Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powoli po przeprowadzce na wyspe sledze starsze watki dogomanii...

Jestem w kompletnym szoku....
Z Paulina bylam na roku nawet w jednej grupie, byla troche mlodsza ode mnie, znalam jej Mame, psiaki, bywalam (wraz z grupa przyjaciol i wspolpracownikow jej Ojca) czesto u nich w domu na fantastycznych spotkaniach "firmowych" a w zasadzie na "obiadach czwartkowych" we srody u jej Taty, cudownego czlowieka, swietnego Przyjaciela, czlowieka z charyzma i niesamowita aura....najpierw wszyscy przezylismy tragiczna smierc Adama - jej Taty, dzis dowiedzialam sie o smierci Pauliny. Nie przyjaznilysmy sie, pewnie malo sie znalysmy...ale mimo to jest mi niezmiernie przykro....

Biedna jej Mama...koszmarnie cala rodzine stracic i przezyc swoje dzieci...

Czy moge jakos pomoc? Juz nie mieszkam w Krakowie, wiec trudno bedzie mi sie spotkac z jej Mama, ale moze jakas pomoc finansowa sie przyda?


:candle: kochana, zaopiekuj sie prosze moimi psicami tam w gorze

[I]P.S jedna z jej jamniczek urodzila sie u mnie w domu i byla siostra z wczesniejszego miotu mojej Tintki, po Muzie, naszej pierwszej jamnikowej suni....[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Perfi,musisz wejsc w brame od strony starej kaplicy.
Potem za kaplica,majac ja po lewej stronie,wchodzisz w pierwsza alejke w prawo.Idziesz ok.150-200 metrow,skrecasz w prawo.Paula jest pochowana w grobie z ziemi,4 lub 5 grob przy zywoplocie.Naprzeciwko jej grobu,po 2 stronie ulicy jest taki bialy budynek,latwo znalezc.Na tabliczce zdjetej z trumny jest napisane Paulina Zierold-Hladczuk.Jak Ci sie uda,napisz potem do mnie wieczorem.Strasznie mi jej brak i strasznie tesknie.Dzis pale lampki tu w Radomiu,pod kapliczkami za Paule...:-(
Ona lezy w grobie razem z ojcem Adamem Zieroldem oraz 5 letnim braciszkiem,moze bardziej Ci sie rzuci grob w oczy.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]Tak mało nas nieobojętnych na los skrzywdzonych zwierząt….. trudno cokolwiek napisać...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dlaczego tak się dzieje?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]
Wyrazy współczucia dla Mamy, rodziny, najbliższych.
Spoczywaj w pokoju.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy ktoś ma kontakt z mamą? Czy ona potrzebuje pomocy z tymi zwierzakami? [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Piszcie.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam kontakt z mama Pauli.Dzwonie co jakis czas.Ona teraz potrzebuje spokoju aby mogla poukladac sobie jakos zycie:-( powiedziala ze na razie nie potrzebuje pomocy a jakby cos-da znac.Ja trzymam reke na pulsie,jakbym cos wiedziala to bede Was prosic o pomoc.To bardzo dzielna kobieta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Ja mam kontakt z mama Pauli.Dzwonie co jakis czas.Ona teraz potrzebuje spokoju aby mogla poukladac sobie jakos zycie:-( powiedziala ze na razie nie potrzebuje pomocy a jakby cos-da znac.Ja trzymam reke na pulsie,jakbym cos wiedziala to bede Was prosic o pomoc.To bardzo dzielna kobieta.[/quote]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Masz racje spokój teraz i ciepło znajomych i rodziny jej bardzo potrzebne. Pisz do nas w razie czego. Straszne jest to co się stało. [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kochani pomozcie...Marzena zostala wykolesiowana przez pracodawce,2 miesiace ja zwodzil,nie dal umowy:angryy: i nie wyplacil pensji za 2 miesiace.
Dziewczyna harowala po 16 godzin dziennie i nie ma nawet teraz za co nawet najskromniejszych swiąt zrobic:-(
Pomozmy Marzenie,blagam...
Moze gdyby kazdy wyslal jakas paczuszke nieduzą nie bylo by jej tak ciezko w swieta.Pomozmy...
Najbardziej zal dzieciakow-jest ich az czworo.
Ja juz szykuje paczke skromna dla nich,w poniedzialek pojdzie priorytetem.
Czy ktos jeszcze im pomoze?
Na pw podam adres.
Prosze :modla:

Link to comment
Share on other sites

Aniu, moze prawnicy pomoga w tej sprawie? Znam Frotke i Tanitke.
Nie mozna tego tak zostawic. Trzeba pracodawce postraszyc prawnie.

To oczywiscie swoja droga. A drugim torem powinna isc pomoc materialna. Ja bym wolala przelac grosik na konto. Czy to mozliwe? Jesli tak prosze o pw.

Link to comment
Share on other sites

Proponuję zrobić listę żeby Marzena nie dostała np 5 kg rodzynek .
Czy ktoś ( ew. Marzena ) mógłby odebrać paczkę z lotniska w Krakowie z terminalu cargo . Postaram się załatwić przesłanie za darmo lub z dużą zniżką . Proszę jeszcze o info w jakim wieku są dzieci . Trzeba jakieś prezenty dorzucić do paczki .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...