Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Potrzebny Vetmedin 5mg

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
69 odpowiedzi na ten temat

#1 asiorek2929

asiorek2929

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisany 20 styczeń 2011 - 10:10

Witam.Potrzebuję Vetmedin 5mg dla mojego chorego staruszka...
Mój Misiu musi je zażywać dwa razy dziennie..a to jak dla mnie duży koszt bo jedna tabletka u mojego weterynarza kosztuje 3zł...:(
Zrobię wszystko żeby mu je kupić ponieważ odkąd je bierze jest jak nowo narodzony...a przed tym straciłam już wiarę że będzie lepiej dlatego zwracam się do Was...może jest ktoś kto ma te tabletki a są mu już nie potrzebne i chce je odsprzedać taniej niż woła nasz weterynarz...byłabym wdzięczna.
Pozdrawiam

#2 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 19:19

witam, ja też poszukuję
Vetmedin 5mg

zapraszam na www.forum.bassety.net 694 409 059

#3 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 01 wrzesień 2011 - 08:22

Witam
chciałabym bardzo serdecznie podziękować Anonimowemu Panu za leki jakie wczoraj otrzymałam.
Piszę w temacie Gucia, bo podczas rozmowy telefonicznej zaprosiłam Pana do tematu Gucia.
A o moich poszukiwaniach leku Pan dowiedział się z dogo, gdzie też pytałam o leki.

A więc zadzwonił do mnie przemiły Człowiek, któremu niedawno odszedł piesek, który chorował podobnie jak Gucio na serce. Pan zaopatrzył się wcześniej w większą porcję leków, a teraz zostały tylko leki :cry:
Pan nie chce pieniędzy, chce aby Guciowi pomogły.
Ja nie ukrywam, że ten dar odciąży bardzo mój budżet domowy.

Leki jakie otrzymałam to Vetmedin, Lotensin i furosemid - wszystkie z długim okresem przydatności.

Jeszcze raz Panu z całego serca dziękuję w imieniu swoim i Gucia.
Pozdrawiam Pana serdecznie.

podziękowałam również w temacie Gucia
http://forum.bassety...p?p=95943#95943

#4 jecia

jecia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 11:26

Mam do oddania 14 tabletek Vetmedin 5mg, 1,5 opakowania karsivan 50mg, 1 opakowanie 30 tabletek, drugie 22 - Furosemidu 40mg i 26 tabletek Verospironu 25mg. Wszystkie tabletki ważne są do 2013 i 2015 roku. Mój doberman chorował na kardiomiopatię rozstrzeniową od stycznia tego roku, dostawał właśnie te leki, które jak widać przedłużyły mu życie o 8 miesięcy (odszedł wczoraj), choć weterynarze nie dawali takich szans. Jeśli komukolwiek mają pomóc, choćby o kilka dni przedłużyć życie pieska, oddam je bez żadnych kosztów, wiem, że mój Baronik tego by sobie życzył. Proszę pisać na [email protected]

#5 Lionees

Lionees

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 9867 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 14:49

Mam do oddania 14 tabletek Vetmedin 5mg, 1,5 opakowania karsivan 50mg, 1 opakowanie 30 tabletek, drugie 22 - Furosemidu 40mg i 26 tabletek Verospironu 25mg. Wszystkie tabletki ważne są do 2013 i 2015 roku. Mój doberman chorował na kardiomiopatię rozstrzeniową od stycznia tego roku, dostawał właśnie te leki, które jak widać przedłużyły mu życie o 8 miesięcy (odszedł wczoraj), choć weterynarze nie dawali takich szans. Jeśli komukolwiek mają pomóc, choćby o kilka dni przedłużyć życie pieska, oddam je bez żadnych kosztów, wiem, że mój Baronik tego by sobie życzył. Proszę pisać na [email protected]

Jecia,bardzo potrzebny jest nam karsivan dla pieska z tego wątku http://www.dogomania...-w-ogłoszeniach.
Jeżeli mogłabyś odstąpić,to byłybyśmy bardzo wdzięczne:loveu:

Przykro mi z powodu Twojego psiaka:-(
Znam ten ból,bardzo dobrze znam....:-(

Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazek

#6 jecia

jecia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 wrzesień 2011 - 17:54

Niestety nie udało mi się rano wysłać karsivanu zrobiłam to dopiero po południu, ale mimo wszystko chcę poinformować, że został już wysłany :) i jednocześnie sprostować, że błędnie napisałam 1,5 opakowania. Chodziło mi o 1,5 listka to jest niecałe opakowanie, mam jednak nadzieję, że i to się przyda. Zostało mi zatem 14 tabletek Vetmedin 5mg 1 opakowanie 30 tabletek, drugie 22 - Furosemidu 40mg i 26 tabletek Verospironu 25mg.

#7 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 08 wrzesień 2011 - 10:41

Jeciu, a czy ja mogę prosić o Vetmedin

#8 jecia

jecia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 15:10

Bardzo proszę podaj mi swoje dane adresowe na maila [email protected] wyślę jak najszybciej. pozdrawiam,
W poprzednim poście czytałam, że Gucio bierze również furosemid ten lek tez jest mi zbędny mogę dorzucić do koperty?

#9 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 09 wrzesień 2011 - 20:54

Jeciu musieliśmy odstawić furosemid, w zamian ma Spironol
strasznie lał po furosemidzie, nie wytrzymywał do wyjścia na dwór
Bardzo Ci dizękuję, już podaję na pw adres.

#10 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 20:12

Jeciu Kochana
odebrałam przesyłkę
z lekami dla Guciolka
bardzo, bardzo dziękuję
i Gucio też dziękuje

#11 Inez de Villaro

Inez de Villaro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5369 postów

Napisany 12 październik 2011 - 11:08

nieaktualne

#12 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 14 październik 2011 - 21:21

Inez a za jaką cenę chcesz odstąpić vetmedin 5m - 170 tabletek ?

#13 Inez de Villaro

Inez de Villaro

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5369 postów

Napisany 16 październik 2011 - 16:40

Napisz mi maila. Na dogo ostatnio nie bywam często

#14 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 16 październik 2011 - 19:22

ok wysłałam e-maila

#15 maueczarne

maueczarne

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 23 październik 2011 - 14:45

Witam. Miałam zakładać wątek na forum miau, ale koleżanka uświadomiła mnie, że przecież tutaj będzie szybszy odzew. Pozwolę podpiąć się pod ten wątek, bo chodzi właśnie o Vetmedin. Mam do odsprzedania 51 tabletek w oryginalnym opakowaniu. Niestety moja Sarcia odeszła we wrześniu, a leki były właśnie zakupione dla niej. Jest to Vetmedin 5mg w oryginalnym opakowaniu, data ważności 02.2013. Leki kupowałam u weterynarza za niemałą sumę.
Może komuś jest ten lek potrzebny. Jeśli tak, zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]

#16 ULKA12

ULKA12

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6752 postów

Napisany 23 październik 2011 - 16:46

Ja chętnie odkupię vetmedin 2,5mg lub 1,25mg. Potrzebuję go dla małej sunieczki Myszki, jak myślałam po wielu ciężkich chorobach wyszła wreszcie na prostą, niestety myliłam się. Teraz doszła choroba serca. Sunia jest u mnie na "wiecznym" tymczasie.
[FONT="]Dodany obrazek[/FONT]

#17 elinka

elinka

Banned

• Banned
  • PipPipPip
  • 3452 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 00:47

Witam. Miałam zakładać wątek na forum miau, ale koleżanka uświadomiła mnie, że przecież tutaj będzie szybszy odzew. Pozwolę podpiąć się pod ten wątek, bo chodzi właśnie o Vetmedin. Mam do odsprzedania 51 tabletek w oryginalnym opakowaniu. Niestety moja Sarcia odeszła we wrześniu, a leki były właśnie zakupione dla niej. Jest to Vetmedin 5mg w oryginalnym opakowaniu, data ważności 02.2013. Leki kupowałam u weterynarza za niemałą sumę.
Może komuś jest ten lek potrzebny. Jeśli tak, zainteresowanych proszę o kontakt na maila [email protected]

Maueczarne, jestem zainteresowana tym lekiem. Potrzebuję go dla mojego tymczasa Anatolka. Już piszę do Ciebie e-mail.

#18 anas

anas

Member

• Members
  • PipPip
  • 18 postów

Napisany 02 grudzień 2011 - 09:52

Pilnie potrzebuję Vetmedin 5 mg dla mojego owczarka niemieckiego , ma zaawansowaną niewydolność krążenia z powodu niedomykalności zastawki mitralnej. Doataje 4 tabl na dobę, to dużo kosztuje. Może ktoś ma lek do odsprzedania taniej niż 2 zł za tabletkę

#19 Miła od Gucia

Miła od Gucia

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisany 07 grudzień 2011 - 21:32

to faktycznie, dużo Cię to wynosi, skoro aż 4 tabletki musi przyjmować. Gustaw bierze dwie dziennie.
No niestety u nas cena w granicach 2 zł jak piszesz.
Farmaceuci mogliby zejść z ceny tego leku. Droższy jak dla ludzi.
Ale od kiedy Gustaw przyjmuje Vetmedin ustąpiły duszności, kaszel, chrząkanie i odżył, więcej się bawi, biega
Życzę powodzenia i zdrówka dla owczarka

#20 maueczarne

maueczarne

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 08 grudzień 2011 - 22:58

Ja mam 51 tabletek. Sporo za nie zapłaciłam, bo kupowałam po 3zł. Mogę zejść do 100zł. Niżej niestety nie, bo jestem teraz bez pracy i muszę jakoś sobie radzić :oops: