Jump to content
Dogomania

vizsla


bazylowa

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie!
Od miesiaca jestem dumną właścicielką wyżła węgierskiego krótkowłosego. Maluch ma obecnie 3 m-ce i tydzien. Nazywa się MAX Sine Ira, ale dla rodziny i przyjaciół jest poprostu Bazylem. Szukamy kontaktu z innymi właścicielami węgrów, poszukojemy też bazylowego rodzeństwa i dalszych krewnych. Mama Bazyla to FUMA z Karmazynowego Jaru, jej rodzice to Betty Skalova i VADASZFAI Rajko. Ojcem Bzyla jest WERCEGHALMI PANDA REX (Baltazar). nie znam innych przodków ponieważ nie mamy jeszcze rodowodu.

Link to comment
Share on other sites

Czesc
Witaj w węgrowym świecie. Siostra Twojego szkraba Tula jest w Puszczykowie. Gdzie mieszkacie z Max-em? Możae akurat sa tam inne węgierki to moglibyście sie spotykać na spacerkach. Co do nazwy taty czyli Baltazara to musisz skontaktować się z hodowcą czyli Jolą bo w naszych zapisach jest taka nazwa psa Herceghalmi Panda REX a mamy od jego właścicielki podana nazwę.

Pozdrawiam
Sylwia i Forys

Link to comment
Share on other sites

Cześć Sylrwia!
Oglądałam Twojego Forysia na dogomani i na wyzly.pl. Świetny piesek, jak był mały, to bardzo przypominał mojego Bazyla. My z Bazylem mieszkamy po sąsiedzku z Fumą, więc mamy madziarskie towarzystwo :)
A co do wyzly.pl to nie wiem co się dzieje, ale od paru dni się próbuję tam zalogować i nic z tego nie wychodzi, wiesz może dlaczego??
Pozdrawiam Ciebie i Forysia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...