Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Norasku, Saruśko trzymajcie łapinki za Zuzię.

Dzisiaj mamy pierwszy ciut chłodniejszy dzień. I bardzo dobrze, bo nasza mała mordka ma już dosyć tej aury. Mam nadzieję, że to wytchnienie trochę potrwa. Doglądajcie tam od siebie tego małego wariata. 

Link to comment
Share on other sites

Norasku kochany, w sobotę byliśmy na okresowej kontroli z małą mordką. Tak na oko, dotyk i stetoskop pani doktor nie widziała niczego niepokojącego. Teraz czekamy na wyniki krwi i po weekendzie konsultacje z naszą panią doktor. Proszę, zaciskaj łapinki żeby wszystko było w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Mamy już wyniki i jesteśmy po konsultacji. Większość wyników ładnie trzyma normę. Mała mordka ma trochę przekroczony mocznik (52,3, a laboratorium podaje normę do 50). Na razie nasza pani doktor kazała powtórzyć badania pod koniec września. Będziemy mieli 4 tygodnie nerwów. Dziękuję za kciuki i proszę o jeszcze.

Norasku, Saruśko, łapinki też się przydadzą. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taką Helgunię zawsze będę pamiętał.

whzhoj.jpg

Helgunia była prawie rówieśniczką Norci. Przywiozłem Helgę do taty w październiku 2001 roku, miała wtedy 6 tygodni. Razem z Norcią się wychowywały. Razem bawiły. Długo po odejściu Norci Helgunia szukała jej po naszym przyjeździe do taty.

Mam nadzieję, że spotkam kiedyś wszystkie pożegnane psy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Już jesteśmy po konsultacji z naszą panią doktor. Morfologia i biochemia małej mordki jest w porządku. Jeżeli chodzi o wyniki tarczycy, to jeden z wyników jest na granicy normy (ale w normie). W związku z tym wynikiem powtarzamy badanie za miesiąc. 

Dziękujemy za kciuki i łapinki i prosimy o jeszcze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...