Jump to content
Dogomania

Zielona Góra!Idziemy na spacer?


14ruda

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w takim razie zapraszamy do wspólnych spacerów :D
dziś się umawiałyśmy z Ley na małe spotkanko pod amfiteatrem, mogłabyś do nas dołączyć, jeśli masz ochotę, z tym, ze jak będzie tak padało, to ja raczej odpadam :shake:
a na grubsze spacerki umawiamy się teraz w weekendy, przed południem. jeśli Ci to odpowiada, to bądźmy w kontakcie ;)

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o mnie, to w tygodniu jestem wolna od ok. 17 (i tak się na dziś wstępnie umawiałyśmy), a w weekendy chodzę/chodzimy tak ok. 11-12, wtedy na ok. 2-3h.
oczywiście jak dnie będą dłuższe, to i w tygodniu dłuższe spacerki mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

łu hu hu.... no chwila mnie nie bylo i prosze :cool3:
kochani kochani spacerkujemy ino coraz czesciej i w coraz wiekszym gronie:diabloti:
mam nadzieje ze wkrotce sie zobaczmy na spacerku :evil_lol:
inka czy my sie juz nie poznalysmy na jakims spacerku na lotnisku? czy to nie Twoja niunia skacze tak wysoko? ;)
aha i jak zawsze podkreslam ze jestesmy pod telefonami bo tak jakby to latwiej bo jak widac to niestety ale rzadko sie tu właczam/y:roll:

Link to comment
Share on other sites

jezdzimy tez za ochle na takie wynalezione przeze mnie pole ;] to jest miejsce dla tych co maja psy biegajace i ne chca sie spotkac z ludzmi:) bo tam cicho glucho i ludzie raz na pol roku jacys ;)niom mam nadzieje ze koszmmarek sie przyzweyczai.. wczoraj to bylo nas kilkoro a poza tym te nasze oszolomy sie znaja widc juz nie reaguja tak na inne psy jak np nowi:) mysle ze sie przyzwyczai:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vikikir']łu hu hu.... no chwila mnie nie bylo i prosze :cool3:
kochani kochani spacerkujemy ino coraz czesciej i w coraz wiekszym gronie:diabloti:
mam nadzieje ze wkrotce sie zobaczmy na spacerku :evil_lol:
inka czy my sie juz nie poznalysmy na jakims spacerku na lotnisku? czy to nie Twoja niunia skacze tak wysoko? ;)
aha i jak zawsze podkreslam ze jestesmy pod telefonami bo tak jakby to latwiej bo jak widac to niestety ale rzadko sie tu właczam/y:roll:[/quote]

tak tak dokładnie :)

Idirsska to ta ruda wiewiórka :) która skacze mega wysoko ....

ja chętnie się wyborę na spacerek po lasach w weekend :), lub w piatek o 18 po treningu z Idką. W soboty preferuję godziny popołudniowe a w niedziele ranne :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

KOCHANI KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE I PRZEKAZCIE DALEJ KOMU SIE DA!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarne-kwiatki-czyli-komu-nie-dawac-psa-na-kogo-warto-uwazac-117540/[/URL]

to jest wpis odnosnie tej suni ktora oddalam do adopcji :shake:
dla osob ktore trzymaly za nia kciuki moge przekazac dla uspokojenia ze w nieszczesciu znalazla szczescie :multi: wszystko bede opowiadac na spacerkach... ryczalam cala noc :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...