Jump to content
Dogomania

Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 958
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie podają szczegółów , tylko wymowne zdanie :
[B]Pies o imieniu Ozzy był przed śmiercią bity i katowany - jednoznacznie potwierdziła sekcja zwłok przeprowadzona w Katedrze Weterynarii Sądowej we Wrocławiu.[/B]

Biedny Ozzy :( Czemu się nad nim tak znęcano?Czemu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Eh, nic na nim nie ma. Mi chodzi o to, aby dowiedzieć się co wykazała sekcja.[/QUOTE]
szczegoly na pewno zostana przekazane organom prowadzacym sprawe. Uzytkownicy forum musza sie zatem uzbroic w cierpliwosc. Jesli osoby bezposrednio zwiazane ze sprawa uznaja, ze to w niczym sprawie nie zaszkodzi - rowniez tutaj szczegoly ujawnia.

Nieco wiecej zrozumienia, bardzo prosze.

Link to comment
Share on other sites

[B]:-( Romas - [/B]nic dodać , nic ująć do twojego posta :shake:

a co do reszty - ....:-( :-( :-( taką miałam cichuteńką nadzieję że to jednak nieprawda...:-( :-( :-( chociaż miałam ochotę .... no wiecie co napisać o Agnieszce W....
to jednak troszkę chciałam chyba wierzyć że to nieprawda....

biedny , biedny psiaczku.... i za co? a najgorsze w tym wszystkim jest to że on miał tyle osób które mogły go odebrać , mogły się nim zajać.. mogły i chciały... dalej szukać...

dalej nie mogę pisać... serce mi krwawi...:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
dzięki za wszelkie informacje przekazane tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote]rybcia a Ty wiesz co to edit albo usun posta to korzystaj z jednez z w/w funkcji. i nie zasmiecaj[/quote]

Zaraz poprawię, przepraszam .

[quote]szczegoly na pewno zostana przekazane organom prowadzacym sprawe. Uzytkownicy forum musza sie zatem uzbroic w cierpliwosc. Jesli osoby bezposrednio zwiazane ze sprawa uznaja, ze to w niczym sprawie nie zaszkodzi - rowniez tutaj szczegoly ujawnia. [/quote]
Masz rację Myszko, ale jestem już kłębkiem nerwów. Uwierz mi. Więc z niecierpliwością czekam na dalsze wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Czyli to może być nieprawda! Wiecie, wiadomość wyssana z palca, aby wzbudzić sensację. Ale czy to jest temat do takich '' gierek'' ? Nie wiem już co mam o tym myśleć. Poczekajmy do ostatnecznego wyniku sekcji.

AisaK, ten link był już podawany poraz trzeci.

Link to comment
Share on other sites

Słusznie, że pełne wyniki sekcji są utajnione. Być może lekarze doszukali się jakichś istotnych rzeczy, które naświetlają śmierć Ozziego. Nie chcemy przecież by przestępcy, wiedząc o tym, produkowali fałszywe dowody, a sądząc z poprzedniego mataczenia pani A. jest to bardzo możliwe!
[B]Więc cierpliwości i to bardzo dużo cierpliwości![/B]
Wiemy przeciez jak działają nasze sądy. Zanim zgromadzą cały materiał dowodowy, zanim przesłuchają świadków upłyną pewnie miesiące.
I byłoby bardzo dobrze, gdyby "główni oskarżyciele" nie ujawniali niczego ... nawet dobrym znajomym. Nie wiadomo komu mogą choćby niechcąco to przekazać i nie wiadomo kto ze "znajomych znajomych" może się wzruszyć biedną, wiotką, młodziutką, zaszczutą pania A.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna propozycja. Moze by tak, dla dobra sprawy, zamknąć i ten bieżący temat. Już przecież nie trzeba nam wiecej ani rozdzierac szat, ani hodować trolli.
Ja zostawiłabym tylko moderowany przez coztego temat "dalsze losy sprawy Ozziego". Tam byłyby komunikaty o postępie sprawy, które moglibyśmy śledzić.
Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

niewiem czy to dobry pomysł.....
powiedzą ze rzeczywiście mamy coś do ukrycia:( już i tak to wytykają(że wszystkie tematy pozamykane) a ludzie przecież muszą gdzieś dyskutować :(
Na razie (oprócz paru trolli) jest tu chyba w miare spokojnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...