Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Norasku, nie wiem co się dzieje z czasem. Ciągle go brakuje, chyba zbyt dużo rzeczy mam na głowie. Na szczęście zawsze jest czas na wspomnienia, na pomyślenie o pożegnanych przyjaciółkach. 

Nasza mała mordka ma teraz dłuższą przerwę między badaniami, aż do końca maja. Ale i tak zaciskaj za nią łapinki. 

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiesz, jak się cieszę z dzisiejszych odwiedzin na wątku. Dziś jest wyjątkowy dzień, urodziny Noraska. 6 maja 2001 roku przyszła na świat wyjątkowa sunia. Sunia kochająca cały świat, dająca wiele radości. Cały czas żałuję, że była z nami tak krótko. Dużo nas nauczyła, dała wiele wspaniałych chwil. Wyjątkowa psinka. W weekend byliśmy na działce, a po powrocie byliśmy w naszych dawnych okolicach. Było tyle wspomnień.

U naszej małej mordki wszystko w porządku, jedyne co widać, to delikatna nadwaga, która z lekka wpływa na kondycję. Widać to było podczas działkowych szaleństw. I cały czas proszę o łapinki i kciuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
50 minut temu, AnkaG napisał:

Ech wszyscy wspominamy naszych psich przyjaciół co odeszli...

A ja dziś wspominam w szczególny sposób. Dziś mija 12 lat od dnia, gdy pożegnałem kochaną Norcię. Pomimo upływu lat w takie dni powraca ból, smutek. Nie wiem jak jeszcze nazwać to, co czuję. A i tak bardzo jestem szczęśliwy, że dane mi było poznać tak wyjątkową sunię. W ogóle dziś wspominam nie tylko Norcię, wraca we wspomnieniach kochana Saruśka, Helgunia mojego taty, Brutek teściów i wszystkie psiaki za TM. 

Dziękuję, że zaglądasz. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...