Jump to content
Dogomania

Trymowac samemu??


Sreberko

Recommended Posts

Drogi Grey'u - mam suczke, yorka, 100% jedwabistą, ale niestety nie wyobrażam sobie czesania jej gęstym grzebieniem.Bardzo rozsławionym nr 76.Niestety, dla mnie szczotka jest podstawą :roll:

No ja niestety nie dam rady dojechać, ale bierzcie kamery i zdawajcie relacje co i jak :p

Grey - masz jakąs hodowlę psów lub strone? Chciałabym zobaczyć psy przez Ciebie przygotowywane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']To my się z lutomską zapisujemy na pokazy. Ja w szczególności!!! I przyprowadzimy znajomych!


...i modeli
... i kamerę
...i ciasto
...i absoluta
...i.... i już.[/quote]

zgadzam sie-zapisujemy sie i przynosimy wszystko!!!!!!!!!!!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']To my się z lutomską zapisujemy na pokazy. Ja w szczególności!!! I przyprowadzimy znajomych!


...i modeli
... i kamerę
...i ciasto
...i absoluta
...i.... i już.[/quote]

Ale skąd Ty niemieckiego sznaucera wezmiesz:placz::placz: ??.

Amerykańców przeceiż Grey nie uznaje :diabloti::diabloti:.

[quote name='lutomskak']czekam na Ciebie u mnie w domu-przyjedz z grzebieniem spratts-bedziesz trymowal moja miniature tym wlasnie urzadzeniem-wezme kamere......:diabloti:

P.S. na lyso....grzebieniem[/quote]

Bład :oops:, Na łyso NIGDY sie nie trymuje :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Pani Martynko,domyślam się , że ma Pani pięknego yorka,ale czy miała Pani w rękach ten grzebień i czesała nim psa.Trzeba sprawdzić i dopiero potem wydać opinię.Były pytania o pielęgnacje to tylko ja napisałem o tych grzebieniach.

Pani Agnieszko K. może za ostro powiedziałem ,"że nie uznaję" i właściciele poczuli się urażeni, dlatego też bardzo przepraszam.
Ja osobiście nie chowałbym,dlatego ,że nie chciałbym się męczyć z pielęgnacją takiego włosa.Ale takie życie ,trzeba robić to co jest,ale tylko uczciwie.
Jak zwykle przesyłam pozdrowienia.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']odnosze wrazenie, że Grey zajmuje się dystrybucją owych grzebieni :evil_lol:[/quote]

Ja o tym pomyslałam juz dawno :evil_lol::evil_lol:.

[quote name='Grey']Witam!
Ja osobiście nie chowałbym,dlatego ,że nie chciałbym się męczyć z pielęgnacją takiego włosa.Ale takie życie ,trzeba robić to co jest,ale tylko uczciwie.[/quote]

Grey, chyba sie mylisz w tej kwestii, nie kazdy amerykaniec ma miękki wełnisty wlos - raczej odwrotnie - czasem zdarzaja sie amerykańce z takim włosem ;-).

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Cockermaniaczka,do Częstochowy jest za daleko.Nie będę tłumaczył,bo widzę że tu są sami specjaliści. A co z tym grzebieniem,ja działam nim od kilku lat,a tu wszyscy zdziwieni .Trzeba poszukiwać dobrego sprzętu.

Agnieszka K,czy czasami nie działasz ,na Zaciszu .Chętnie zobaczyłbym,jak robisz takiego mocno zarośniętego sznaucera olbrzyma ,lub teriera rosyjskiego.
Pozdrawiam.;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Cockermaniaczka" nic nie wynika z twojej wypowiedzi.Każdy mnie się pyta o fotki, ja się w to nie bawię.Dla mnie najlepszą reklamą jest ,jak właściciel poleci mnie drugiemu,lub weterynarz.Myślę ,że masz problemy z pielęgnacją spaniela,bo wiem jak potrafią się sfilcować.Piszcie na temat, a nie tylko ble,ble.
Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Myślę ,że masz problemy z pielęgnacją spaniela,bo wiem jak potrafią się sfilcować.[/QUOTE]
Grey, wszystkim sugerujesz, że ma problem ze swoim psem (nawet jeżeli go nie ma), a Ty go potrafisz rozwiązać przy pomocy magicznego grzebienia?:lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol!: to sie akurat usmialam bo Negro chodzi rozczesany,wytrymowany i zawsze blyszczacy :megagrin::iloveyou:
Nigdy nie mialam problemu z koltunami i filcami:lol:
Bede Twoja konkurencja bo sadze ze angliki mi ładnie wychodzą mimo ze kursu nie mam:eviltong:

Swoja droga tak sie chwalisz to czemu Nam nie chcesz pokazac swojej pracy?Jesli naprawde masz Taaakie umiejetnosci i magiczny grzebien to pokaz nam efekt.Moze uwierzymy i kupimy^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Witam!
Pani Martynko,domyślam się , że ma Pani pięknego yorka,ale czy miała Pani w rękach ten grzebień i czesała nim psa.Trzeba sprawdzić i dopiero potem wydać opinię.Były pytania o pielęgnacje to tylko ja napisałem o tych grzebieniach.
[/quote]

Cóz, uważam, że jest ładną suczką.Spratts'a 76 w ręku miałam, aczkolwiek nigdy go nie kupiłam - jest zbyt gęsty dla mnie.
Osobiście wole szczotki takie jak np. miękkie szczotki z KW, All Systems czy angielskie z firmy Hindes.

Ponowie moją prośbę... czy mógłbyś podać mi Twoją stronę lub pokazać psy przez Ciebie zrobione?
Myślę, że baaardzo dużo osób chciałoby je zobaczyć.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Grzebienie Spratts są dobre, jak też pracuję nimi od wielu lat i mają różną gęstość. Istnieje wiele, nie tylko ten osławiony przez Grey o numerze 76.
Natomiast są jeszcze szczotki i szczerze mówiąc, to nie wiem jak Grey przygotowuje amerykana do wystawy bez szczotek. Jakim sposobem przygotowuje łapy do strzyżenia pracując grzebieniem.
Odpowiedź jest prosta nie przygotowuje, albo wygląda to niezbyt estetycznie.
Jeśli serwuje się odpowiedź, to dobrze, żeby była ona rzetelna, wszak na forum wchodzi sporo osób szukających porady co do pielęgnacji i wypada, aby padła ona z ust kogoś znającego sie na tym co robi.
Grej jest niereformoalny z tego co czytam i jeśli ma taki charakter niech tak zostanie, ale niech nie gada wiecej głupot, bo wprowadza zamieszanie w głowach szukających porad ludzi.
Osobiście dobrze, gdybym wiedziała, gdzie strzyze, oby nigdy szczeniak z mojej hodowli nie wpadł w jego ręce.
Sznaucery amerykany goli, bo w/g niego włos się nie nadaje do trymowania. Jasne bo nie umie sobie z nim poradzić , więc całe życie pies pielęgnowany przez Greya będzie żył z pofalowanym, wyblakłym włosem.
Grey ,Groomer musi podejść do faktu i sprostac zadaniu jaki przed nim postawiło życie, a nie tkwić w marzeniach i wspomnieniach.
Czyli mniemam, że sznaucery z miękkim włosem golisz Grey od szczeniaka i nic nie probujesz z tym zrobić.
Nożyczki się w ręce otwierają jak się czyta Greya normalnie.
Miałam nic nie pisać, ale szkoda mi szukających porad, więc ludzie nie słuchajcie tych głupot, przynajmniej jeśli chodzi o moją rasę którą hoduje, czyli sznaucer miniatura.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...