Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

Szukam fundacji ? we Wrocławiu ,która pomoże pomóc staruszce shih z problemami zdrowotnymi,ma 14 lat,domek,ale domek nie wydolny finansowo,zdeterminowani wstawili ofertę na OLX :https://www.olx.pl/oferta/oddam-szicu-CID103-IDhOgQN.html

Jestem w kontakcie,nie mają pieniędzy na leczenie problemów skórnych suni ,są bardzo do niej przywiązani,nie chcieliby ja stracić,głoszenie to akt desperacji.

Jest ktoś kto zrobi wizytę w domu suni ? to Wrocław ,centrum ,ul Kluczborska.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Chyba wątek zapomniany :( nikt nie zagląda :(

zaproszę na mały bazarek dla plaskatych w potrzebie ,50 % dla Plaskatego Azylu Kasi ,50% dla Skarpety Plaskatych :http://www.dogomania.com/forum/forum/75-bazarek/

Teraz pełną parą kasa idzie na nasze szczylki w typie budlożka,oddane nam bo matka nie była w stanie wykarmić,resztę zostawię bez komentarza ...

urodziło się siedem,czwórka trafiła do nas,czyli do Skarpety Plaskatych,są pod opieką zastępczej ludzkiej mamki.Dwa niestety odeszły,po sekcji okazało się,że to wirus,który uszkodził im wątroby,krótko chorowały :( dwójka też zachorowała,byli parę dni starsi,udało im się ,na razie wet nie widzi zagrożeń,mają dzisiaj 13 dni.

Na wszystko co malcom potrzebne mamy pieniądze,u weta mamy otwarty rachunek i tu może być problem,bo sporo wydatków jeszcze przed nami.Mamy też założoną zrzutkę,link  w sygnaturce.

 

zajrzyjcie plis

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Edgar , pies błąkający się po ulicach Wrocławia przez co najmniej klika dni,widziano go w różnych miejscach.Bez adresatki ,bez chipa,miał szelki.Brudny,śmierdzący,zakołtuniony.Pies zgłoszony w schronisku we Wrocławiu,na fb ogłoszenia o znalezieniu psa.Nie było na miejscu propozycji dt,dlatego zabrałam Edgara do siebie do Rudy Śląskiej na dt,inaczej trafiłby do schroniska

39223206_266824450815135_6769235205753405440_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

" Neo , trzyletni piesek w typie shih tzu szuka doświadczonego oraz odpowiedzialnego domu.
Jest psem spokojnym jednakże kiedy pozwolimy mu na zbyt wiele z przyjemnością nas zdominuje, kocha spacery jednakże lubi zaczepiać szczekaniem inne psy, spacery tylko i wyłącznie pod pełna kontrola czyli nie spuszczamy go że smyczy, Neo porprostu nie uznaje słowa " wróć ".
Potencjalny domek musi mieć doświadczenie z tą rasa gdyż jak wiadomo przy shih tzu pielęgnacja jest czynnością codzienną jednakże jak chodzi o pyszczek Neo także jest innego zdania czyli pychol i pazurki są nietykalne a nawet jeżeli zajdzie potrzeba pielęgnacji łatwo się jej nie podda. Zapewne pojawią się pytania jak Neo żyje z innymi zwierzętami no więc wygląda to tak jeżeli ma w pobliżu kota , ogólnie nastawiony jest mega pozytywnie, powiedziała bym że nawet zbyt mega , jest w stanie kota zamęczyć swoim zainteresowaniem kociej istoty czyli kwalifikujemy to jako zbyt nachalne czułości czego niekoniecznie koty lubią,dzieci ? Hmmm jeżeli dziecko ma ukończone przynajmniej 12 lat i pojmuje kiedy mówi mu się daj psu spokój to myślę,że taki domek może być brany pod uwagę.
No to co kochani komu, komu lovelaśnego Neo ? "

Nr tel Roma 600181007

neo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tekla,sunia lat 5 ? znaleziona w okolicach Gdańska,zapchlona,z kleszczami,brudna,ma chipa ,ale niezarejestrowany.Bezpieczna w dt,po wstępnej ocenie weta oko po starym urazie,niewykluczona enukleacja,zalecono kurację.Sutki powyciągane,przepuklina,rodziła.Zgłoszono znalezienie,ud na gr shih.Kasia wszystkie koszty wzięła jak na razie na siebie,jak nie odnajdzie domu,po kwarantannie zostanie ogłoszona do adopcji.

41985077_1895040003914280_9104464608839598080_n.jpg

41991083_1895040200580927_5538881105861541888_n.jpg

Tekla po sterylizacji,usunięciu przepukliny,usunięciu kamienia nazębnego,operacyjnym zszyciu powieczki.Oczko  dalej leczymy,ale już wiemy,że udało się je uratować.Jest i będzie już ślepe.

Do czasu znalezienia domu stałego Tekla pozostanie w dt.

Szukamy domu.

 

42734797_1151728931658266_7346300169761062912_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wprawdzie to plaskate,ale nie sposób odmówić,kiedy prosi o pomoc pies :(

Yogi szuka domu,ma niespełna 2 kg,10 lat,podobno zdrowy.Wymaga kons kardiologicznej przed kastracją i badań krwi,Bardzo wesoły,lubiący ludzi i zwierzęta,z werwą starszy pan pies.Nie ma już ząbków.Tyle wiem o psie.Jak nie znajdzie domu przyjedzie do mnie na dt.

 

yogi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rysio Popierdółka u mnie na dt,mam kons. kardiologiczną,niestety chory,musi zażywać leki.jeszcze przed nim bad krwi,kastracja,sanacja j.ustnej. Rysio ma lęk separacyjny,w sam raz dla starszej osoby,już chodzi,radzi sobie dobrze,ale najchętniej siedziałby cały czas na kolankach.Ma około 10 lat,3,5 kg.Jak nie szczeka i nie kaszle z żalu ,że wyszłam do kuchni ;) to spokojny,przekochany. Oczywiście trenujemy zostawanie,jest ciężko bo był zamykany,kardiolog zaleca umiar i ostrożność.

 

 

rys.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 6.11.2018 o 14:30, Bgra napisał:

Rysio Popierdółka u mnie na dt,mam kons. kardiologiczną,niestety chory,musi zażywać leki.jeszcze przed nim bad krwi,kastracja,sanacja j.ustnej. Rysio ma lęk separacyjny,w sam raz dla starszej osoby,już chodzi,radzi sobie dobrze,ale najchętniej siedziałby cały czas na kolankach.Ma około 10 lat,3,5 kg.Jak nie szczeka i nie kaszle z żalu ,że wyszłam do kuchni ;) to spokojny,przekochany. Oczywiście trenujemy zostawanie,jest ciężko bo był zamykany,kardiolog zaleca umiar i ostrożność.

 

 

rys.jpg

Rysio ma ustalony termin usunięcia ząbków i kamienia i jak serduszko pozwoli kastracji podczas jednego zabiegu na 23 listopada.

Szukam domu dla emeryta.Z lękiem separacyjny pracujemy,mamy wymierne efekty.A na zdjęciu widać jak Rysio najbardziej lubi spędzać czas w domku :)

richat.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2018 o 14:20, Bgra napisał:

Wprawdzie to plaskate,ale nie sposób odmówić,kiedy prosi o pomoc pies :(

Yogi szuka domu,ma niespełna 2 kg,10 lat,podobno zdrowy.Wymaga kons kardiologicznej przed kastracją i badań krwi,Bardzo wesoły,lubiący ludzi i zwierzęta,z werwą starszy pan pies.Nie ma już ząbków.Tyle wiem o psie.Jak nie znajdzie domu przyjedzie do mnie na dt.

 

yogi.jpg

Yogi szczęśliwie od dzisiaj w domu stałym,powodzenia smyku :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2018 o 16:02, Bgra napisał:

Tekla wyleczona,wyperowana jedzie 6 listopada do domu,do polskiej rodziny w Dortmund.Paszport gotowy,nowy dom opłacił i transport.

Pozowdzenia zezulcu :)

Tekla 44.jpg

Tekla ma się bardzo dobrze, powoli się przekonuje do swojej  rodziny ,bo to taka mała zołza :)dom stały szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Od wczoraj,tj 23 lutego mam u siebie na dt sunię lat 6 Lhasa apso.Jak na razie bezproblemowa,lubi psy,na koty nie mam jak sprawdzić,z dziećmi nie ma problemu.Do zrobienia na pewno sanacja,ma kamień na ząbkach i sterylizacja.

Dzisiaj  ją obfocę i wkleję zdjęcia.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bgra napisał:

Od wczoraj,tj 23 lutego mam u siebie na dt sunię lat 6 Lhasa apso.Jak na razie bezproblemowa,lubi psy,na koty nie mam jak sprawdzić,z dziećmi nie ma problemu.Do zrobienia na pewno sanacja,ma kamień na ząbkach i sterylizacja.

Dzisiaj  ją obfocę i wkleję zdjęcia.

 

Witaj Bożenko!To czekam na fotki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Moje dwa tymczasy.Złota Zula gotowa do adopcji.Czarno biała Cila dopiero co agresor,któremu w schronie godzinę próbowano założyć szelki,pogryzła pracownika przez rękawice.Z powodu agresji nie zbadana,nie sterylizowana.U mnie od razu atak na moją rezydentkę i na mnie.Po kilku dniach jak na zdjęciu.Teraz kolej na weta i groomera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...