Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

Pewnie ta tęsknota nie mija dlatego, że nasza miłość dla pożegnanych przyjaciółek będzie trwała zawsze.

Ostatnio robię porządki w zdjęciach, archiwizuję, robię kopie. Siłą rzeczy też oglądam. Tyle wspomnień, tyle przeżyć i trochę smutku gdy patrzę na kochane mordki.

U naszej małej mordki ostatnie wyniki ciut lepsze i na dniach odstawiamy steryd. Później kolejne badania. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Nie dałem rady wcześniej napisać. Po odstawieniu sterydu i lekach na wątrobę wyniki wątrobowe Gajki są OK, za to płytki krwi są ciut poniżej normy. Za dwa tygodnie kolejne badanie, żeby potwierdzić przewidywania naszej pani doktor. Martwię się o małą mordkę, chociaż zdaniem naszej pani doktor powodów do niepokoju nie ma. Nie zmienia to jednak mojego niepokoju.

Dzisiaj smutny dzień. Cztery lata temu pożegnaliśmy Saruśkę:( Takie dni są trudne, wracają te gorsze wspomnienia i nie da się nie myśleć o tym, co było. Smutny nastrój potęguje pewne wydarzenie. Kilka dni temu musiałem skorzystać z dmuchanego materaca, który był z nami od lat. Okazało się, że na materacu są ślady łapinek Saruśki i jej sierść. Materac okazał się nie do użytku i trzeba było go wyrzucić. Ciężko było powędrować do altanki śmietnikowej.

Na dodatek nasza mała mordka gorzej się dziś czuje:( Widać, że coś jej dokucza:( Nie poprawia mi to nastroju.

Norasku kochany, zaciskaj tam łapinki za naszą małą mordkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Norasku kochany. Tydzień temu przeprowadziliśmy się. Pomału się ogarniamy, rozpakowujemy. Nowe miejsce, ale pamięć pozostaje. Trochę czuje smutku, że opuściliśmy miejsce, w którym tyle chodziłem z Saruśką. Opuściliśmy też naszą dzielnicę. Teraz na parapecie pali się świeczka, żeby był znak, gdzie jesteśmy.

Norasku, czuwaj nad naszą małą mordką, niech cieszy się jak najdłużej nowym miejscem do spacerowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...