Jump to content
Dogomania

Zostawił psa na torach ! Pijany mężczyzna uciekł. Pies nie przeżył


blacky.

Recommended Posts

[SIZE=5][COLOR=red][B]PODPISZ PETYCJĘ !! :
[quote name='diana79']jest petycja w tej sprawie
[URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6370[/URL][/QUOTE][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5]
[/SIZE]


Znalazłam filmik na [URL="http://www.fakt.pl"]www.fakt.pl[/URL]
Pijany mężczyzna wszedł na tory, szedł za nim pies. Stał i stał... kiedy nadjechał pociąg skurczybyk uciekł :angryy:, psa przejechał pociąg... :placz:

DRASTYCZNE !!!!!!!
[URL]http://www.fakt.pl/Bydlak-wypatroszyl-psa-pociagiem-WIDEO-18-,artykuly,92731,1.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blacky764']Znalazłam filmik na [url]www.fakt.pl[/url]
Pijany mężczyzna wszedł na tory, szedł za nim pies. Stał i stał... kiedy nadjechał pociąg skurczybyk uciekł :angryy:, psa przejechał pociąg... :placz:

DRASTYCZNE !!!!!!!
[url]http://www.fakt.pl/Bydlak-wypatroszyl-psa-pociagiem-WIDEO-18-,artykuly,92731,1.html[/url][/QUOTE]
Dziękuję za umieszczenie, zostały już podjęte pierwsze kroki w celu ukarania tego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Jak czytam niektóre (większość) postów, to robi mi się słabo...

Nie rozgrzeszam faceta, bo prawda jest taka, że przez niego zginęło niewinne zwierzę... pies, który ufał mu do końca, który nie wiedział co może się stać, który przywiązany emocjonalnie do właściciela chodził za nim krok w krok...
Ale nie porównujcie tego gościa, do choćby tych sadystów, którzy wlekli psa za samochodem...

Może chciał popełnić samobójstwo? - tak wiem, nie powinien mieszać do tego psa...
Może był tak nawalony, ze nie zdawał sobie sprawy z tego co się dzieje? Że ten pies się koło niego kręci?
A może był w jakimś stresie, depresji, może chciał skończyć ze sobą i w zasadzie było mu obojętne, czy pies też zginie, czy nie...
Może jego zachowanie wynikło z jakiegoś dramatu... może zmarł mu ktoś bliski, stąd decyzja o samobójstwie?
On jeszcze miał możliwość "zmiany zdania"... pies niestety nie wiedział co się dzieje.... to jest straszne...

To wszystko go nie rozgrzesza... nie twierdzę, że zrobił dobrze, ale próbuję zrozumieć...
Jest mi cholernie szkoda tego psa...
Ale hasła "szkoda, że zdążył odskoczyć" powalają mnie na łopatki...

Wiem , wiem...zaraz rzucą się tu na mnie sępy.... ale musiałam to napisać, bo przeraża mnie jak łatwo przychodzi innym wydawanie wyroków...

Link to comment
Share on other sites

Podkresle, bo niedoczytalas ;)
[quote name=':: FiGa ::'][B][COLOR="#0000ff"]Bede bez serca, ale napisze to...[/COLOR][/B] SZKODA ZE ZDĄŻYŁ! ZERO tolerancji.[/QUOTE]

[B]Arwilla[/B], spojrz prosze na zachowanie, ruchy tego... :angryy:
Widac wyraznie ze tylko pies mial zostac popieszczony przez pociag :angryy:

Mamy go nie porownywac z innymi?
Tak dlugo, jak beda ginac bezbronne zwierzaki, nie wazne w jaki sposob, bede zyczyc tym skur:angryy: tego samego :angryy:

Uwazasz zakonczenie zycia tego psiaka za humanitarne? :shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli uważać szybką śmierć za humanitarną, to jakby na to nie patrzeć taka była śmierć tego psa... szybka.... :(

Czy potrzebna i usprawiedliwiona, to inna sprawa...


I dobrze przeczytałam...
Życzysz facetowi śmierci... jednocześnie żałując, że pies zginął....
Tego nie rozumiem...

Nie wiem co Ty widzisz na tym filmie, ale moim zdaniem facet uskoczył w ostatniej chwili... z tego co wyczytałam ma złamaną nogę i coś z ręką...
Wiem, że głupota ludzka nie zna granic i jeden debil z drugim i z 7 piętra potrafi skoczyć "dla zabawy"...
Ale moim zdaniem,to zdarzenie nie jest bestialstwem w dosłownym tego słowa znaczeniu...
Nie wiem czym się kierował ten gość, ale stawiać go w jednym rzędzie z choćby tymi debilami z Lipnicy, nie będę...
Nikt z nas nie wie czym on się kierował...

Takimi osądami i pluciem jadem stawiacie się w jednym rzędzie z rozhisteryzowanym tłumem krzyczącym "pies morderca chciał zagryźć dziecko" - nie znając zupełnie okoliczności tej sprawy...

Link to comment
Share on other sites

Ok, wyprowadzmy wszystkie psy na tory, po co usypiac, niech zostana humanitarnie rozplaszczone przez pociag.

Czy zycze mu smierci?
Co innego jest pisac zaraz po obejrzeniu filmu, co innego po czasie, jak juz emocje opadna.

To co napisalam jest przesadzone, ale na pewno chcialabym by poniosl konsekwencje tego co zrobil. A zapewne, JESLI go dopadna, skonczy sie na grzywnie. TO ZA MALO. Facet bedzie mogl dalej humanitarnie pozbywac sie zwierzakow.
Jesli chcial zrobic cos sobie, mogl psa oddac komus. Na filmie wyraznie widac ze to stary, pokraczny psiak... jak dla mnie to facet pozbywa sie problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Ok, wyprowadzmy wszystkie psy na tory, po co usypiac, niech zostana humanitarnie rozplaszczone przez pociag.[/QUOTE]

Tak uważasz?


[QUOTE]To co napisalam jest przesadzone, ale na pewno chcialabym by poniosl konsekwencje tego co zrobil. A zapewne, JESLI go dopadna, skonczy sie na grzywnie. TO ZA MALO. Facet bedzie mogl dalej humanitarnie pozbywac sie zwierzakow.
Jesli chcial zrobic cos sobie, mogl psa oddac komus. Na filmie wyraznie widac ze to stary, pokraczny psiak... jak dla mnie to facet pozbywa sie problemu.[/QUOTE]Ja też chcę, żeby poniósł konsekwencje tego co zrobił...
Ale śmierci mu nie życzę...
Uważasz, że facet chciał w ten sposób zabić psa?
To nielogiczne...
Psa nie przywiązał, więc pewności mieć nie mógł, że nie ucieknie...
Sam odskoczył w ostatniej chwili, ryzykując życie...
Jeśli ktoś chce sobie sam coś zrobić, z reguły nie myśli logicznie i rozsądnie... niejedna matka popełnia samobójstwo zabijając wcześniej własne dzieci...
Gdyby chciał pozbyć się tego psa, to jest milion prostszych sposobów... niestety...


Masz prawo do własnego zdania... ja mam inne w tym temacie...

Link to comment
Share on other sites

chciałam zauważyć że Ci co urwali głowę haszczakowi też byli pijani...
mnie się takie słowa cisną na usta że szał
własnoręcznie bym drania rozszarpała.nie ma litości dla takich skurw****nów!!!nie ma.nie interesuje mnie jak on się będzie tłumaczył.zwisa mi to.zrobił tak a nie inaczej.szkoda że on nie wpadł pod ten pociąg.jednego debila mniej.

Link to comment
Share on other sites

nie widzę usprawiedliwienia.
ja wiem że np.po 4 piwach łapię doła.
facet jest dorosły,więc też to nie były jego pierwsze piwka wypite po otrzymaniu dowodu.pewnie wie na ile może sobie z alko pozwolić.podejrzewam że nawalił się specjalnie tak,by nabrać odwagi na ten bestialski czyn.tyle dobrze,że pies umarł szybko.
więc nie ma że depresja,że alkohol.dorosły człowiek powinien odpowiadać za swoje czyny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pocahontas']chciałam zauważyć że Ci co urwali głowę haszczakowi też byli pijani...
[/QUOTE]

Porównujesz dwie całkowicie różne sprawy...
Tamci trzej wiedzieli co robią... nie ma na ich postępowanie ŻADNEGO usprawiedliwienia...
O sytuacji na torach wiemy tyle ile widzimy na filmie... nic więcej...

Jak już napisałam wcześniej... nie usprawiedliwiam... poczekam na resztę informacji...
Każdy robi jak uważa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jankar']Alkohol nie może być dla nikogo usprawiedliwieniem.
Pies ufał swojemu "panu", na pewno słyszał huk nadjeżdżającego pociągu ale na filmie wyraźnie widać, że "pan" na tych torach kazał mu stać.
Kochał i ufał.'
Łzy same mi ciekną.[/QUOTE]


[B]Jankar[/B], masz rację, na filmiku ewidentnie widać,
że chłopak nachyla się i wydaje psu polecenie .
Zapewne było to "zostań".... Pies kochał i ufał, zatem został.
Tak, jak alkohol nie stanowi usprawiedliwienia dla pijanego kierowcy,
tak nie może być usprawiedliwieniem dla czynu tego chłpaka.

Link to comment
Share on other sites

Arwilla mylisz się bardzo usprawiedliwiając to ścierwo że niby chciał popełnić samobójstwo. Zamiar tego czegoś był dla mnie oczywisty chciał się pozbyś starego, niepotrzebnego psa który o zgrozo ufał mu bezgranicznie :-( . Szkoda że temu gnojowi ten pociąg nie urwał łba, jak bardzo szkoda.

Link to comment
Share on other sites

W SE piszą że ten psychopata przypiął psa.

[U][url]http://www.se.pl/wydarzenia/kronika-kryminalna/biala-podlaska-przywiaza-psa-do-torow-i-urzadzil-mu-egzekucje-zdjecia_167221.html[/url][/U][URL="http://www.fakt.pl/Bydlak-wypatroszyl-psa-pociagiem-WIDEO-18-,artykuly,92731,1.html"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...