Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...


Wiedźma

Recommended Posts

[quote name='Wiedźma']No właśnie.
Dziewczyny, dzięki za deklaracje. Czy to znaczy,że mam Wam wysłać nr konta na pw?[/QUOTE]

jestem na zaproszenie Maruda666
fajny watek, niunia, szacun, naprawde
juz pisalam na watku bazarkowym psiny, ze prosze o dane do przelewu, wysle Wam cos dla biedaczka, dziewczyny
piesek bylby sliczny gdyby nie nuzyca, niunia, ratuj go, ciotki dosla Ci na pewno
czekam na nr konta
trzymajcie sie!

Link to comment
Share on other sites

Ciotki dziękuje - potwornie się wzruszyłam. Dzęki wam Bruno ma szanse na lepsze życie. Wysyłam do was na WP konto Wiedźmy - Ja zajmuje się kupnem leków a Wiedźma finansami:) Bruna jest taki kochany - przy pobieraniu krwi lizał mnie po rekach,a przy zdjęciu RTG leżał tak grzecznie, że nie musiałąm go trzymac..czy to nie jest idealny piesek?? a drepce za mną krok w krok:)

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek postaram się o nowe zdjęcia. Leczyłam Bruna na własny koszt tyle co mogłam i troszkę lepiej wygląda - jeśli tylko moi znajomi będą w schronisku w poniedziałek to będą zdjęcia!!Przez okres świąt Brunem będzie zajmowac się moja koleżanka ze studiów Julka - też wolontariuszka i studentka weterynarii - będzie mi zdawac relacje z leczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']czy Bruno jest wyżełkowaty czy tylko zapatrzyłam się na Łaćkę Wiedźmy ? Duży jest ? Bo dla mnie on wyżelek i juz :)[/QUOTE]
Bruna ma w sobie coś z ''łyżwa'' ;) jest do kolana:)Po świętach wezmę kamerę i nakręcę film - same zobaczycie jaki jest kochany:)

Link to comment
Share on other sites

Pokażemy psiaka, zaprosimy na bazarki:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/198586-Ekspresowy-bazarek-dla-strasznaj-biedy-Bruna-do-22.12?p=15957828#post15957828[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198506-Straszna-bieda...-Bazarek-na-Bruna-%E2%80%93-%C5%82ysego-psa-ze-schroniska-w-Lublinie.-30-XII.?p=15951483#post15951483[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, kochane!
Dziękujemy:

[LIST]
[*]za obecność,
[*]wpłaty,
[*]bazarki,
[*]podrzucanie wątku,
[*]za wszystko! :loveu:
[/LIST]
Odszczekuję posądzenia o opieszałość w stosunku do mojego banku!
Są już wpłaty!
[B][COLOR=red]zebrazebra - 20 zł[/COLOR][/B][B][COLOR=red] :calus:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]andegawenka - 100 zł[/COLOR][/B][B][COLOR=red] :calus:
[/COLOR][/B][COLOR=black]No cudnie...[/COLOR][B][COLOR=red]
[SIZE=4]
Na rozliczenia zarezerwowałam post 24. i 25.[/SIZE]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...