Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy mogę prosić moderatorów o przeniesienie wątku:-(

Agrula w ostatnim czasie miała problemy z chodzeniem, dreptała jak typowy staruszek jednak przez ostatnie kilka dni ledwie potrafiła podnieść łepek, nie mówiąc już o wstawaniu:-( Ale jak już wstała to człapała pomalutku co chwilę przystając, myślałam że to upał bo w czwartek było lepiej chętniej wstawała, merdała ogonkiem i nawet po mieszkaniu dreptała... W piątek wieczorem jednak stan się pogorszył, Agrula nie była w stanie podnieść tyłeczka, szłyśmy z dwoma smyczami w tym jedna pod brzuszkiem, jadła tylko mokre, pomyślałam poczekamy do poniedziałku bo to na pewno przez te upały...ale w sobotę było gorzej nie była w stanie się podnieść, dziąsła blade nawet mokrego nie chciała a na siku nie była w stanie kucnąć tylko na bok leciała:-( Pani doktor powiedziała że możemy spróbować ją wspomóc ale to pomoże na tydzień może dwa i nie ma sensu jej męczyć:-( Nie byłam w stanie nic powiedzieć tylko ryczałam, TZ powiedział że nie chcemy jej męczyć i sam zaczął płakać jak bóbr... W ogóle do kliniki musiałam już ją wnosić bo nie była w ogóle w stanie stać.

Odeszła naprawdę spokojnie w moich ramionach ale powiem wam że nie życzę nikomu podejmowania takiej decyzji... to było najgorsze co musiałam zrobić w całym życiu, pozwolić jej odejść, nigdy nie myślałam że to mnie czeka, myślałam że po prostu odejdzie spokojnie we śnie a nie żebym ja bawiła się w Boga i decydowała kiedy ma odejść, czuję się z tym okropnie...:-(

Siły daje mi tylko fakt że nic jej nie boli, nie męczy się tylko biega na zielonej łące za patykami za którym tak uwielbiała biegać...

Agrulko moja kochana, spotkamy się kiedyś tam za Tęczowym Mostem i będziemy biegać do woli
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To już prawie miesiąc a tak naprawdę wydaje się że tylko kilka dni... Do tej pory zapominamy się z TZ i on codziennie mówi że muszę wyjść z "psami" itp, wszystko w liczbie mnogiej a Agruli przecież już nie ma:-( Ja nie jestem lepsza bo też z każdym razem wydaje mi się że Agrulka tu jest. Jak siedzę przy komputerze to zawsze odruchowo zerknę do tyłu bo wiem że zawsze za mną leżała:-(




Agrusiu kochana pamiętaj że zawsze jesteś i będziesz w moim serduszku
[*]
[IMG]http://streemo.pl/Image/378100_l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...