Jump to content
Dogomania

Trymowac samemu??


Sreberko

Recommended Posts

Energii zwracaj uwagę na daty postów . Odnośnie trymowania nie musisz tego robić , ale warto wiedzieć na czym to polega i jak się robi . Musisz wiedzieć ,że trymowanie jest niezbędne jeżeli chce się prawidłowo zrobić pielęgnację .
Cockermaniaczko oczywiście Energii miała na myśli przychodnię wet. z punktem strzyżenia .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Na pytanie "trymować samemu?" odpowiem TAK, TAK, TAK!!!!! Ja nauczyłam się trymować swoje psy, bo do dobrego groomera miałam kilkaset kilometrów. Szkoda mi było czasu i pieniędzy na dojazdy. Kilka razy odpatrzyłam, jak się trymuje i później uczyłam sie sama. I uważam, że moje psy wyglądają lepiej niż po wizycie u groomerów z dyplomem zdobywanym w pewnej szkole.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 years later...
Dnia 21.09.2011 o 22:54, whitewestie napisał:

Na pytanie "trymować samemu?" odpowiem TAK, TAK, TAK!!!!! Ja nauczyłam się trymować swoje psy, bo do dobrego groomera miałam kilkaset kilometrów. Szkoda mi było czasu i pieniędzy na dojazdy. Kilka razy odpatrzyłam, jak się trymuje i później uczyłam sie sama. I uważam, że moje psy wyglądają lepiej niż po wizycie u groomerów z dyplomem zdobywanym w pewnej szkole.

 czym trymujesz swojego westa ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...