Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia Paula, śpij spokojnie...


Recommended Posts

  • Replies 349
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paros']Czy ktoś był u mamy Pauli? Nawet jak mama mówi, że sobie radzi to może nie chce robić kłopotu!! :shake: A na pewno miło byłoby jej gdy ktos wpadł na herbatę raz na jakiś czas. Może trzeba coś doradzić? Przecież wcześniej w wypadku straciła męża i syna a teraz nagle córkę - i została sama :-([/quote]


podnosze i podpisuje sie pod tym co Jola napisala
bardzo to wazne


a moze wstawic prosbe o pomoc do zalozonego watku [COLOR=red][B]Krakowianie i Krakowianki[/B][/COLOR] - pomocy

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31138&highlight=Krakowianie"][COLOR=purple][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31138&highlight=Krakowianie[/B][/COLOR][/URL]

tak w sprawie [B]pomocy [/B]
[B]mamie Pauli[/B] jak i [B]Marzenie z rodzina[/B]

idzie zima opal, ubrania potrzebne

Link to comment
Share on other sites

Ania-tygrysiczka moge przygotowac paczki dla dzieci ,ale gotowe do przeslania beda pod koniec pazdziernika.Prosilabym jedynie o wszelkie dane ,ktore moglyby mi pomoc w zakupie wlasciwych ubranek
Czyli:
Wzrost dzieci,wielkosc stopy w cm -rozmiarowka polska rozni sie od dunskiej,dlatego wszystko w centymetrach poprosze oraz obwod pasa ,dlugosc nogawek od pasa w dol..
Nie beda to nie wiadomo jak ogromne paki ,ale postaram sie ,aby dzieci byly zadowolone,ah no i oczywiscie plec dzieci musze znac;)

Link to comment
Share on other sites

Ariadna-Marzena i Paula to dziewczyny z Krakowa,ktore wzięly ode mnie szczeniaczki Azy,Paula wziela Sare a Marzenka Mike.Paula umarla i zostawila mame,ktora teraz jest calkiem sama na swiecie z psiakami Pauli.Natomiast Marzenka to kobieta o wielkim sercu,niestety jest w przerazająco ciezkiej sytuacji finansowej.Ma 4 dzieci,2 synkow 10 i 11 lat i 2 corki 13 i 14 lat.Dowiem sie o rozmiary dzieciaczkow.Jesli bys mogla pomoc,dziekuje Ci juz teraz calym sercem.Ja pomagam Marzence jak moge,kupując karme dla Miki,troszke od czasu do czasu podesle,ale niewiele moge bo sama ledwo wiąze koniec z koncem.Tak,ze jesli mozesz,pomoz jej,adres Ci podam na pw,jak rowniez wymiary dzieciaczkow.Marzena nie ma pracy,4 dzieci ,2 psiaki na utrzymaniu,chałupka 100 letnia ktora sie rozwala.Bardzo bym chciala jej pomoc,bo to dobry czlowiek i ma zlote serce.Ale naprawde jest jej przerazająco ciężko :-(

Link to comment
Share on other sites

Sluchaj czy Marzena jest samotna matka? A moze zalatwic jej prace w Dk?Moglaby wyjechac razem z dziecmi.
Praca oczywiscie na kontrakt-pozwolenie na pobyt i prace
Troszke by to potrwalo,ale tez i wysokie swiadczenia na dzieci by dostala,jesli zadecydowalaby sie zostac ,no i dzieciakom byloby lepiej.
Praca nic ciekawego bo roznoszenie gazet.Trzeba sie nabiegac czasami po pietrach blokow i jezyk ang minimalnie znac trzeba,ale wydaje mi sie ze szansa bylaby dla niej..

Musze wyjsc ,bede wieczorkiem

Link to comment
Share on other sites

z mama Pauli rozmawiałam we czwartek. Chce wysterylizować dwie suczki. Chciałam jej dołozyć do tych sterylekte 50 zł, które są na koncie AFN (reszta z kwiatów dla Pauli) ale kazała mi za te pieniądze kupić worek karmy dla potrzebujących zwierzaków albo przekazać na jakieś psiaki w potrzebie i ma to byc prezent od Pauli. Oferowałam jej pomoc przy przywiezieniu suczek do Krakowa ale powiedziała, że ma transport. Mar.gajko załatwiła jej zniżkę, w lecznicy gdzie ona sterylizuje swoje suczki, bo ma ją przetestowaną a mama Pauli mówiła, że nie cena ma znaczenie tylko, żeby zrobili to jak należy, bez paprania i powikłań. Poza tym jest bardzo dzielna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']z mama Pauli rozmawiałam we czwartek. Chce wysterylizować dwie suczki. Chciałam jej dołozyć do tych sterylekte 50 zł, które są na koncie AFN (reszta z kwiatów dla Pauli) ale kazała mi za te pieniądze kupić worek karmy dla potrzebujących zwierzaków albo przekazać na jakieś psiaki w potrzebie i ma to byc prezent od Pauli. Oferowałam jej pomoc przy przywiezieniu suczek do Krakowa ale powiedziała, że ma transport. Mar.gajko załatwiła jej zniżkę, w lecznicy gdzie ona sterylizuje swoje suczki, bo ma ją przetestowaną a mama Pauli mówiła, że nie cena ma znaczenie tylko, żeby zrobili to jak należy, bez paprania i powikłań. Poza tym jest bardzo dzielna[/quote]
To naprawde bardzo dzielna kobieta.Tyle przeszla a nie załamała się.Trzyma się mocno.Wiem,że ten pan,ktory przywiozl mamę Pauli na pogrzeb,taksówkarz-to przyjaciel jej Taty i pomaga im w transporcie.Pomagał jak jeszcze zyla Paula i pomaga teraz.Poza wszystkim ten pan tez kocha zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']Dziewczyny mialy jej cos podeslac ale nie wiem czy to zrobily.
Marzenie przydadzą sie ciuchy dla niej i dzieci-wiek 10,11,13 i 14 lat.Dla psiakow na pewno karma,moze jakies witaminy,cos na pchły.Moze tez jakies suche produkty,kasza,ryz,makaron.No i-nie ma na węgiel na zime ale nie wiem czy na to da sie zaradzic,chyba ze ktos moze by zalatwil ten węgiel jakos taniej,pisala mi ze bierze na zime 2 tony-850 zl :shake:[/quote]

Aniu, chciłbym pomóc pieniążkiem. Napisz proszę w jakiej formie to zrobić. Jeśli przelew to na jakie konto? Komu bardziej potrzebna jest pomoc finansowa, Marzenie czy mamie Pauli ?

Link to comment
Share on other sites

Finansowa bardziej Marzenie potrzebna.
Natomiast mamie Pauli bardzo potrzebni są ludzie,ktorzy od czasu do czasu zadzwonią,spytają jak sie czuje,zeby czula ze nie zostala calkiem sama na tym swiecie.
Gallegro Marzena nie ma konta ale moge podac Ci jej adres,mozesz,jesli chcesz pomoc,wyslac jej przekaz.Teraz najpilniejszy jest dla nich opal na zime,a nie ma go za co kupic.Kazdy wiec grosik sie przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ariadna']Sluchaj czy Marzena jest samotna matka? A moze zalatwic jej prace w Dk?Moglaby wyjechac razem z dziecmi.
Praca oczywiscie na kontrakt-pozwolenie na pobyt i prace
Troszke by to potrwalo,ale tez i wysokie swiadczenia na dzieci by dostala,jesli zadecydowalaby sie zostac ,no i dzieciakom byloby lepiej.
Praca nic ciekawego bo roznoszenie gazet.Trzeba sie nabiegac czasami po pietrach blokow i jezyk ang minimalnie znac trzeba,ale wydaje mi sie ze szansa bylaby dla niej..

Musze wyjsc ,bede wieczorkiem[/quote]
Marzena nie jest samotną matką,ma męża,mąż łapie cos dorywczo od czasu do czasu.Oni by nie wyjechali ze względu na psiaki Ariadna.Marzena kocha psiaki rownie mocno jak swoje dzieci i bez nich sie nie ruszy.

Link to comment
Share on other sites

Ja chcę pomóc! Wyśle tej rodzinie ubrania dla dzieci i jedzenie dla psiaka, tylko proszę podajcie mi aktualny adres tej rodzinki! Zobowiązuję się do pomocy ( ale nie obiecuję , że paczkę wyślę od razu w poniedziałek, pozbieram troszkę tego i owego i wyślę) , już kiedyś wysyłałam paczkę z ubrankami i zabawkami dla dziewczynki, ktróa mieszkała ze swoją mamą i czterema starszymi siostrami i marzyła o plecaku... :( Pomogłam i wysyłałam! Wierzę że i tu mi się uda! A zawsze i tak miałam problem co zrobić z ciuchami!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...