Jump to content
Dogomania

spajderka-wyskokowa sunia, podaruj jej dom.


canis_16

Recommended Posts

Byłam dzisiaj w schronisku, wyszłam na spacerek ze Spajdi, byłyśmy a wraz z nami Grzesiu z Arnim na wybiegu. Dla psów oznaczało to tylko jedno szalone gonitwy po roztapiającym się śniegu, choć muszę przyznać wyjątkowo ładnie wracały. Spajderka gdy się już troszkę wybiegała dość cierpliwie znosiła wyczesywanie swojej pięknej sierści.
Niestety również odkryła słaby punkt płotu(słaby jeśli chodzi o jej zdolności akrobatyczne, bo płot porządny jest) i dość usilnie próbowała wyskoczyć, jednak mała zachęte i zostawała na wybiegu. Zdjęcia zrobione jednak już na smyczy w drodze do kojca, postaram się je szybciutko(mam nadzieję że jutro wieczorem mi się uda) wrzucić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3]Spajderka jest równie niesamowita, co jej komiksowy imiennik, superbohater - Spiderman. To niezwykle przyjazna i wesoła sunia, która zawsze jest "uśmiechnięta". Niestety już długo czeka na nowego właściciela, bo w schronisku jest od 15 maja 2007 roku.[/SIZE]
[SIZE=3]Kocha ludzi całym swoim psim sercem i na widok człowieka z radości wykonuje różne akrobacje odbijając sie od siatki kojca (czym pewnie zawstydziłaby nie jedną chińską gimnastyczkę:] ), co czyni ją jeszcze bardziej niezwykłą. Spajdi, gdy komuś zaufa, odda mu się całkowicie. Potrafi docenić każdą minutę spędzoną z człowiekiem i jak każdy pieszczoch uwielbia głaskanie i mizianie.[/SIZE]
[SIZE=3]Ma silną osobowośc lubi dominować, co nie przeszkadza jej w dogadywaniu się z innymi psami, zwłaszcza z kolegą z boksu.[/SIZE]
[SIZE=3]Mimo, że ma już 5-6 lat, wciąż pozostaje energiczna i uwielbia biegać. Doskonała dla sympatyków ras zaprzęgowych. Początkowo może ciągnąć na smyczy, ale po zażyciu odrobiny ruchu, staje się idealną towarzyszką spaceru i idzie na luźnej smyczy. Swoim spojrzeniem mówiącym "no chodż, pobiegajmy", potrafiła by zachęcić nawet najbardziej leniwego człowieka do sportu.[/SIZE]
[SIZE=3]Kolejną zaletą tej niezwykłe suni, jest fakt, że jak na prawdziwą damę przystało nie lubi się taplać w błocie i omija kałuże szerokim łukiem.[/SIZE]
[SIZE=3]Każdy, kto spotka Spajdi nie potrafi nie docenić jej nietuzinkowej urody. Jest łaciato-nakrapiana, z tym, że każda łata wydaje się być w innym kolorze.[/SIZE]
[SIZE=3]Jeśli lubisz psy zaprzęgowe typu Husky, ale wolałbyś mniej energiczną wersję, chcesz by twój pies wielbił Cię za każdy pokonany metr w czasie spaceru i pragniesz psa o orginalnej urodzie to Spajdi jest psem wprost wymarzonym dla Ciebie.[/SIZE]
[SIZE=3]Spajderka posiada aktualne szczepienia, jest wysterylizowana i zaczipowana- mówiąc krótko gotowa do adopcji.[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=2]Jeżeli jesteś gotowy podjąć się tej adopcji zadzwoń lub w inny sposób skontaktuj się ze schroniskiem. Tam też dostaniesz odpowiedź na wszystkie inne pytania.

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Szwajcarska 4
65-169 Zielona Góra
tel: 784 90 88 90
mail: [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL]

[SIZE=2]Kontakt z wolontariuszem; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobry tekst, ładny opis Spajduni. Szukam zdjęć, bo przydałoby się więcej. Widzę, że robisz to samo. Jedno zdjęcie jest za duże.
Zaraz zawołam kore78 :evil_lol:

Znalazłam jeszcze takie:

[URL="http://img513.imageshack.us/i/spajdi6.jpg/"][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1832/spajdi6.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img46.imageshack.us/i/spajdi4.jpg/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/5063/spajdi4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dorzuciłam wcześniej dwa zdjęcia (z albumu Sylwii).
W ogłoszeniach możesz podać też swój prywatny numer, bo tak jak tłumaczyła kora78 i jak przecież sama wiesz, nie zawsze można dodzwonić się do schroniska, nie zawsze mają czas porozmawiać, nie każdy też zna dokładnie psa.
Pamiętaj też, żeby aktywować ogłoszenia, których linki dostaniesz na swojego maila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wykrywka']Dorzuciłam wcześniej dwa zdjęcia (z albumu Sylwii).
W ogłoszeniach możesz podać też swój prywatny numer, bo tak jak tłumaczyła kora78 i jak przecież sama wiesz, nie zawsze można dodzwonić się do schroniska, nie zawsze mają czas porozmawiać, nie każdy też zna dokładnie psa.
Pamiętaj też, żeby aktywować ogłoszenia, których linki dostaniesz na swojego maila[/QUOTE]

ok zaraz wyślę korze wiadomośc na prv z numerem oczywiście bedę aktywować

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...