O tym za chwilę bo najpierw modele:)

oh06eg.jpg

jsc5ug.jpg

29394hv.jpg

Baj z Alfredem uwielbiają spacery. W sumie jak każdy pies:) Dobrze wiedzą co się szykuje gdy tylko w domu któryś karabińczyk od uprzęży uderzy o podłogę:) Zaczynają się piski i skomlenia:) Gdy wyjdę z domu to robi się coraz głośniej i lecą do bramy. Prawdziwy hałas jest w trakcie zakładania szelek, ale przynajmniej są wtedy grzeczne:) Oczywiście Baj najgłośniejszy:)

Alfred coś ostatnio trochę kulał na łapkę. Dostawał przez 2 dni tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Przeszło już po pierwszym podaniu. Po odstawieniu znowu zaczął kuleć:/ Zacząłem dawać im Cortaflex (bo miały przerwę) i po 2-3 dniach wszystko przeszło:)

15d1fsw.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Zaraz na początku widać jak niecałe 200 m przed nami stoi na drodze łania. No OK, na filmie nie widać co to za zwierzę;) Po chwili nas zauważyła i uciekła, a za raz za nią (nie widać) druga. Psie towarzystwo je zauważyło i zaczęło coś rozmawiać między sobą;) To jeszcze i tak było cicho bo czasem jak nam sarny wyskoczą to dopiero jest lament:)

 

Normalnie film trwał ponad 5 minut, ale skróciłem bo idąc dalej, jednak nie zobaczyliśmy już tych łań. Później natknęliśmy się na żurawie na polu. Nie widzieliśmy ich, ale tego dnia i tak wydarzyło się więcej niż zwykle:)

 

Królik Roger hasa jak młody:) Trochę się męczy gdy np przekica jednorazowo 10 m. Wtedy robi sobie przerwę, ale i tak bardzo dobrze się trzyma:) I bardo lubi kopać:D

2j44luh.jpg

i5xkdc.jpg

2qnabdl.jpg

Link to comment
Share on other sites

Maciek wciąż coś ulepsza, remontuje, wow ! Zdjęcia piękne, filmiki też. Łanię na filmiku zauważyłam. Baj i Alfred bardzo zgodnie razem spacerują.  Roger czymś bardzo zainteresowany: http://i66.tinypic.com/2qnabdl.jpg. Saszka świetnie pomaga: http://i66.tinypic.com/14cz9m8.jpg, a Julian chyba nie przepada za remontami: http://i66.tinypic.com/29wmgzo.jpg. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Dana i Muszkieterowie napisał:

Maciek wciąż coś ulepsza, remontuje, wow ! Zdjęcia piękne, filmiki też. Łanię na filmiku zauważyłam. Baj i Alfred bardzo zgodnie razem spacerują.  Roger czymś bardzo zainteresowany: http://i66.tinypic.com/2qnabdl.jpg. Saszka świetnie pomaga: http://i66.tinypic.com/14cz9m8.jpg, a Julian chyba nie przepada za remontami: http://i66.tinypic.com/29wmgzo.jpg. 

Dzięki:)

Nie wiem co się stało, ale po wstawieniu filmów obejrzałem je i wyglądały normalnie, a teraz w pierwszym faluje obraz i jeszcze jest niewyraźny:( Chyba, że tylko u mnie tak jest...

EDIT: O, i już jest normalny:/

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Dana i Muszkieterowie napisał:

Maciek wciąż coś ulepsza, remontuje, wow !

Niestety nie tak wciąż:)

14 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Maćku, z serca dziękuję za CudRelację :) miło spotkać się Wami! Julianowski grzbiet ... zbyt wysokie dźwięki, czy wręcz przeciwnie - basów nadmiar ? ;) Serdeczne pozdrowienia zostawiam i do zobaczenia :)

I ja dziękuję za odwiedziny:) 

Nie wiem czego Julianowi było za dużo:) Ale aż się musiał rozciągnąć po obudzeniu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cudny zwierzyniec, rewelacyjne zdjęcia!

A filmiki obejrzałam parokrotnie, zawołałam nawet TZ, zeby sie napatrzył, i bo Baj to również  jego ulubieniec, zawsze wspomina naszą wpólną podróż ze schroniska do hoteliku...

Dawne czasy... jak zwykle miło widzieć Bajutka szczęślwiego!

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tola napisał:

Cudny zwierzyniec, rewelacyjne zdjęcia!

A filmiki obejrzałam parokrotnie, zawołałam nawet TZ, zeby sie napatrzył, i bo Baj to również  jego ulubieniec, zawsze wspomina naszą wpólną podróż ze schroniska do hoteliku...

Dawne czasy... jak zwykle miło widzieć Bajutka szczęślwiego!

Dziękujemy:)

Następnym razem postaram się o jakiś ciekawszy filmik;)

Ale Wam Bajutek utkwił w pamięci:) Ale chyba nie bez powodu bo przed adopcją koleżanka z hotelu też mi powiedziała, że najlepszego psa zabieram:) 

6 godzin temu, Gusiaczek napisał:

krokusy_400x400.jpg

Niestety nie otwiera mi się zdjęcie:(

 

71phfo.jpg

Tylko jak tu świętować jak się na nocki chodzi?:/ Wieczorem nie można więc kiedy? Po powrocie do domu o 6 rano?;)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Zdjęcie zniknęło .... może dlatego, że krokus jest symbolem trzeźwości i nie po drodze mu z Patrykiem ?  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Maćku są tacy, których zadziwiłoby Twoje pytanie - 6 rano, po południu - nał problem  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,06_bD_orig.

Krokus symbolem trzeźwości? Nigdy o tym nie słyszałem:D

No tak, tacy to już są pod sklepem jeszcze przed otwarciem;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas w maju stuknie cztery latka z Ovo, a dzisiaj mnie stuknął roczek ;)

juz_nie_pale_hurra_0.jpg

szkoda, że nie mogłam odkładać nieprzepalonych pieniędzy, bo suma jest imponująca : ok. 5 tysięcy! no, ale łatwiej było wiązać koniec z końcem bez wyrzutów sumienia nałogowca ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...