Jump to content
Dogomania

SCHRONISKA w Polsce


JoannaP

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bigos']Jeżeli chodzi o Wielkopolskę, to [B]schronisko w Mosinie-zlikwidowano!!!!!![/B]


[B]Adres www do schroniska w Swarzędzu: [/B]

[CENTER][SIZE=4][B][URL="http://www.schronisko.psiaki.com.pl"]www.schronisko.psiaki.com.pl[/URL][/B][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

Dzięki za info o Mosinie, a strona schroniska w Swarzędzu jest podana taka sama - gdzieś nie zauważyłam błędu??:-o

Link to comment
Share on other sites

Byłam na tej stronie i rozmawiałam z Sylką na prv :)

Co do tematu pomocy schroniskom - może zaczniemy po kolei?

Na przykład:
Legnica, Włocławek, Biała Podlaska, Chełm, Puławy, Kutno, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Ciechanów, Iłża, Nasielsk, Płock, Siedlce, Wołomin, Kędzierzyn Koźle, Augustów, Suwałki, Bielsko Biała, Cieszyn, Częstochowa itd .....

Naprawdę nigdzie tam nie znajdzie się [B]ani jeden[/B] DOGOMANIAK, który mógłby skontaktować się ze schroniskiem, zaproponować pomoc w postaci zebrania materiałów potrzebnych do wykonania strony??

Naprawdę [B][COLOR=black]NIKT[/COLOR][/B] ??

:shake: :crazyeye: :-o

O rany....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Siedlce - Gallego
Tomaszów Maz. - Agasia
Bialo Biała - pinczera_i_gizmo

te osoby wien ze na pewno są z tych miejscowosci.
Poszukaj w mapie pomocy dogo.[/quote]

Dzięki Gucio, ale nie ma to polegać na wyznaczaniu, tylko na ochotnictwie (yesoo, czy istnieje takie słowo?? ;) ). Mam nadzieję, że niedługo posypią się posty z chęcią pomocy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Joasiu a wiesz, ze nie kazdy po prostu czyta ten wątek? ;) Moze po prostu napisz do tych osób PW? Albo poszukaj ludzi z wybranych miejscowości w Mapie Pomocy Dogo - tam ludzie zgłaszają swoją ofertę pomocy i ich mozna o nią prosić. Wiem, że pinczerka na pewno takową zgode wyraziła ;) poszukaj, mamy jeszcze na dogo jedna dogomaniaczke z siedlec - tez wpisała się do Mapy :)

Link to comment
Share on other sites

Z tej strony Legnica-niestety ta niesławna Legnica gdzie schronisko usypiało tyle zwierząt.W tej chwili jest tylko trochę lepiej-jednak z tego co wiem kierownictwo nie chce słyszeć o zrobieniu strony.Ja mogę zaoferować zrobienie zdjęć i zebranie materiałów.Nie wiem tylko czy taka strona mogłaby powstać bez ich zgody.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wszystkie inormacje - niestety, gdy próbuję pozmieniać w swoim poście, to dostaję info, że za dużo znaków i nie mogę.:(
Uaktualniam dane schronisk na swojej stronie, ale to nie to samo co baza na Dogomanii...

Swoją drogą nie rozumiem dlaczego schronisko może nie chcieć strony www - w końcu działalność schroniska nie polega wyłącznie na przetrzymywaniu zwierząt, ale również na organizowaniu ich adopcji.
Jeżeli sytuacja schronisk jest znana szerokiemu gronu i informacje są podawane na bieżąco, to szanse na adopcje wzrastają, a i możliwość znalezienie sponsorów również - w końcu trzeba to wszystko utrzymać, nie mówiąc już o konieczności sterylizacji.
Grunt to świadomość...

Link to comment
Share on other sites

Proszę zdejmijcie z tej listy schron w Starachowicach Nie dość że od dawna nie istnieje, to jeszcze osoba go (choć prawnie schronem być nie mógł) prowadząca, nie była delikatnie mówiąc, odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku - psy były w schronie rozmnażane i często masowo zagryzane - tam nie było ani jednego boksu!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, czy macie sami doświadczenia z portalem schronisko.net? Czy jest tu ktoś, kto zwracał się z prośbą o zrobienie strony dla schroniska?
Najpierw pognałam do schroniska namawiać kierownika, a dopiero kiedy się zgodził oczywiście napisalam maila do schronisko.net. Pisałam w piątek i do tej pory nie ma m żadnej odpowiedzi :( a chodziło tylko o wstepne potwierdzenie że tak, owszem albo nie, niestety. Z lektury tej strony zrozumiałam, że tam admin zajmuje się wszystkim sam, rozumiem że może nie miec czasu, ale i tak zaczynam się niepokoić trochę, nie wiem czy jest sens zawracac głowę pracownikom schroniska i spisywac dalej informacje o pieskach, jesli miałoby nic z tego nie wyjść:help1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

numer telefonu do schroniska - choć nie wiem czy można tą dobijalnię nazwać schroniskiem:flop:w Jastrzębiu Zdroju.
[url]http://www.nowiny.rybnik.pl/index.php?show=artykul&last=&id=4991[/url]
[url]http://www.nowiny.rybnik.pl/index.php?show=artykul&last=&id=2085[/url]


Tak czy inaczej... , ul. Norwida , dzielnica- Jastrz ebie -Szeroka tel.608113051. całe mnóstwo piesków do adopcji!!! warunki- katastrofa!

Link to comment
Share on other sites

clockwork..przeczytalam obydwa artykuly...hmmm
pieniedzy sporo wydane na to schronisko 178 tys zlotych mnie sie wydaje duzo..
tam sa podobno 63 psy
czy masz jakies inne wiadomosci , skoro mowisz ze to dobijalnia..nie nie szukam zwady, chcialabym tylko jesli tak twierdzisz, czy masz jakies podejrzenia...mozesz przejdz tam porob zdjecia i napisz dlaczego uwazasz ze to jest dobijalnia
ludzie sie wypowiadali..dobrze byloby by ktos z dogo uwiarygodnil te info
boksy spore..jak porownasz z tym co sie dzieje w suwalkach gdzie 7 psow na 3 mini budy i psow tylko 50 miast 30 to tutaj 63 psy na 100 miejsc..warunki hmm lepsze

ale jesli jest zle napisz, co Twoim zdaniem jest zle...
i zaloz watek oddzielnie w schroniskach by mozna bylo wypowiadac sie tam


mnie zastanowil fakt ze dotychczas bylo tam po ok 300 psow i w obydwoch latach tak pieknie wyadoptowali...
jaki maja na to patent
adopcje super! w jaki sposob? jaka droga? czy sa jakies ogloszenia, jak oni to robia..o to bym moze popytala..bo moze te adopcje sa / byly fikcyjne..
tego juz nie udowodnimy, lecz...moze ten proces jesli byl zatrzymamy...
z drugiej strony zapraszam do watku Suwalk..przeciwlegly kraniec Polski
siermiezne budy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...