Jump to content
Dogomania

Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)


ocelot

Recommended Posts

To my bardzo dziękujemy że Oczeńka dzięki takim wspaniałym Ludziom - przetrwała swoje najgorsze chwile życia , została uratowana i trafiła do nas - i teraz daje nam tak dożo miłości , radości......
W nieskończoność można Ją zachwalać - jest Kochana .Cieszymy się bardzo że Ją mamy. A Kiduś też zupełnie inaczej się zachowuje - jest bardziej żywiołowy, lepszy apetyt ma ( wcześniej był problem z jedzeniem ) i razem się bawią , biegają itp.......Nie wyobrażam sobie życia bez Nich.
DZIĘKUJEMY !!!!!! Pozdrawiamy :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jutro mija rok jak Oczeńka jest u nas. Czas tak szybko upływa nam wydaje się jakby to było nie dawno......Oczeńka jest wesoła , żywiołowa pomimo swojej nadwagi . Uwielbia spacery wtedy widać jaką ma werwę a zarazem i kondycję. Kiduś chociaż jest szczuplejszy ma problem żeby jej dorównać. Nie mówiąc już o nas . Ale jest posłuszna jak się powie nie wolno to idzie wolniej i cały czas się ogląda gdzie jest Kido no i my. Jest kochaną przytulanką bardzo lubi się wtulać no i jest wspaniałym , kochanym " kanapowcem ". Śpi oczywiście w łóżku . Kido również . Dobrze że mamy szerokie łoże to jakoś się razem mieścimy. Ma swoje legowisko ale bardzo rzadko z niego korzysta . Najlepiej czuje się na łóżku zresztą obserwuje gdzie jest Kido i tam gdzie on to i Oczeńka. Są bardzo ze sobą związani . Często na spacerku ludzie zwracają uwagę że to na pewno rodzeństwo ( takie jest podobieństwo ) Zarówno Oczeńka jak i Kiduś są naszą radością , miłością .... Pozdrawiamy wszystkich , którzy przyczynili się do uratowania Oczeńki .:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

My Was bardzo pozdrawiamy:):):)
dziekujemy!!!!!:)

a u nas w schronisku tym co Oczkę ratowali podziękowano za współpracę, ech...
poczytajcie jak chcecie ostatnie strony
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173025-Tomasz%C3%B3w-Mazowiecki-b%C5%82aga-o-wsparcie-w-kilka-os%C3%B3b-nie-daj%C4%85-rady!!!HELP-HELP[/url]!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']No wlasnie :):) super. Widze, ze lubisz koty, ja mam 3 i wszystkie z odzysku ;)[/QUOTE]
Mój też z odzysku. Znaleziony jako kociak w bardzo mroźną zimę, późnym wieczorem na klatce schodowej w bloku. Sam nie wszedl bo klatka zamykana, ktoś go musiał podrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za odwiedziny :)
Oczeńka tak kocha jeść :)
Ja nie mam serca żeby jej odmówić i to jest mój wielki błąd . Bo jest troszkę z nadwagą ale jest sprawna skacze jak mała piłeczka nie ma przed nią żadnych przeszkód wszędzie - tam gdzie chce to się dostanie - fotele , wersalka , łóżko ...itp
W ogrodzie też biega to wygląda bardzo śmiesznie jak małymi łapeczkami przebiera i biega razem z Kidusiem . Ja nie mogę napatrzeć się na Nich .
Gdyby nie moje Słoneczka jakie puste i smutne byłoby moje życie.
A dzisiaj od rana świętujemy pierwszą rocznicę pobytu naszej kochanej Oczulki .
Nawet pogoda nam dopisała jest ciepło jak na tą porę roku i świeci pięknie słoneczko za chwilę wyruszamy na spacerek .
Moje psiaczki uwielbiają spacery - chociaż mają ogród do swojej dyspozycji jednak spacer to wielka frajda .
Tylko powiem słowo spacer a one szaleją z radości Oczeńka tańczy w kółeczko i poszczekuje .
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY :)
Pozdrawiamy cieplutko :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Oczeńka było u lekarza - musieliśmy obciąć pazurki a że nasza Księżniczka panicznie boi się i nie pozwala na obcięcie musimy korzystać z fachowej obsługi . Było dużo stresu aż biedulka piszczała na początku póżniej był już spokój .
Była zważona - waży 16 kg. trochę za dużo ale i tak jest nie najgorzej bo przez 3 miesiące nic nie przytyła.
Krótki okres była na karmie odchudzającej ale niestety nie może być bo jest uczulona.
Ma bardzo dużo ruchu . Może powoli uda się trochę zejść z tej wagi .
Na razie ta waga jej wcale nie przeszkadza ale byłoby bardzo dobrze żeby chociaż ze 2 kg zgubiła wiadomo wszystkie organy są przez nadwagę obciążone . Będziemy walczyć z tą nadwagą. Może nam się uda.
Najważniejsze że jest zdrowa , zadowolona i pełna werwy wszędzie jej jest pełno .
W tej chwili już smacznie śpi - po tym całym stresie .
Wiadomo że jeszcze przed nocnym spaniem skorzysta z ogrodu . Ok 22 razem z Kidusiem wybiegają na ogród muszą koniecznie obszczekać całą ulicę , pozaznaczać wszystkie krzaczki i wracają do domku i śpią do godz 9 a nieraz i dłużej . Jak pada deszcz to trzeba ich bardzo namawiać żeby wyszli na krótki spacerek .
Oczeńka z Kidusiem przesyłają mizianki i całuski :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

I ja wam kochani życzę spokoju, radości i spełnienia wszystkich marzeń.
Dla ludzi i wszystkich czterołapków:smile:

[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6E73Zb4m5_RQaT1E4bvSKNdAyIWLtOv-ZEJX8rrub30HK_LvExQ[/IMG]

I jeszcze Dogo07 przyłącza się do zyczeń, niestety nie ma Internetu

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Dzisiaj o 5 rano odeszła za Tęczowy Most Oczunia - moja pierwsza tymczaska :( :( :(.

Spędziła w cudownym domu kilka lat, ale stanowczo za krótko :(.

Oczunia nie cierpiała, odeszła w domu z ukochanymi osobami i swoim psim towarzyszem Kiduniem.

Żegnaj Maleńka :(.

132950_r0_620.jpg

 

Zawsze o Tobie pamiętałam i zawsze będę.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam post jeszcze w niedzielę, zaraz jak mi powiadomienie przyszło na maila. Nie wiedziałam co napisać.... Oczunię pamiętam, bardzo ciepła jest jej historia. Przykro, że już jej nie ma, ale ta sunia miała jednak dużo szczęścia w życiu do ludzi. Współczuję Wam, które miałyście okazję realnie poznać Oczkę, bo to się inaczej przeżywa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...