Jump to content
Dogomania

Czy twój pies tarza się w odchodach?


Piesik

Czy twój pies tarzał się w odchodach?  

176 members have voted

  1. 1. Czy twój pies tarzał się w odchodach?

    • Tak, w odchodach zwierzęcych
    • Tak, w ludzkich odchodach
    • Tak, w ludzkich i zwierzęcych odchodach
    • Nie tarzał się w odchodach
    • Nie pamiętam


Recommended Posts

moja Astra(biała angielka) uwielbia się *smarować* :) woli padlinę kiedyś dorwała rozjechanego gołębia a wczoraj próbowała w jakimś *placku* sie wyczochrać -już przybrała pozę *pokręconej* ale nie zdążyła bo była na smyczy.Natomiast nie zapomnę w życiu smodu jaki przyniósł na sobie mój św.pamięci terierek, kąpałam go przez tydzień mając na twarzy zawiązany recznik zamiast maski gazowej bo smród wypalał oczy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak z Wiką jadę na wieś, to mur beton wytarza się w oborniku rozrzuconym na polu. Tak to woli padlinkę, na szczęście preferuje taką zaschniętą, nie świeżą. W ludzkiej kupie zdarzyło jej się raz :-( A najbardziej spektakularna akcja była kiedyś, jak akurat miałam gości, dużo ludzi w domu, a Wika znalazła na trawniku jakąś starą rybę (co też ludzie na trawniki wyrzucają!!) i calutka się uperfumowała... Musiałam ją kąpać dwa razy, bo po pierwszym razie jeszcze było czuć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Komka chyba jeszcze nigdy nie wytarzała się w odchodach. Natomiast już parę razy próbowała w... dżdżownicach :razz: Wykonuje wtedy śmieszne wygibasy, jakby chciała się wytarzać, ale troszkę się tego brzydziła :lol: I robi przy tym boskie miny :lol:

Link to comment
Share on other sites

to że nasz pies wytarza się w jakiejś padlince tudzież kupce jest wkalkulowane w ryzyko posiadania psa. Moja suczka jeszcze mi nie zafundowała tej "przyjemności" ale liczę się z tym, nie znam dnia, ani godziny! :eviltong: Szczególnie świeżutko wykąpany (dla nas :) pachnący) piesiek lubi się wyperfumować w smrodkach! Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja dopiero po roku posiadania psa dowiedzialam sie, ze psy potrafia sie w kupach wytarzac i na dodatek sie tym zajadac :crazyeye:
Psina ma juz ponad 5 lat i raptem jedna niewielka kacza kupe na koncie, znaczy na grzbiecie ;)

O ile upodobanie do kup roslinozercow potrafie zrozumiec o tyle pociag do ludzkich odchodow czy innych wszystkozernych to dla mnie (byl ;))szok. :crazyeye:
Wyrazy wspolczucia dla takich przypadkow :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W kupach mój pies się nie tarza, ale w jakichś zapomnianych nadpsutych zwłokach wrony czy gołębia - z najwyższą przyjemnością :roll:

Za to uwielbia końskie kupy - uważa je chyba za jakieś niesamowite delicje; jak przechodze przez ulicę, na której trafi się końska kupa, pies przypłaszcza się do asfaltu i siłą muszę go odrywać od śniadanka :eviltong: Krowie placki nie budzą za to żadnego entuzjazmu, ciekawe dlaczego :p Nie mogę niestety tego powiedzieć o niektórych ludzkich.. Bleeee....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jenny19']Neska jak była mała lubiała się tarzać w ziemi, ale na szczęście jej przeszło...do tarzania się w kupach jakoś ją nie ciągnie co mnie bardzo cieszy bo śpimy razem i wtedy musiałabym ją codziennie kąpać albo spać w masce przeciwgazowej:laugh2_2: żadnych bliższych kontaktów z padliną nie miała ale jak coś to już wiem że mam być czujna:diabloti:[/quote]


no i guzik nie pomogło wczoraj sie cholera mała wytarzała w padlinie:-x:-xa jeszcze z 2 tyg temu sie śmiałam jak mi kumpela opowiadała że jej pies się wytarzał w zdechłym gołębiu...:shake:...odczułam na własnej skórze powiedzenie "nie śmiej sie dziadku z cudzego wypadku...":mad:

Link to comment
Share on other sites

O tak, moja Fanta rownież zaliczyła kilka takich incydentów. Choć gdy była młodsza częściej jej sie to zdarzało. I byly to zarowno odchody zwierzęce, ludzkie jak i zdechla ryba nad jeziorem...:mad: No ale coz... Dla nas nie jest to mile, ale najwidoczniej naszym psiakom sprawia ogromną przyjemność... niestety :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...