• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Radek

Norcia, kochana sunia

1348 posts in this topic

Pewnie ta tęsknota nie mija dlatego, że nasza miłość dla pożegnanych przyjaciółek będzie trwała zawsze.

Ostatnio robię porządki w zdjęciach, archiwizuję, robię kopie. Siłą rzeczy też oglądam. Tyle wspomnień, tyle przeżyć i trochę smutku gdy patrzę na kochane mordki.

U naszej małej mordki ostatnie wyniki ciut lepsze i na dniach odstawiamy steryd. Później kolejne badania. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Bardzo mi przykro. Żadne słowa nie mogą pomóc w takiej sytuacji. Przesyłam chociaż ciepłe myśli.

Norasku kochany, dużo się u nas dzieje, czasem sił brakuje, ale cały czas pamiętam, tęsknię.

59c956997a89e_DSCN00531.thumb.JPG.81ed2a1dcf7508edd6e15131f3cf13d6.JPG

To jedno z moich ulubionych zdjęć Norci.

Pomimo upływu lat bardzo brakuje mi kochanej mordki.

Pięknisia.Jaka zadowolona i z miłością wpatrzona w tego co robił zdjęcie. Kochana mordeczka.

PAMIĘTAM 

vyxoah.jpg

Tak właśnie, praktycznie zawsze, Norcia patrzyła na mnie, na Asię. To zdjęcie akurat mojego autorstwa. 

Zdecydowanie nie była ta pora. Zawsze jest za wcześnie, ale Norcia była młodą psinką:( 

Norasku kochany, zaciskaj łapinki bo we wtorek wyniki badań Gajulca i konsultacja z naszą panią doktor.

Nie dałem rady wcześniej napisać. Po odstawieniu sterydu i lekach na wątrobę wyniki wątrobowe Gajki są OK, za to płytki krwi są ciut poniżej normy. Za dwa tygodnie kolejne badanie, żeby potwierdzić przewidywania naszej pani doktor. Martwię się o małą mordkę, chociaż zdaniem naszej pani doktor powodów do niepokoju nie ma. Nie zmienia to jednak mojego niepokoju.

Dzisiaj smutny dzień. Cztery lata temu pożegnaliśmy Saruśkę:( Takie dni są trudne, wracają te gorsze wspomnienia i nie da się nie myśleć o tym, co było. Smutny nastrój potęguje pewne wydarzenie. Kilka dni temu musiałem skorzystać z dmuchanego materaca, który był z nami od lat. Okazało się, że na materacu są ślady łapinek Saruśki i jej sierść. Materac okazał się nie do użytku i trzeba było go wyrzucić. Ciężko było powędrować do altanki śmietnikowej.

Na dodatek nasza mała mordka gorzej się dziś czuje:( Widać, że coś jej dokucza:( Nie poprawia mi to nastroju.

Norasku kochany, zaciskaj tam łapinki za naszą małą mordkę.

Norasku kochany. Tydzień temu przeprowadziliśmy się. Pomału się ogarniamy, rozpakowujemy. Nowe miejsce, ale pamięć pozostaje. Trochę czuje smutku, że opuściliśmy miejsce, w którym tyle chodziłem z Saruśką. Opuściliśmy też naszą dzielnicę. Teraz na parapecie pali się świeczka, żeby był znak, gdzie jesteśmy.

Norasku, czuwaj nad naszą małą mordką, niech cieszy się jak najdłużej nowym miejscem do spacerowania.

Radku będzie dobrze zobaczysz. 

A zmiana miejsca? Nie ma znaczenia. One obie idą z Wami w Waszych serduchach.

Psinki kochane - kolejny smutny dla wszystkich dzień.

Pamiętam o Was.

znicz_pamiec.gif

Jutro kolejny dzień poświęcony tym co odeszli. Smutny czas.

Byłam na cmentarzu zapaliłam znicze a w domu jak zwykle palę symbolicznie świece dla tych, którzy odeszli.

Wzruszający obrazek. Smycz w ręce... Mam w domu pudełko z pamiątkami po pożegnanych przyjaciółkach. 

Norasku kochany, we wtorek konsultowaliśmy wyniki małej mordki i wszystko wygląda na tyle dobrze, że kolejna wizyta dopiero na początku grudnia. Czuwaj proszę nad Gajulą.