Jump to content
Dogomania

Pies bardzo lękliwy!


agusiazet

Recommended Posts

Nie wiem jak z psami, ale na forum miau dużo osób używa feromonów, kropli Bacha karmy uspokajającej, syropów wyciszających. Ponieważ np. karma i feromony potrzebują czasu,żeby podziałać podaje się np. syrop i krople. Są oczywiście koty, na które feromony działają "natychmiastowo". Podejrzewam, ze dużo zależy od cech osobniczych. Wysłałam ci emaila do Magdy.

Link to comment
Share on other sites

Feromony podziałały! Od wczoraj Bira wychodzi na spacer bez jakiś specjalnych ceregieli, weszła, tylko lekko ciągnięta do lasu, gdzie nie wchodziła już od ponad tygodnia i nie było ludzkiej siły, aby ją zaciągnąć! Syropy podane przez dorobellę u nas w sklepach wet. niedostępne, a karma droga jak jasna cholera! 4 kilo za ok. 150 zł. Czekam na wolne, żeby się wybrać do weta i tam sprawdzić! W pracy ciężki okres i nie mam jak się wyrwać wcześniej. O kroplach nie dostałam odpowiedzi, a bardzo liczę!!! Dorobello, dziękuję. Bisia już umie siad, pracujemy nad daj łapę, idzie średnio, ale wspieramy się parówką, które Bisia bardzo lubi. Oby tak dalej!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

agusiazet - jak spisuje się Bira? Przeczytałam wątek i powiem, że jestem pod wrażeniem Twojej walki jaką podjęłaś mimo tylu przeszkód i zwątpienia. Zupełnie Cię rozumiem, że taki problem jest dla Ciebie dużym obciążeniem zważywszy na dzieci, pracę i raczej niedobór czasu (no i sił). Mam nadzieję, że Ty i Bira macie się lepiej. Czy ona jest jeszcze u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Wczoraj odszedł towarzysz Bisi i nasz ukochany Sony - psiak, którego mieliśmy od szczeniaka do prawie 17 -stki. Skończyłby ją 15 lutego, ale niestety... Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach jako wierny przyjaciel, nigdy o Tobie nie zapomnimy!!! Odszedł bez cierpienia, serce przestało bić, nadal Cię kocham piesku i będę tęsknić!

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...