Jump to content
Dogomania

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>


Agucha

Recommended Posts

Krakvet niestety WIELKI MINUS. Jedynie kontakt oceniam pozytywnie, ale co z tego jak zamówionego towaru nie było przez długi okres, w końcu zrezygnowałam z oczekiwania. Wówczas zamówiłam w telekarmie, przesyłka była u mnie po 2 dniach! tak więc TELEKARMA WIELKI PLUS.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ato']Krakvet niestety WIELKI MINUS. Jedynie kontakt oceniam pozytywnie, ale co z tego jak zamówionego towaru nie było przez długi okres, w końcu zrezygnowałam z oczekiwania. Wówczas zamówiłam w telekarmie, przesyłka była u mnie po 2 dniach! tak więc TELEKARMA WIELKI PLUS.[/QUOTE]
[COLOR=blue]ja niedawno zamówiłam karmę w Krakvecie mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zmieniam zdanie o Świat Karm... co prawda przed tą całą akcją z kuponami z grupona było wszystko zawsze extra(robiłam kilka zamówień), ale teraz czekam już prawie 3 tygodnie na paczkę !!

Nazwa sklepu internetowego (link): [url]www.swiatkarm.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: -
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +

Spytałam mailowo czy wszystkie produkty dostępne, pani grzecznie mi odpisała, że tak i że maksymalnie 2 dni i będzie paczka u mnie. Tak jak napisałam wyżej, paczka idzie trzeci tydzień. Kontaktu nie ma żadnego, na gg nie odpisują, telefonu nie odbierają, wysłałam im już kilka maili i zero odzewu. Kompletne lekceważenie klienta, brak szacunku. Czuję się przez nich potwornie oszukana i nigdy więcej nic u nich nie zamówię.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="http://www.swiatkarm.pl/"]www.swiatkarm.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): na razie nadal czekam na paczke
Gratisy/promocje/ RABATY: +


czytałam dużo pozytywnych opinii o tym sklepie, wiec zamowilam tam karme dla zwierzakow.
Złożylam zamówienie 15 sierpnia i do dzis CISZA. Dodam ze zamowilam specjalnie jak bylam na urlopie, żeby nie bylo problemów z kurierem....

na gg nie odpowiadają, na maile też nie. Dodzwonić sie tam to masakra. Caly tydzien probowalam i w koncu KTOS odebral, ale powiedzial ze on mi nic nie wyjaśni, bo jest tylko od zamowien. Mowie ze pod inne numery nie moge sie dodzwonic :angryy: ale oni mają to gdzies

nadal nie wiem co z moją paczką. Wracam do pracy, nikogo w domu nie bedzie jak kurier przyjedzie :angryy:

na pewno nigdy już nie zamówie nic z tego sklepu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="http://www.swiatkarm.pl/"]www.swiatkarm.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): czekam na paczke
Gratisy/promocje/ RABATY: +


Zdanie mam takie jak Kinia - przed grouponami zamawiałam karmę i było ok , teraz na zamówienie czekam od 31 lipca. Na maila dostałam jedną odpowiedź (wysłałam kilka) ,że paczka dojdzie do końca tygodnia...tydzień temu.
Dzisiaj dodzwoniłam się do Pani...miała oddzwonić za 15minut jak tylko sprawdzi status zamówienia - dzwoniłam o 12.20 , aktualnie Pani ma wyłączony telefon.

Jeden wielki minus - mimo promocji w sklepie , więcej tam zamawiać nie będę. I wracam do mojego starego, stałego sklepu (netfutter).


ps.
Dodzwoniłam się... jutro ma być wysłane...zobaczymy co z tego wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Dołączę się do niezadowolonych ze świata Karm-zamawiałam u nich przez allegro.Po tygodniu oczekiwania na paczkę udało mi się dodzwonić-zamówionej karmy nie ma w magazynie POWINNA (czyli nie koniecznie) być w tym tygodniu.Oczywiście o tym fakcie nikt nie pofatygował się poinformować.Na niewielki plus dla nich - wczoraj kazałam zwrócić pieniądze i dziś już są na koncie - tylko co z tego jak karmy nie mam i muszę odczekać kolejne dni na dostawę z innej firmy.

Link to comment
Share on other sites

widzę, że nie tylko mi swiat karm zaszedl za skóre - trudno stracili klienta na zawsze:shake:


Nazwa sklepu internetowego (link): [U][URL]http://www.kuchniapupila.pl/[/URL][/U]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: wielki plus
Ceny: -
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): bez zastrzeżeń
Gratisy/promocje/ RABATY: +

z tego sklepu zawsze bylam zadowolona, kontakt super, zawsze po każdym zamowieniu ktos ze sklepu do mnie dzwonił. Minus to dla mnie jednak ceny, bo czasami ten sam towar mam w innym sklepie nawet o 10zł taniej:shake: i trzeba zamawiać dużą pakę, aby przesyłka byla darmowa.
Kilka razy zamawiałam i nie moglam sie do obsługi doczepić

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="http://www.swiatkarm.pl/"]www.swiatkarm.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie: -
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -
Gratisy/promocje/ RABATY: - / - / +

Przy ostatnim zamówieniu na które czekałam dwa tygodnie miałam istny cyrk
żadnej informacji o tym ze będzie opóźnienie i z jakiego powodu
na odpowiedź na wysłanego do nich maila czekałam 3 dni
z części rzeczy zrezygnowałam bo czekałabym pewnie miesiąc, a i tak nie wszystko dostałam w takim stanie jak powinnam
przy poprzednich zamówieniach też były braki i pomyłki i spore opóźnienia w dostawie o których sami nie raczyli poinformować o złym zapakowaniu towaru nawet nie wspomnę ( paczka nie wytzrymała obciązenia i kurier miał problem z wniesieniem)
ogólnie jestem bardzo rozczarowana rzetelnością firmy, która spada coraz niżej
po ostatnich perypetiach postanowiłam nie robić więcej zakupów w świecie karm i nikomu nie polecę z pewnością tego sklepu

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Nazwa sklepu internetowego (link): Krakvet
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy:+
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY : + (przynajmiej do moich karm)[/COLOR]

[COLOR=blue]Wystraszyłam się po poprzednim poście, jak z tą dostawą ale doszła bardzo szybko:)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No więc dzisiaj paczka ze Świata Karm dotarła (zamówiona 31.07) , nie dość ,że z opóźnieniem , to jeszcze cyrki z kontaktem i brakiem towaru.
Po czym łaskawie po miesiącu odpisali,że jednak towaru nie będzie i musiałam na siłę zmieniać zamówienie ( bo groupon by przepadł ,a w sumie na kubraczku zależało mi zdecydowanie bardziej niż na zamówionym szamponie i kremie)

Po ostatnim mailu bodajże na początku tygodnia czy towar został wysłany (chciałam się upewnić czy siedzieć w domu i czekać na kuriera czy nie) dalej mi nie odpisano i dzisiaj paczka dotarła... jednak standardowo przy takich długich akcjach zamiast smakołyków mamy dwa takie same ringo Hiltona... chyba na zapas. No ale cóż cena ta sama.

Zdecydowanie aktualnie nie polecam aktualnie świata karm , chyba ,że przy jednolitych i niezbyt rozbudowanych zamówieniach bo sami nie wiedzą co oferują i co mają na magazynie a co dostępne nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak już mówiłam... Kompletnie nie rozumiem tych całych akcji z zamawianiem i czekaniem tydzien, dwa, trzy... Zamawiam, w ciągu 24h dostaję zamówienie. Coś się zepsuje, nie ma opóźnienia dłuższego niż dzień, dwa. Po co zamawiać w sklepach internetowych skoro tak długo się czeka?? Dla mnie to jest jakiś kosmos!

Link to comment
Share on other sites

Niestety muszę przyznać rację osobom które piszą złą opinię "Świat Karm".

Zawsze przesyłki szły szybko, sprawnie.

Karmę zamówiłam w sobotę 10 września na allegro. E-mail wysłany we wtorek z prośbą o informację co do przesyłki, dzisiaj otrzymuje informację, że karmy nie ma na stanie. Do wyboru czekanie na dostawę karmy ( u nich karma powinna być za około 7 dni) lub wymiana na inną karmę.

Zrezygnowałam całkowicie z zamówienia ( psu nie wytłumaczę, że ma iść na dietę) karmę zamówiłam ze Sznupy na allegro. Patrząc na komentarze w poniedziałek powinna być .

Świat Karm był sklepem jednym z lepszych. Oby te kupony wreszcie się skończyły a sklep wrocił do formy sprzed promocji kuponowej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnIeLa']

Świat Karm był sklepem jednym z lepszych. Oby te kupony wreszcie się skończyły a sklep wrocił do formy sprzed promocji kuponowej.[/QUOTE]

ja już tam na pewno nigdy nie zamówię nic. Skusiły mnie pozytywne opinie o tym sklepie i kupon ;)

2 tygodnie czekałam na przesyłke (zero kontaku ze sklepem, że przesyłka opózniona, dodzwonić sie nie szło), Paczka przyszła niekompletna, kolejne 2 tygodnie dzownienia i proszenia się o zwrot kasy. Ostatecznie zwrócili ze musialam dzownic codziennie.
Trzeba przyznać tylko, że zawsze byli mili przez telefon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...