Jump to content
Dogomania

zapomniany Aramis znalazł cudowny dom


Olena84

Recommended Posts

Kochana Lido ja nie dopisałam,że wczoraj dostałam karmę dla Aramiska 15kg od naszych łowickich dogomanek bardzo Wam cioteczki Dziękuję!!Moje ręce to już dawno opadły Oluś!!co tu dalej robić?ja jutro postaram się dograć sprawy finansowe z sąsiadem i piszę całkiem poważnie,żeby ktoś przejął wątek,nawet ze względu na to,że Koosiek nie ma czasu nie ma dostępu do inter.itd bo przecież tak dalej być nie może!!!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z koosiek, umowe adopcyjna wysle do pana sąsiada w przyszłym tygodniu. Poza tym spytałam, czy nie miała by nic przeciwko bym to ja przejęła wątek chłopaków, będe starala sie ciagle uzupelniac, zachecac jakos do niego, zebysmy znowu nie zostali z dlugami. Zgadzacie sie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Rozmawiałam z koosiek, umowe adopcyjna wysle do pana sąsiada w przyszłym tygodniu. Poza tym spytałam, czy nie miała by nic przeciwko bym to ja przejęła wątek chłopaków, będe starala sie ciagle uzupelniac, zachecac jakos do niego, zebysmy znowu nie zostali z dlugami. [B]Zgadzacie sie?[/B][/QUOTE]

Akurat ja tutaj nie mam nic do gadania...:eviltong: ale gdyby to mój głos się liczył to tylko bym podskoczyła z radości :loveu:.
Dla chłopaków do opieki nad wątkiem, taka cioteczka jak Olena84 ,to jak dobra wróżka prosto z nieba .:lol:

Wszystkim na wątku w Nowym Roku życzę samych dobrych dni .

Link to comment
Share on other sites

Na razie doszłam do 12 strony. Nie patrząc na pierwszy post rozpisuje sobie wszystko na kartce na razie i dopiero potem jakos to podziele na zdjecia, informacje, wydatki i wplywy. Na pewno nie ma zadnych bledow w pierwszym poscie, ale juz zeby wszystko bylo napewno ok tak zrobie;).

Link to comment
Share on other sites

Mniej więcej skończyłam :mdleje::chaos:, teraz jeszcze to wydrukuje i posprawdzam z wpłatami koosiek i porobie wydatki bo to nie do końca uzupełniłam i zobaczymy jak stoimy z dlugiem i czy w ogole.

Mam pytania:
- nie został potwierdzone wpłaty [B][U]Sleepingbyday[/U][/B] - 128zł z bazarku - czy zostalo to potwierdzone na bazarku, to dopisze
- nie mam potwierdzenia wplaty 154zl i 20zl[B][U] wawer[/U][/B] i tego makaronu 10kg, czy to zostalo dane jak bylas u Sylwii?
- Czy [B][U]Roland_de[/U][/B] placi stala 25zl za aAramisa?
- czy [B][U]Kami_23[/U][/B] podnosi stala do 25zł;)?
- czy jest uzytkownik o nazwisku zaczynajacym sie na [B][U]Bar.?[/U][/B]

Uff, na razie tyle, zaraz uzupelniam wydatki i rozpisze hotel i deklaracje stale. Prosze o czepianie sie, zeby to jakos na koncu ladnie wygladalo.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o makaron, to ostatecznie nie byłam u Sylwii i został dla mojej trójki (niedawno adopotowałam dogomaniackiego Szefa trójłapka z rejonu Nutusi :) - chwalę się, bo bardzo się z niego cieszę), więc makaron wykreśl z darowizny dla muszkieterów. Sylwia nie potwierdziła na wątku wpłaty 154 zł, bo pewnie była zbyt rozkojarzona, ale mam potwierdzenie na PW (wpłaciłam razem z Pixie i Dixie w tej samej kwocie). To było na poczet długu koosiek. Pozostałe 20 zł... w poście 795 deklarowałam [B]po[/B] 20 zł na każdego z dwóch psiaków z okazji Dnia Kundelka, które miałam dostarczyć z makaronem. Nie dostarczyłam makaronu, a o pieniążkach - chyba - zapomniałam :oops::oops::oops::oops::oops:. Niech się jeszcze Sylwia wypowie, ale pewnie tak było. Niecelowo, ale "wiszę Wam te 40 zł. Oleno, mam Twoje konto. Mogę wpłacić do Ciebie albo do Sylwii i zapłacę z oprocentowaniem - razem 50 zł. Komu wpłacić?

Edited by wawer
Link to comment
Share on other sites

Jeśli w ogóle wysłałam Ci te 40 zł - to w ramach rozliczenia z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216129-***-Cegiełki-i-fanty-DLA-SIEDMIU-BANKRUTÓW-do-północy-31.10[/URL], razem z Twoimi fantami (m. in. kafelki decoupage). Nie mam już tego rozliczenia, nie kłopocz się, jeśli i Ty nie masz. I tak w poniedziałek wpłacam 50 zł, tylko nadal nie wiem komu :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...