Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 21.12.2017 o 16:02, Olena84 napisał:

Dziękuję i Tobie a raczej Wam, radosnych i spokojnych , w rodzinnej atmosferze.

 

Dnia 23.12.2017 o 17:43, Tola napisał:

 

Dnia 23.12.2017 o 20:44, jotpeg napisał:

Świąt prawdziwych, 
życzeń szczerych, 
przeżyć autentycznych. 
Myśli pogodnych, 
słów życzliwych. 
Odnalezienia tego, cośmy po drodze zgubili. 
Wszystkiego najlepszego dla Was!!!

Dziękuję Wam :)

Link to comment
Share on other sites

I stało się coś czego nikt się nie spodziewał. 25 grudnia, wieczorem, pod drzwi przyszedł taki oto może czteromiesięczny kocurek. Skoro przyszedł w taki dzień to głupio by było gdyby zabrakło miejsca w gospodzie;) Nie jest nikogo z sąsiadów, a on sam jest (czy może był) brudny i ze zdartym nosem. Nie wiem czy zdążałby doprowadzić się do takiego stanu gdyby to w Wigilię ktoś go wyrzucił jako nietrafiony prezent:( Może zrobiono to z innego powodu bo normalnie raczej nie ma możliwości by sam skądś przyszedł. W każdym razie został i dostał roboczo na imię Sylwester, ale raczej już mu tak zostanie:) Z Saszą i Julianem szybko się dogadały. Muszę umówić go na odrobinę znęcania się nad zwierzętami - kastrację;)

Moje stado jakby się odbudowuje - może nie gatunkowo, ale ilościowo...i nie wiem czy się cieszyć czy nie:D

DSC_8813.JPG

DSC_8893.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy mi się wydaje czy dogo zjadło ostatnie posty z wątków? Już zacząłem tak podejrzewać na innym wątku, ale tutaj jestem pewien, że był post od Natalii2005, na którego nawet nie zdążyłem odpisać...

Co u Baja? Z jednej strony cieszy się śniegiem bo lubi śnieg, tarzanie się w nim i w ogóle, a z drugiej strony zaczął się trochę bać. On na pewno boi się dźwięków zjeżdżającego z dachu śniegu, ale skąd dzisiaj te lekkie lęki skoro dopiero co się rozpadało to nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Piękne zdjęcia szczęśliwych  zwierzaków, a na Bajutka, mojej schronowej miłości nie mogę się napatrzeć:)

 Sylwester wiedział, pod czyje drzwi sobie przycupnąć:)

Niech Wam się wiedzie chłopaki!

 I króliczce razem w Wami też!

 

Bardzo dziękujemy:)

Właśnie nie wiem czy Sylwester liczył się z konsekwencjami zawitania pod te drzwi bo już jutro czeka go pożegnanie z klejnotami ;)

2 minuty temu, Tola napisał:

Dla Alfreda zbrakło mi reputacji, poprawię się jutro;)

Alfred stracił reputację:P

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Maciek777 napisał:

Czy mi się wydaje czy dogo zjadło ostatnie posty z wątków? Już zacząłem tak podejrzewać na innym wątku, ale tutaj jestem pewien, że był post od Natalii2005, na którego nawet nie zdążyłem odpisać...

 

ona chyba bana dostała bo nie ma postów żadnych a wcześniej chyba dużo postów pisała o filmach, może za to

17 minut temu, Maciek777 napisał:

 

Właśnie nie wiem czy Sylwester liczył się z konsekwencjami zawitania pod te drzwi bo już jutro czeka go pożegnanie z klejnotami ;)

 

wstydziłbyś się...:(

Link to comment
Share on other sites

Całkiem możliwe bo tak mi się rzuciło w oczy, że ma ujemną reputację. Ale, że na Dogo jeszcze bany istnieją?:D

I wstydzę się w związku z Sylwestrem...że tak późno:P Poza tym może wreszcie przy okazji przestanie gryźć po rękach bo głaskać go można tylko wtedy gdy śpi lub dopiero co się obudzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dawno mnie tutaj nie było, wątek gdzieś mi się schował.

Cudne zwierzaki i cudne zdjęcia.

Bajutek z kurą obłędny :)

Kocie dziecko może mieć jakieś niedobre doświadczenia z ludzką ręką i dlatego tak reaguje. Jak się przekona, że nic mu nie grozi, będzie lepiej.

Pozdrawiam i życzę dobrego roku :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2018 o 08:22, terra napisał:

Dawno mnie tutaj nie było, wątek gdzieś mi się schował.

Cudne zwierzaki i cudne zdjęcia.

Bajutek z kurą obłędny :)

Kocie dziecko może mieć jakieś niedobre doświadczenia z ludzką ręką i dlatego tak reaguje. Jak się przekona, że nic mu nie grozi, będzie lepiej.

Pozdrawiam i życzę dobrego roku :)

Miło Cię znowu tu widzieć:) Już myślałem, że nie wrócisz...

Cieszę się, że fotki Ci się spodobały:)

Sylwester od pierwszej chwili łasił się do nóg, tylko tę rękę atakował. Może, jak piszesz, miał złe doświadczenia albo robił to w zabawie. W każdym razie powoli przestaje. Z Julianem często "walczy" i też nie wiadomo czy w zabawie czy nie bo czasem jest dość głośno, a czasem śpią obok siebie. Liczę, że to jednak tylko zabawa bo w sumie Julian za młodu też tak robił Saszy. W każdym razie Sylwester już dawno po kastracji.

Dziękuję za życzenia i Tobie też życzę wszystkiego dobrego na ten rok:)

 

A tak z aktualności to u nas duże mrozy bo w dzień ok -5*C, a w nocy ok -12*C, ale odczuwalna temperatura dwa razy niższa ze względu na wiatr. Na noc Baj, Alfred i Inaba tradycyjnie idą spać do pomieszczeń gospodarczych. Z resztą niewiele sobie z tych mrozów robią bo np Baj leży sobie na ziemi przed kojcem, a Inaba siedzi przy siatce:) Jedynie Alfred jakieś oznaki zimna wykazuje, ale też bez przesady. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Maćku za życzenia :)

Z kotami to bywa różnie, najczęściej się dogadują chociaż różnie długo to trwa, będzie dobrze. Mały musi się wyszaleć.

U nas też ziiimno -17, z jednej strony dobrze, ale jak pomyślę o tych bez dachu nad głową...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...