Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jamnik mini

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

#1 luna85

luna85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 10:10

do adopcji - sunia jamniczek szorstkowłosy miniaturowy o umaszczeniu
tzw dziczym czyli brąz z czarnym. Też bardzo kochana. jest z niej kochany przytulaczek i bardzo wesoła
sunia. Ma 8 lat ma na imię Iga
Champion Polski, Dorosły Champion Polski a jej przydomek
to; IZA SARIVER. Zależy mi żeby sunia ze względu na swoj wiek trafiła do dobrego domu.wszelkie pytania proszę kierować na prv.Suczka przebywa w okolicach Krakowa i jest z profesjonalnej hodowli.

#2 paoiii

paoiii

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4320 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 11:38

potrzebne zdjęcia!!!!
Dodany obrazekDodany obrazek

#3 Rumi.

Rumi.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4181 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 13:22

o tak zdjęcia w 100%, a dlaczego ją ktoś daje do adopcji skoro to champion?

#4 Ulaa

Ulaa

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 11434 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:10

A od kiedy to championat daje psom jakąkolwiek "gwarancję" na stabliną sytuację życiową...?

Anioły nie odchodzą nigdy...
[*]
:bluepaw:

#5 Isadora7

Isadora7

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 40037 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:26

to pcozekam na foty

jamniki2.png>Fundacja SOS dla JAMNIKÓW >LOGO_BAZAROS_CMYK1.png >RUDA [] 14.IX.2013

#6 luna85

luna85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:31

Już wszystko mówie.Sunia jest do oddania.Jej właścicielka prowadziła hodowle Małe Wielkie Serca.Janików jak i Westów.Niestety bardzo poważnie zachorowała i nie jest w stanie się nimi zajmować.Ja mam od tej Pani suczkę westi z metryką,książeczką ,szczepieniami.W pełni zdrowe.Pani ta oddała im naprawde wszystko co mogła.Serce i duszę.Wszystkie pieniądze szły na karmy i utrzymanie hodowli.Ale niestety leki potrzebne do zycia są drogie.Dlaczego są do oddania?też o to zapytałam.Bo najważniejsze jest znalezienie dla niej kochającego domu,serca i prawdziwego właściciela a nie sprzedanie byle komu.Niestety ja nie jestem w stanie zrobić zdjęcia bo jestem z Radomia.Ja jechałam ponad 200km po pieska.Ale jest szczenie po tej suczce do sprzedania i są jego zdjęcia(do sprzedania pewnie z racji tego że to szczenie)

http://www.gratka.pl...iniaturowe.html

i pod tym nr z ogłoszenia można dowiedzieć się bezpośrednio o suczce.

#7 Rumi.

Rumi.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4181 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:39

A od kiedy to championat daje psom jakąkolwiek "gwarancję" na stabliną sytuację życiową...?

Wg mnie jak ktoś bierze psa z rodowodem i jeździ z nim jeszcze później na wystawy to chyba po cos się tak starał i nie oddaje psa. Nie wiem jaka tam jest sytuacja ale ja bym nigdy psiaka nie oddala po 8 latach choć by mi sie ziemia waliła. lecz ja nie chce się kłócić i to tylko moje zdanie

#8 Rumi.

Rumi.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4181 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:45

Poprzedni post dodalam nie czytajac wytłumaczenia luna85 wiec proszę nie wziasc tego do siebie, rozumiem sytuację

#9 luna85

luna85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 14:53

Ja bym tak bardzo chciała żeby ktoś adoptował tą suczkę.żeby trafiła do jakieś kochającej rodziny do ostatnich swoich chwil ;(

#10 Foksia i Dżekuś

Foksia i Dżekuś

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6831 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 15:36

Ja bym tak bardzo chciała żeby ktoś adoptował tą suczkę.żeby trafiła do jakieś kochającej rodziny do ostatnich swoich chwil ;(

Napewno suczka nie jest wysterylizowana wiec obawiam sie ze zaraz znajdzie sie chetny ale w innym celu ,a to bardzo trudno sprawdzic ,rozmnazacze maja juz swoj sposob podstawiaja inne osoby do adopcji.

Dodany obrazek

#11 luna85

luna85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 15:41

Ja adoptując Friss podpisałam oświadczenie że nie będe jej kryć.

#12 Rumi.

Rumi.

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 4181 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 16:45

o tym samym pomyślałam, bo jak trafi do takiej pseudo to aż brak słów..... luna85 tak ty podpisałaś, a co z tymi co chcą kupić takiego psiaka do hodowli? oni przecież m.in. w tym celu kupują psiaki z rodowodem.

#13 luna85

luna85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 16:55

mój mąż nie zgodzi się a 3 psy.nie mam nawet szansy :( dla psa w tym wieku ciężko znalezć dom :shake:

#14 Foksia i Dżekuś

Foksia i Dżekuś

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6831 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 09:40

mój mąż nie zgodzi się a 3 psy.nie mam nawet szansy :( dla psa w tym wieku ciężko znalezć dom :shake:

Dla kundli i to starszych znajdujemy domki ,a dla 8 letniej rasowej jamniczki nie znajdziesz domu ?tylko w ostatnich dwoch miesiacach znalazlam dom dla 12 letnigo czarnego kundla rioleksa ,dla 12 letniej starszej suczki z niedowładek nozki ,10 letniego Kajtusia i 10 letniega pika oraz 8 letniego loczka ,wszystkie kundle

Dodany obrazek

#15 Foksia i Dżekuś

Foksia i Dżekuś

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 6831 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 09:41

Ja adoptując Friss podpisałam oświadczenie że nie będe jej kryć.

Ty nie bedziesz kryc ale inny podpisze oswiadczenie i pokryje ja jeszcze nie raz ,a potem wyzuci jak zepsuty smiec.

Dodany obrazek

#16 Isadora7

Isadora7

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 40037 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 09:57

Ja bym ją wstawiła na SOS DLA JAMNIKÓW. Tylko nie wiem jak to będzie bez zdjęcia. Podałabym nawet swoje dane aby robic pierwszy odsiew. Tylko i tak nie ma jak widzę żadnego kontaktu. To gdzie kierować ewentualnych chętnych. Sama mam jedną suczkę z profesjonalnej hodowli bo właścicielka zachorowała.

jamniki2.png>Fundacja SOS dla JAMNIKÓW >LOGO_BAZAROS_CMYK1.png >RUDA [] 14.IX.2013

#17 luna85

luna85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 10:27

Nr tel pod którym można dowiedzieć się o suczkę to 694160708.

#18 Isadora7

Isadora7

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 40037 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 10:37

Nr tel pod którym można dowiedzieć się o suczkę to 694160708.

BArdzo dziękuję, skontaktuję sie wieczorem

#19 luna85

luna85

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 15:03

:) wielkie dzięki :) :(

#20 Isadora7

Isadora7

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 40037 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 15:14

Luna mozęsz do mnie pisać na maila [email protected] lub [email protected]
i dane kontaktowe do pani spisałam skasuj je z postu