Jump to content
Dogomania

Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!


agusiazet

Recommended Posts

Przykro mi z powodu odejścia Rogera, sporo miałeś tych rozstań Maciek w ostatnim czasie, ale czas płynie nieubłaganie i dla zwierzaków :(

Dobrze, ze u reszty  zwierzyńca wszystko dobrze, cieszę oczy Bajutkiem i jego radością :)

 Pozdrawiamy cieplutko:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za te słowa.

Tak. Niestety w ostatnich latach było dość sporo tych pożegnań. Jednak wiadomo, że im więcej zwierzaków, tym więcej takich momentów. Ale ostatecznie i tak warto bo chwil gdy było dobrze jest nieporównywalnie więcej, a poza tym skoro i tak już te zwierzęta żyją na tym świecie to jedyne co możemy dla nich zrobić to sprawić by to ich życie było jak najlepsze, w miarę naszych możliwości. Dlatego i Roger będzie miał następcę...

Pozdrawiam Was i postaram się odzywać tak często jak wcześniej:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzięki, że wciąż tu jesteście:) I, że Wam się fotki podobają:) 

Muszę powiedzieć, że w tym sezonie grzybowym zostałem w lesie zaczepiony chyba z 4-5 razy z powodu psów i zawsze były to pozytywne reakcje:) Z powodu ich grzecznego marszu (w trójkę) lub przez sam fakt, że są.  Bajutek oczywiście ma w tym swój udział:) Jeden pan, nawet przejeżdżając samochodem krzyknął przez otwarte okno "to też rodzina!":D Zaskakują mnie ci ludzie;)

Pozdrawiam:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
15 godzin temu, jotpeg napisał:

Baj wygląda świetnie! Zazdroszczę terenu - coś wspaniałego mieć las przy domu. A w mieście wszędzie ludzie i brudno... 
Pięknie macie na co dzień :)

Dziękuję:) Już bym nie zamienił wsi na miasto:) Do pełni szczęścia, by móc się cieszyć lasem, przydałoby się by ludzie tam tyle nie śmiecili (również sąsiedzi butelkami po winie) , ale nie można mieć wszystkiego;) 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Pięknie prezentuje się Baj w tej jesiennej scenerii, ale ładnemu we wszystkim dobrze;)

Pozdrawiamy cieplutko

I jak się tu nie zgodzić:)

Również pozdrawiam:)

11 godzin temu, uxmal napisał:

A ta piękność jak się zwie ?

Witaj na wątku:) Ale zaskoczenie!

To jest Alfred i dziękuję w jego imieniu za komplement:)  Na pierwszy rzut oka bardzo podobny do Twojego, tylko frisbee zasłania, a szczerze mówiąc chyba nigdy nie widziałem psa podobnego do Alfreda i nawet nie wiem czy jest on w typie jednej rasy czy przedstawicielem wielu ras na raz:) 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Maciek777 napisał:

To jest Alfred i dziękuję w jego imieniu za komplement:)  Na pierwszy rzut oka bardzo podobny do Twojego, tylko frisbee zasłania, a szczerze mówiąc chyba nigdy nie widziałem psa podobnego do Alfreda i nawet nie wiem czy jest on w typie jednej rasy czy przedstawicielem wielu ras na raz:) 

Tak, Alfred jest podobny z pyszczka do mojego Dyzia (sznaucerek) ma też coś z teriera i jamniczka. Jest urokliwie urzekający :) I ten błysk i uśmiech -rewelacja :)

Padłam z zachwytu :)

Oczywiście jego koledzy też przystojni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2017 o 21:17, uxmal napisał:

Tak, Alfred jest podobny z pyszczka do mojego Dyzia (sznaucerek) ma też coś z teriera i jamniczka. Jest urokliwie urzekający :) I ten błysk i uśmiech -rewelacja :)

Padłam z zachwytu :)

Oczywiście jego koledzy też przystojni.

Tyle komplementów, dziękuję w imieniu Alfreda i reszty stada:)

A wstawisz tu zdjęcie swojego Dyzia?:) Ciekawe czy nie zasłaniając się frisbee wciąż są do siebie, z Alfredem, podobne:)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Maciek777 napisał:

Wychodzi na to, że mamy podobne oba psy:D Na Twoim avatarku mocne podobieństwo Dyzia z Alfredem jednak się kończy:D

Hihihih, tak :) Baj i Feluś też mają wspólne ogniwo :))) Broda, sierść, czaprakowe umaszczenie. Uśmiech też podobny :) Feluś niestety flegmatyk jest okrutny. :) Od urodzenia. Ciężko jest go namówić na dłuugi spacer, jeść mu się nie chce. Uwielbia leniuchować. Dyzia niestety nie ma na tym świecie, Odszedł w tym roku po długiej chorobie. Miał tylko 11 lat.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, uxmal napisał:

Feluś niestety flegmatyk jest okrutny. :) Od urodzenia. Ciężko jest go namówić na dłuugi spacer, jeść mu się nie chce. Uwielbia leniuchować. Dyzia niestety nie ma na tym świecie, Odszedł w tym roku po długiej chorobie. Miał tylko 11 lat.

A myślałem, że wszystkie teriery rozpiera energia, a Twój bardziej przypomina kota;)

Przykro mi z powodu Dyzia:( Jak nie jedno choróbsko to inne:/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...