Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 4 months later...

Halo Ciotki,

Aramisek pozdrawia! Nie wiem, czy tu jeszcze ktoś zagląda, czy wszyscy zajęci piesami potrzebującymi domów, ale pomyślałam, że napiszę.

Ponieważ Dogomania konsekwentnie nie pozwala mi dodawać zdjęć, tutaj mała galeryjka zdjęć wakacyjnych (i jedno świąteczne, wiadomo które).  https://photos.app.goo.gl/iogcm7lfOKhJI0Rl2

Pieseły były w Szkocji, pojeździły rowerem, Aramis wdrapał się na Arthur's Seat w Edynburgu (bardzo był dzielny na tych krótkich nóżkach). Niestety to były ostatnie wakacje Łajusi... odeszła 2 tygodnie temu, z powodu mielopatii (zdiagnozowanej 11 miesięcy temu). Bardzo nam smutno...

Aramis tymczasem w zeszłym roku przeszedł operację nogi, bo zerwał sobie więzadło, ale już jest OK. Wcześniej miał też mały zabieg, ponieważ rentgen wykazał, że... ma w nodze kulkę śrutu! (Już wyjętą). Ktoś musiał go postrzelić, zanim do was trafił.

Poza tym został dogoterapeutą :) https://forestfarmpeacegarden.wordpress.com/events/upcoming-and-recent-events/ (jak przewiniecie trochę w dół, to zobaczycie Aramiska i jego - i Waszą - historię).

 

No to pozdrawiamy... hau!/woof!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

gosia.marta, dzięki za ściągniecie mnie! ostatnie dwa lata  bardzo rzadko wchodziłam na dogo, teraz ciut więcej zaczęłam znów się pojawiać. Ale nie intensywnie, więc gdyby nie twoja wiadomość, to jeszcze długo mogłabym tu nie zajrzeć. 

co nie znaczy, że Aramisa zapomniałam, tego dżentelmena nie da się zapomnieć :-). Bardzo mi przykro z powodu Łajuni. Moja miłość Zosia odeszła prawie dwa lata temu i wciąż mam kłopot z akceptacją tego faktu. rozumiem, że Wam teraz ciężko...

post na FFPG piękny! Nie mówiąc o Aramisie, jest cudny i widać, że kwitnie. A wy razem z nim :-) :-).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli któraś z Was planuje odwiedzić Londyn, to dajcie znać! Serdecznie zapraszamy, mamy kanapę dla gości. Aramisek na pewno z radością przywita ciotki i pokaże wam wszystkie swoje ulubione zabawki, które pracowicie zakopuje i odkopuje w ogródku, mamle i układa w kupki.

W lecie pewnie przyjedziemy do Warszawy, to się odezwę, może się uda na jakis spacer umówić :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Aramis oficjalnie ma robotę ;)

https://www.forestfarmpeacegarden.org/our-team/

(i tak w ogóle zrobię sobie reklamę, jakby co - tę stronę ja zrobiłam, więc jakby ktoś miał zapotrzebowanie na stronkę zrobioną na platformie Squarespace, a nie chciałoby mu się/nie umiał zrobić jej sam, to zapraszam. piszę też teksty po polsku i angielsku).

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, gosia.marta napisał:

Aramis oficjalnie ma robotę ;)

https://www.forestfarmpeacegarden.org/our-team/

(i tak w ogóle zrobię sobie reklamę, jakby co - tę stronę ja zrobiłam, więc jakby ktoś miał zapotrzebowanie na stronkę zrobioną na platformie Squarespace, a nie chciałoby mu się/nie umiał zrobić jej sam, to zapraszam. piszę też teksty po polsku i angielsku).

 

wow super!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
14 godzin temu, Olena84 napisał:

To w Kobyłce czy w Warszawie;)?

Najlepiej w Kobyłce, bo Aramis będzie niedługo po podróży przez Amsterdam i Berlin, to bym już go nie ciągała do Warszawy (moi rodzice mieszkają w Kobyłce) - ale jeśli nie pasuje, to dojedziemy ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...