Jump to content
Dogomania

Schronisko w Białej Podlaskiej - wątek zbiorowy. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach!


cavani

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Zapisuję sobie wątek. A jesteście może na facebooku ?[/QUOTE]

[B]Dogo07[/B]-niby mam profil na FB,ale zupełnie go nie ogarniam...:oops: Pewnie to nic trudnego,by się nauczyć,ale doba jest zbyt krótka.:razz:

[B]Milka poszła dzisiaj do adopcji.[/B]Będzie mieszkała w Białej,więc niebawem przeprowadzimy pewnie wizytę poadopcyjną.
To adopcja ze schroniska,niestety,a takim nie do końca ufam.Obym się myliła,ale ...niewierny Tomasz ze mnie...
A to Milka dla przypomnienia:[url]http://i51.tinypic.com/59zrcx.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5'][B]Milka poszła dzisiaj do adopcji.[/B]Będzie mieszkała w Białej,więc niebawem przeprowadzimy pewnie wizytę poadopcyjną.
To adopcja ze schroniska,niestety,a takim nie do końca ufam.Obym się myliła,ale ...niewierny Tomasz ze mnie...
A to Milka dla przypomnienia:[url]http://i51.tinypic.com/59zrcx.jpg[/url][/QUOTE]

Oby to był dobry domek. Już wprowadziłam zmianę na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Ja od kilku dni prowadzę na facebooku profil Kudłacze do adopcji.
I tak sobie pomyślałam, że gdybyście zrobili profil Waszego schroniska i opisali jaka jest sytuacja, że to dobre ale biedne schronisko, że ludzie sie tam starają, ale jest wiele do zrobienia, np. niektóre psiaki muszą być na łańcucach przy budach, bo nie ma innych warunków, nie ma pieniędzy, i jest mało adopcji, potrzebne są dt, jakaś pomoc, zaintresoweanie psiakami, zwłaszcza teraz kiedy psiaki mogą to jeszcze wszystko stracić.
I porobić opisy, zdjęcia, i może jakoś zaapelować że każdy psiak szuka domu, że można sobie wybrać, i dać mu dt, ale stać się jego opiekunem wirtualnym.
Można jakoś psy w galerie pogrupować, np. te tutaj małe suczki, tutaj duże, tutaj starsze pieski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ja od kilku dni prowadzę na facebooku profil Kudłacze do adopcji.
I tak sobie pomyślałam, że gdybyście zrobili profil Waszego schroniska i opisali jaka jest sytuacja, że to dobre ale biedne schronisko, że ludzie sie tam starają, ale jest wiele do zrobienia, np. niektóre psiaki muszą być na łańcucach przy budach, bo nie ma innych warunków, nie ma pieniędzy, i jest mało adopcji, potrzebne są dt, jakaś pomoc, zaintresoweanie psiakami, zwłaszcza teraz kiedy psiaki mogą to jeszcze wszystko stracić.
I porobić opisy, zdjęcia, i może jakoś zaapelować że każdy psiak szuka domu, że można sobie wybrać, i dać mu dt, ale stać się jego opiekunem wirtualnym.
Można jakoś psy w galerie pogrupować, np. te tutaj małe suczki, tutaj duże, tutaj starsze pieski.[/QUOTE]

Ja od miesiaca jakiegos prowadze konto na nk poświecone tylko Bielskim ,ale odzew nijaki...
Myślałam o jakis zbiorowych ogłoszeniach kilku psiaków na raz i opisie schroniska o czym pisałam wczesniej,ale na nie wyróżnionym nie ma szans bo znika zaraz gdzies posród tysiacu psiaków do adopcji moj komunikat.Wiec przydały by sie wyróznienia i pozadny tekst do opisu schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']PAJA, a co z tą skarbonką na nasze psiaki?[/QUOTE]

zapytaj Jostel5 moze Ci powie..
Ja wysłałam jej tekst jak to widze juz jakis czas temu miała zerknac i poprawic po czym oddac bym mogła ja dokonczyc...
teraz wyszło ze skarbonki nie ma cavani ma na drugim watku dział na bielskie psiaki i tak to wyglada...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']Już coś do skarbonki wrzuciłam, dajcie znać, czy doszło[/QUOTE]

Puki co jeszcze nic nie doszło nie wiem czy to wina nowych danych konta i odrzuciło czy poprostu jeszcze nie doszło.Jesli przelew był robiony wczoraj to dzisiaj moze jeszcze zaksięgują o 15

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Słuchajcie bo nie bardzo rozumiem. Dlaczego jest ten drugi wątek ? To tutaj piszemy czy tam ?[/QUOTE]

Właśnie tak jak napisała elmira:

[quote name='elmira']Bo ma on być stricto informacyjny. Tylko info o psiakach. A pogadać sobie możemy na tym drugim. Cavani zrobiła ten wątek, żeby łatwiej było wyłowić istotne rzeczy.[/QUOTE]
W poprzednim wątku, który już jest bardzo obszerny, czasami ciężko było znaleźć informacje o psach - które doszły, odeszły, zostały adoptowane, które są ogłaszane i przez kogo, a które nie. W tym wątku wszystkie takie informacje są zebrane na pierwszej stronie. Tutaj piszemy tylko o psach do adopcji, a ja umieszczam te dane przy odpowiednich psach.
Z wszystkimi rozmowami poważnymi i mniej poważnymi zwanymi pogaduszkami kierujemy się na wątek informacyjno-pogaduszkowy [url]http://www.dogomania.pl/threads/1735...aszamy!/page98[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciapkowa.'][B]elmira[/B]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TUKA2BlrzqI/AAAAAAAAEEY/53_e-rnvP_0/podlaskabiala5475.png[/IMG] 100x100

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TUKCIObTPRI/AAAAAAAAEEg/hLlBbh-_zHk/bialapodlaska456.png[/IMG] 250x100

Podoba się? :D[/QUOTE]

.....................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...