Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

21 godzin temu, szajbus napisał:

Dzielna Gajunia

Dzielna i kochana.

W ten weekend bardzo dobrze czułem obecność moich pożegnanych przyjaciółek. Byłem na działce zamknąć sezon. Pojechałem sam, bo mała mordka miała zajęcia z Asią. Wędrowałem sporo po okolicy i na każdym kroku przypominałem sobie Norcię, Saruśkę. Po sobotnich wędrówkach w głowie miałem tyle wspomnień. Smutno, ale i dużo ciepła w sercu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Norasku kochany, smutno mi dzisiaj. Pięć lat mija od dnia, gdy odeszła Saruśka. Bardzo mi brakuje kochanego małpiszonka:(

Dziś mieliśmy dzień na najwyższych obrotach, sporo czynności domowych, więc w ciągu dnia było łatwiej. Wieczorem już jest gorzej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zupełnie niespodziewanie pojechaliśmy w niedzielę na działkę. Robiliśmy porządki w książkach i nadmiary pojechały do działkowej biblioteczki. Wzięliśmy ciepłą herbatę w termosie, kanapki i w drogę. Trochę pospacerowaliśmy z małą mordką, a później herbata i kanapki. Mała mordka cieszyła się działką, a my wspominaliśmy Norcię i Saruśkę. Jakoś tak jesienna pogoda na nas podziałała.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Norasku kochany, dzisiaj krążą koło mnie smutki. Mała mordka źle zeskoczyła z łóżka i coś sobie zrobiła w łapkę. Kuleje i widać, że nie czuje się dobrze. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Trzymaj za małą łapinki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Norasku kochany, nie lubię tego dnia. Zawsze się bałaś fajerwerków, podobnie jak kochana Saruśka. Na szczęście dzisiaj jest w miarę spokojnie, a mała mordka znosi hałas całkiem nieźle.

Mam prośbę, opiekuj się stamtąd małą mordką i gdy trzeba, zaciskaj za nią łapinki.

Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku tym, którzy zaglądają tutaj.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
22 godziny temu, szajbus napisał:

No i jak poszło?

Dopiero w piątek czyścimy zębiska. Teraz zaczyna mi się nerwówka. Mała mordka nie reaguje normalnie na narkozę i ma podawany inny skład. To wszystko z powodu, jak mówi nasza pani doktor, tego że Gajka nie ma do końca normalnie w głowie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...