Jump to content
Dogomania

SHIH-TZU w potrzebie!


Agucha

Recommended Posts

Ok, psiak jest w trakcie leczenia oczu, schronisko nie chce go wydać, jutro o 11 jadę do schroniska, porozmawiam z kierownikiem i może uda się go wyciągnąć 

Jeżeli jest w trakcie leczenia oczów to przecież lepiej aby te oczy były leczone w domowych warunkach i przebywał w domu pod indywidualną opieką.

Link to comment
Share on other sites

Byłam w schronisku, kierownika nie było. Leczenie u psa trzeba kontynuować, DT ani ja w chwili obecnej nie mamy na to pieniędzy, tutaj leży głównie problem. 

wsparcie da skarpetka,jeżeli to tylko o pieniądze chodzi

ma podobno już domek wybrany

jak możesz porozmawiaj z kierownikiem

Link to comment
Share on other sites

Ok, zadzwonię w poniedziałek i jeśli ma dom wybrany to zaczeka na niego w schronisku, jeśli nie to w poniedziałek go zabiorę ze
Schroniska i zawiozę do dt

ja mam zakochany w shih domek,chętny na dom stały,na śląsku

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli tylko uda się zorganizować transport, mogę go przyjać w każdej chwili

 

 

To jest Janów Lubelski.Transport na jakiej trasie ma być? Lili8522 oferuje transport w swoim podpisie.

 

Ten psiak jest niestety do "wykupienia za koszty utrzymania" O.o

Link to comment
Share on other sites

Ten psiak jest niestety do "wykupienia za koszty utrzymania" O.o

Tak podejrzewałam tylko nie napisałam.Piszą "oddam" a w kontakcie telefonicznym żądają kwoty za sprzedaż psa.Jeszcze coś mnie zastanowiło,to to,że ma 2 lata,zęby nie wskazują,że pies ma 2 lata.

Link to comment
Share on other sites

Tak podejrzewałam tylko nie napisałam.Piszą "oddam" a w kontakcie telefonicznym żądają kwoty za sprzedaż psa.Jeszcze coś mnie zastanowiło,to to,że ma 2 lata,zęby nie wskazują,że pies ma 2 lata.

 

Oj tak, pies wygląda na duuużo starszego :( choć wygląd też może być mylący... Jak żyje na łańcuchu... :(

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, pies wygląda na duuużo starszego :( choć wygląd też może być mylący... Jak żyje na łańcuchu... :(

A orientujesz się ile wykup psa kosztuje? Nie mogę patrzeć na ten łańcuch,biedny maluch.ciekawe czy jakaś buda tam stoi.

Link to comment
Share on other sites

A orientujesz się ile wykup psa kosztuje? Nie mogę patrzeć na ten łańcuch,biedny maluch.ciekawe czy jakaś buda tam stoi.

 

Pan za niego dał 500 zł i chce przynajmniej połowę czyli pewnie 250 - 300 zł 

Na posesji ma 3 psy i wypadło na tego, że mu "zbywa" i trzeba się pozbyć ... O.o

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jeśli psiak jest zaniedbany to należy poinformować TOZ lub jakąś fundacje prozwierzęcą, aby zrobili interwencje, a nie nabijać kase pseudo właścicielowi, który tak zaniedbał psa... jestem pewna, że nawet nie jest szczepiony. Ja oferuje transport, ale na trasie katowice-zakopane i zakopane-katowice

Link to comment
Share on other sites

Jeśli psiak jest zaniedbany to należy poinformować TOZ lub jakąś fundacje prozwierzęcą, aby zrobili interwencje, a nie nabijać kase pseudo właścicielowi, który tak zaniedbał psa... jestem pewna, że nawet nie jest szczepiony. Ja oferuje transport, ale na trasie katowice-zakopane i zakopane-katowice

Jeżeli Twój post dotyczył psiaka z postów wyżej to,pies został sprzedany komuś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...