Jump to content
Dogomania

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nazwa sklepu internetowego (link): "Świat Karm"
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: - zerowy
Ceny: -
Czas dostawy: w ogóle nie dostałam towaru
Opakowanie: nie wiem
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): nie zrealizowane

Gratisy/promocje/ RABATY: -

Jedna wielka masakra, słyszałam dobre opinie o tym sklepie dlatego tam zamówiłam ale nigdy więcej! Po prostu masakra...
Ceny wydawały się atrakcyjne i duży wybór... ale po zamówieniu echo w żaden sposób nie można było się skontaktować ze sklepem, nr telefonu nie odpowiada, a jak wreszcie ktoś odebrał to powiedział że nie wie o co chodzi w bardzo chamski sposób.
gg cisza, e mail też brak odpowiedzi, dostałam po miesiącu odpowiedź że jeszcze nie zamówili produktów które chciałam kupić żenada!
Minął miesiąc a ja dalej nie mam rzeczy dla psa... po prostu horror, tak się nie traktuję klienta. Dawno nie spotkałam się z takim nieprofesjonalizmem!


Nazwa sklepu internetowego (link): "Kuchnia Pupila"
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: - +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: +

Bardzo dobry kontakt, wysyłka w 24 h, towar zgodny z opisem i dużo gratisów polecam!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Jedna wielka masakra, słyszałam dobre opinie o tym sklepie dlatego tam zamówiłam ale nigdy więcej! Po prostu masakra...
Ceny wydawały się atrakcyjne i duży wybór... ale po zamówieniu echo w żaden sposób nie można było się skontaktować ze sklepem, nr telefonu nie odpowiada, a jak wreszcie ktoś odebrał to powiedział że nie wie o co chodzi w bardzo chamski sposób.
gg cisza, e mail też brak odpowiedzi, dostałam po miesiącu odpowiedź że jeszcze nie zamówili produktów które chciałam kupić żenada!
Minął miesiąc a ja dalej nie mam rzeczy dla psa... po prostu horror, tak się nie traktuję klienta. Dawno nie spotkałam się z takim nieprofesjonalizmem![/QUOTE]
Lol, niezłe cyrki odstawiają. A zamawiałaś coś co ma dopisek 3-7 dni, czy coś co ma dopisek od zaraz?

Link to comment
Share on other sites

Ja w świecie karm zamawiałam ostatnio 120kg karmy psiej, 3 kg kociej i obróżkę - towar doszedł w przeciągu 3 dni.
Zadzwonili do mnie ze sklepu i powiedzieli, że może być poślizg jednodniowy...
Zdziwiło mnie to o czym piszesz [B]Martyna[/B], ale dobrze wiedzieć na przyszłość. Sama mialam na dniach robić tam zamówienie dla moich ogoniastych...

Link to comment
Share on other sites

Też ostatnio mam cyrk ze światkarm. Zamawiałam u nich zawsze a ostatnio nie dosyć, że dłuugo szła przesyłka, to w dodatku nie przysłali mi psiej karmy. Pomijam już wesoła mamuśkę, ze nie sprawdziła przy kurierze i zapłaciła 190zł za żwirek dla kota... Kontaktowałam się z nimi mailowo i za każdym razem dostawałam odpowiedź, że karmy nie ma na stanie... To za przeproszeniem po jaką cholerę wystawiają na allegro?
W końcu matka się do nich dodzwoniła, opierdzieliła za co mogła i dostała odpowiedź "jest pani pewna, że tą karmę zamówiła?" No nie Kur** wydawało mi się...
Ale w końcu karma doszła, po 2 tygodniach (!!!) Nigdy więcej...

Nazwa sklepu internetowego (link): "Świat Karm"
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy: -
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -

Gratisy/promocje/ RABATY: +

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HelloKally']Umm, a ile Ty masz psów, że 120kg karmy psiej kupowałaś? :>
Ja na świeciekarm dalej bd zamawiać, bo mają fajne ceny. Z tym, że teraz bd brać tylko za pobraniem.[/QUOTE]
Robiłam zamówienie dla schroniska w Tomaszowie Mazowieckim ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak cały towar miał być dostępny, zresztą jak czegoś nie ma to się piszę że nie ma i bym wzięła coś innego, a nie kurde.... miesiąc zero kontaktu, a dzwoniłam i pisałam milion razy. ja też już nie popełnię tego błędu i jak bym kiedykolwiek miała coś od nich brać to za pobraniem ale wątpię żebym się zdecydowała, bo mam duży uraz do sklepu świat karm.
Dużo kupuję przez internet i każdy cywilizowany sklep po prostu piszę że nie ma tego towaru i proponuję inny albo jakieś inne rozwiązanie a tu zero ...
Tragedia. Teraz zamówiłam w apecie. ten sklep mam już sprawdzony, od razu napiszę opinie

Nazwa sklepu internetowego (link): "Apet" [url]http://apet.pl/[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: -

Bardzo fajny sklep, doskonały kontakt jak czegoś nie ma na stanie to od razu piszą e-mail albo dzwonią i proponują inny towar, podają termin dostawy, doradzają i szybko odpowiadają na pytania. Polecam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Tak cały towar miał być dostępny, zresztą jak czegoś nie ma to się piszę że nie ma i bym wzięła coś innego, a nie kurde.... miesiąc zero kontaktu, a dzwoniłam i pisałam milion razy. ja też już nie popełnię tego błędu i jak bym kiedykolwiek miała coś od nich brać to za pobraniem ale wątpię żebym się zdecydowała, bo mam duży uraz do sklepu świat karm.
Dużo kupuję przez internet i każdy cywilizowany sklep po prostu piszę że nie ma tego towaru i proponuję inny albo jakieś inne rozwiązanie a tu zero ...
Tragedia. Teraz zamówiłam w apecie. ten sklep mam już sprawdzony, od razu napiszę opinie

Nazwa sklepu internetowego (link): "Apet"
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: -

Bardzo fajny sklep, doskonały kontakt jak czegoś nie ma na stanie to od razu piszą e-mail albo dzwonią i proponują inny towar, podają termin dostawy, doradzają i szybko odpowiadają na pytania. Polecam[/QUOTE]
Podaj proszę link do Apetu, bo nie ma go chyba jeszcze na liście.

[B]A nie - JEST![/B] :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zamawiam w kilku sklepach.Szukam promocji.
Trzy z tych sklepów mają siedzibę w wa-wie,ja mieszkam blisko,może dlatego szybka dostawa.Zawsze płacę przy odbiorze.
[I]Nazwa sklepu internetowego (link):Kar-ma [URL]http://www.kar-ma.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +

[/I][I]Nazwa sklepu internetowego (link):Telekarma [URL]http://www.telekarma.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/I]

[I]Nazwa sklepu internetowego (link):Kuchnia Pupila [URL]http://www.kuchniapupila.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: +-
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/I]

[I]Nazwa sklepu internetowego (link):Krakvet [URL]http://www.krakvet.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: + kupuje tylko żwirek hiltona plus jakieś smaczki,myszki itp
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): + Dostępne na stronie rzeczy niedostępne w realizacji, dobry kontakt mailowy
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/I]

Link to comment
Share on other sites

Już edytowałam, to dodam jeszcze inne opinie o sklepach w których zamawiałam:

Nazwa sklepu internetowego (link): Animalia
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą:+
Ceny:+
Czas dostawy:+
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY : brak

Kiedyś zamawiałam tam odżywkę, nie było chyba żadnych gratisów, ale kontakt dośc dobyr i sprawna wysyłka więc polecam.

Nazwa sklepu internetowego (link): e-karma
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą:+
Ceny:+
Czas dostawy:+
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): -
Gratisy/promocje/ RABATY : +
Kiedyś przez rok co miesiąc u nich zamawiałam karmę i na 12 zamówień raz się pomylili i wysłali inną. Ale ogólnie ok i szybka dostawa

Nazwa sklepu internetowego (link): karusek
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą:+
Ceny:-
Czas dostawy:+
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): -
Gratisy/promocje/ RABATY : +
Ogólnie ok ceny trochę wysokie, dobry kontakt i szybka dostawa.

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): kącik pupila
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą:+
Ceny:-
Czas dostawy:+
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY : +

Kilka razy tam zamawiałam, dobry kontakt, spory wybór, tania dostawa, ogólnie polecam. dają sporpo gratisów np. probki karm

Nazwa sklepu internetowego (link): royal dog
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą:+
Ceny:-
Czas dostawy:+
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): -
Gratisy/promocje/ RABATY : +

Szybka dostawa, odżywka w fajnej cenie w promocji :) Kontakt dobry polecam

Nazwa sklepu internetowego (link): telekarma
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą:+
Ceny:-
Czas dostawy:+
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY :
Dostawa szybka, kontakt ok, towar zgodny z opisem.

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): Krakvet
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy:+/- (generalnie nigdy nie było problemu, ale ostatnio zdarzają się dość często przesunięcia w czasie nawet o tydzień z wysyłką)
Opakowanie: + (raz dostałam uszkodzone pudło, które było gratis do karmy, w następnej przesyłce dosłali kolejne)
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp): +/- (baardzo często zdarza się że nie ma jakiejś rzeczy która istnieje na stronie. acz my teraz w komentarzu prosimy o wymianę na coś podobnego jeśli jest możliwość i z tym już nie ma nigdy problemu)
Gratisy/promocje/ RABATY : + (przynajmiej do moich karm xd)
Ogólnie polecem ze względu na ceny (szczególnie karm), co do reszty mam mieszane uczucia, ale źle nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Ja w świecie karm zamawiałam dwa razy, zawsze za pobraniem. Wybrałam ten sklep, bo miał dobre ceny i duży asortyment. Za pierwszym razem mnie nie zachwycili. Zapomnieli o moim zamówieniu, po kilku dniach się przypomniałam i wtedy już babka się przejęła i w końcu wysłali. Ale kilka dni temu zamawiałam drugi raz, bo wcześniej kupiłam psu karmę firmy dosyć rzadkiej, to była karma maxi light co nieczęsto się widzi, więc nie chciałam zmieniać. Zamówienie złożyłam w piątek wieczorem, a w sobote wysłali i miałam już paczkę w poniedziałek rano. Byłam pozytywnie zaskoczona...

Link to comment
Share on other sites

Ja po raz pierwszy kupowałam w Świecie karm w marcu i powiem szczerze, że były pewne problemy z doręczeniem przesyłki ( czekałam ok 2 tygodni), ale towar otrzymałam. Jakiś miesiąc temu ponownie dokonałam zakupów i teraz było wszystko ok. Towar przyszedł w terminie ok 3 dni, zostałam poinformowana mailowo o wysyłce. Zresztą jeżeli chodzi o kontakt telefoniczny i mailowy ( oraz gadu-gadu) także jestem zadowolona.
A ktoś może kupował w dziale zoologicznym sklepu Lucas24?

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): [url]http://www.kuchniapupila.pl/[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +

Zamawiałam kilka razy w tym sklepie. Paczka zawsze kompletna, szybko wysyłana. Wielki plus za kontakt ze sklepem, zawsze po zamówieniu dzwoni konsultant, mówiąc czy wszystko jest na stanie i kiedy wysyłają. Statusy na stronie są uaktualniane, stąd wiadomo na jakim etapie wysyłki znajduje się paczka.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://www.pelna-miska.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny:+
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR] [COLOR=blue]



Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://futrzakowo.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny:+
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: +



Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://www.zoo-sklep.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny:+
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -

Gratisy/promocje/ RABATY: +

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link): [url]www.swiatkarm.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny:+
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: +

to było moje pierwsze zamówienie , miałam duży rabat , karma była po 2 dniach u mnie , polecam ;)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazwa sklepu internetowego (link): [url]www.swiatkarm.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +

Gratisy/promocje/ RABATY: +

3 razy zamawiałam, za pierwszym razem były problemy, ale późniejsze zamówienia reazlizowali bardzo szybko i jestem bardzo zadowolona:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazwa sklepu internetowego (link): [url]http://keko.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Gratisy/promocje/ RABATY : +

Jesli chodzi o sklepy internetowe, to to jest jedyny, z ktorego zamawialam i zamawiam. Wczesniej kupowalam w marketach jakies puriny itp :) a potem musialam zmienic diete bo moja kotka po ciazy i sterylizacji przytyla, znalazlam w necie ten sklep, polecili mi biomill light no i to byl strzal w dziesiatke. Asortyment jest szeroki, dostawa szybka i gratisowa od 99zl, moge smialo polecic.

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="http://www.swiatkarm.pl/"]www.swiatkarm.pl[/URL][B]
[/B]Asortyment/różnorodność/wybór: -/+ (jak dla mnie to trochę mało tam rzeczy ;), ale karm jest pełno)
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +

Już 4 raz zrobiłam tam duże zamówienie i żadnych problemów nie było

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...