Jump to content
Dogomania

Jak wygląda zwrot przez ramię?


Zuzanna:)

Recommended Posts

Chciałąbym poćwiczyć z psiakiem to ćwiczenie, niestety nie mam pojęcia jak ono wygląda. Pytałam już o to na innym forum jednak nikt mi nie odpisał. Mam nadzieję że tutaj znacie odpowiedź i pomożecie mi.
Najlepiej jak byście dali fotki lub filmiki w których psy wykonują to ćwiczenie.

Dzięki
Zuzanna z Unikiem

Link to comment
Share on other sites

A moglabys sie zalogowac na forum portalu psysportowe? Tam znajdziesz sporo filmow gdzie wszelkie zwroty dobrze widac. Bardzo polecam filmy z tegorocznych mistrzostw PT i IPO w Krakowie. Na tym forum tez juz byla mowa o zwrotach, moze szkoda powtarzac, wpisz w wyszukiwarke.

Link to comment
Share on other sites

Zwrot przez prawe ramie:

Idziesz z psem przy nodze i obracasz sie w prawo o 180 stopni a pies Cie okraza, idac dalej przy nodze.

Zwrot przez lewe ramie:

Mozna zrobic analogicznie, z ta roznica, ze odwracasz sie w lewo o 180 stopni, ale to jest nieprzyjemne dla psa.

Albo tak:

Idziesz z psem przy nodze i obracasz sie w lewo o 180 stopni, a pies kontynuujac ruch w strone w jaka szedl dotychczas obchodzi Cie sam skrecajac w prawo.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[quote name='Zielsko']Zwrot przez prawe ramie:

Idziesz z psem przy nodze i obracasz sie w prawo o 180 stopni a pies Cie okraza, idac dalej przy nodze.

Zwrot przez lewe ramie:

Mozna zrobic analogicznie, z ta roznica, ze odwracasz sie w lewo o 180 stopni, ale to jest nieprzyjemne dla psa.
quote]

A dlaczego to może dla psa nieprzyjemne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...