Jump to content
Dogomania

CassieLS

Recommended Posts

Witam serdecznie ! :) Zacznę moze od początku. Swoją przygodę z hodowlą i wystawami dopiero zaczynam, aktualnie posiadam młodą sunie shih-tzu ( Euforia La Solier ) którą po raz pierwszy planuje wystawić w czerwcu na wystawie międzynarodowej w Szczecinie:cool1:. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w przyszłym roku planujemy krycie:multi:. Ale wracając do tematu... Od dłuższego czasu interesuje się thajami, wiem że rasa ta w Polsce jest jeszcze mało popularna i piesków jest niewiele. Dlatego zastanawiam się nad sprowadzeniem pieska z USA. Mój chłopak jedzie tam w te wakacje wiec mam ogromną okazje bo nie wiadomo kiedy pojedzie do Stanów ponownie, a chciałabym żeby w czasie podróży piesek nie był sam... Chciałabym aby ktoś bardziej doświadczony w tej rasie doradził mi hodowle i czy wogóle jest sens importowania thaja z tak daleka? Jak myślicie? I jak krok po kroku wygląda import psa z USA ?

Link to comment
Share on other sites

BLIŻEJ ZNAJDZIESZ LEPSZE I BEDZIESZ MOGŁA SOBIE WYBRAC , POZNAC DOKŁADNIEJ I ZAOSZCZĘDZISZ MU STESU ZWIĄZANEGO Z LOTEM .
Są w Europie dobre hodowle tajów.W USA taje nie są uznane jako stabilna rasa , AKC nie przyjmuje ich na wystawy , więc najprawdopodobniej moze być kłopot z nostryfikacja dokumentów, a domyslam sie ,że zamierzasz go w przyszłosci wystawiać.W Stanach istnieje jedynie klub milosników taja.
Nawet w Polsce będą w tym roku mioty.Planuje ja i Aneta z Lasów Preczowskich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...