Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Roland_De']Dorzucam sie na stałe 50 PLN, pierwszy przelew 01.03.2011 - prosze o numer konta[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :)

Niestety, widzę, że nie uda się uzbierać pełnej deklaracji, a mnie nie stać na pokrycie kosztów transportu do Mariamc. Dlatego trochę zmieniłam plany. Na psy czeka kojec pod Warszawą - koszt 10 zł/doba+wyżywienie. Jeśli dobrze pójdzie, jednego z nich będę mogła zabrać w lepsze miejsce już w przyszłym tygodniu, dla pozostałych będę szukać tymczasów. Psiaki trzeba złapać, zawieźć do lecznicy na szczepienie+odrobaczenie i odwieźć pod Piaseczno.

Queram, kiedy masz czas, żeby pojechać do Celestynowa na łapanie psów? Czy ktoś jeszcze mógłby pomóc je łapać? Czy ktoś mógłby pomóc w transporcie?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby pomoc przy łapaniu w weekend? Każda para rąk się przyda!

Może ktoś ma do przekazania jakieś niepotrzebne obroże i smycze? Ja niestety nie mam chyba żadnych pasujących na ich wielkość, a to kolejne koszty :(

Czy ktoś mógłby pomóc przy transporcie do hotelu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Czy ktoś mógłby pomoc przy łapaniu w weekend? Każda para rąk się przyda!

Może ktoś ma do przekazania jakieś niepotrzebne obroże i smycze? Ja niestety nie mam chyba żadnych pasujących na ich wielkość, a to kolejne koszty :(

Czy ktoś mógłby pomóc przy transporcie do hotelu?[/QUOTE]

w sobotę sporo wolontariuszy będzie w schronie w celest, wiec moze po spotkaniu (czyli jakos po 11) ktoś by pomógł, nie omieszkam ich zapytac.
Ja z chęcią pomogę, tylko właśnie jakoś dopiero po 11

Link to comment
Share on other sites

Aha, rozmawiałam z osobą, która zna te psiaki, mówiła, że widuje je w godzinach10 - 11, siedzą tam też ok. 15, kiedy dokarmia je osoba ze schroniska. Mam zresztą nr tel. do osoby, która je dokarmia, może będzie mogła pomóc w łapaniu. Tylko potrzebny transport do hotelu...

Link to comment
Share on other sites

Akcja w niedzielę - dzisiaj niestety nie dam rady. Transport na szczęście jest :)

Teraz najważniejsze to zbierać deklarację, bo za coś trzeba te psiaki nakarmić, zaszczepić, odrobaczyć i utrzymać w hotelu - nie wspominając o dodatkowych kosztach jak smycze czy transport...

Aha, Secia, doszło Twoje 40 zł. Razem mamy 100 zł, czyli nie starczy nawet na weta dla dwójki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...