Jump to content
Dogomania

Śląsk - psi behawiorysta, psycholog - ktoś godny polecenia?


Mysia_

Recommended Posts

Poszukuję gdzieś na Górnym Śląsku kogoś godnego polecenia, chodzi o osobę z doświadczeniem, która będzie mogła pomóc. Niedawno znajomi adoptowali psiaka z naszego schroniska, w schronisku nie wykazywał agresji w stosunku do ludzi, jedynie podchodził do wszystkich nieufnie i z dystansem. W domu akceptuje tylko kolegę i jego mamę - każda inna osoba jest atakowana (ujada i gryzie), ale niestety również na spacerach tak zachowuje się w stosunku do ludzi, ciągnie, wyrywa się, chce gryźć... Nie wiem czy Ci Państwo dadzą tak długo radę, ponieważ obiektem akaków jest również jeden z domowników, który w domu spędzaj najmniej czasu, a wczoraj został mocno ugryziony :-( Bardzo bym chciała pomóc w wychowaniu psiaka, ale sama nie mam kompletnie na to czasu... A moje rady przez telefon pewnie za bardzo nie pomogą.

Link to comment
Share on other sites

kiedy ja własnie szukam kogoś innego, bo ostatnio ludziom poleciłam J.G., ale niestety Państwo mieli problemy, żeby się z nim skontaktować i zostali trochę olani... A mi bardzo zalezy na tym, żeby ktoś znalazł czas dla Kostka, bo domek wspaniały i szkoda by było, żeby nie wyszło :-( Pani z Kostkiem jest zapisana na indywidualne szkolnie w Pastelu, ale obawiam się, że ta szkoła ma za małe doświadczenie w takich przypadkach :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mysia kurcze to dziwne. Myśmy się zdecydowali właśnie na przedszkole, bo Jacek zawsze szybko i rzeczowo odpowiadał na maile i telefonicznie. Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o psy, specjalizuję się raczej w kotach ;)) i właśnie te pierwsze pozytywne wrażenie zadecydowało. W zeszły piątek byliśmy na "wykładzie" i Jacek był tak długo dopóki były pytania.

Link to comment
Share on other sites

możliwe, że miał gorszy dzień ;) ale ludzie niestety się zniechęcili... Jutro bporozmawiam jeszcze z Panią od Kostka czy ta dziewczyna, która chodzi do niej z Pastela ma jakiś pomysł czy nie, jeśli nie to polecę Jacka, chyba, że ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? Bardzo mi zalezy na kimś doświadczonym.
Zouza masz psiaka od nas?

Link to comment
Share on other sites

Mysia z Chorzowa, bo nie mogłam przejść obojętnie koło tego:
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Y-mOwtJj8fA/TS4EmGFbe6I/AAAAAAAADuY/TEl5-gtuSyw/s512/68x198035x800m800.jpg[/IMG]

ale moją miłością jest Psitul. Poprzedniego psa miałam stamtąd, Kora żyła 18 lat i była wyjątkowa. Dr Młynarska mówiła, że to jej najstarsza klientka ;)
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_Y-mOwtJj8fA/S5vwgCFghjI/AAAAAAAADW8/cl0Jskgu-Yc/s640/P1000183.JPG[/IMG]

1% całej rodziny też idzie na Psitula.


No i koniec spamu ;)

Link to comment
Share on other sites

uroczy maluch! :loveu:

tak przy okazji zapraszam na nasz ogólny zabrzański wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/25986-SCHRONISKO-W-ZABRZU-pęka-w-szwach!-Potrzebujemy-Waszej-POMOCY[/url]! im więcej osób tam zagląda tym większa szansa dla psiaków ;)

koniec OFFa ;)

jesli komuś przyjdzie do głowy jezcze ktoś konkretny ze Śląska to bardzo prosze dajcie znać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...