Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U Agry dobrze na razie zero wpadek z sikaniem;) Poza tym pannica wybredna i to chappi jej nie podchodzi, w sumie to się nie dziwię:roll: więc dzisiaj zamówiłam na zooplus karmę. Mają znów fajną promocję bo 6kg w cenie 3kg więc zakupiłam 2 bosche (niestety nie było seniora ale wzięłam jagnięcine z ryżem) i do tego by zamówienie było powyżej 100zł bo wtedy przesyłka gratis to wzięłam Joserę 4kg w cenie 2kg, zobaczymy czy pannicy podpasuje. No i zakupiłam jeszcze adresówkę do obroży (2,80zł);) a do tego wszystkiego doszedł kupon ze zniżką w sumie 12% więc 16kg karmy wyszło 92zł;) Jak tylko dojdzie wkleję paragon no i od razu dodam też ten zaległy za chappi.

Aha doszły wpłaty od:
caryca26 - 10zł (stała sierpień)
abra64 - 10zł (stała sierpień)
leonarda - 60zł (stała od kwietnia do września)

Pierwszy post uzupełnię później;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']aganela dla szczeniąt też jest ta promocja zarówno junior mini jak i max z bosha jak i innych firm, nawet RC taniej wychodzi;)[/QUOTE]
u mnie niestety szczeniak jest na pro planie i ma uczulenie na karmę z kurczakiem,dlatego czekam aż dorośnie to wtedy będzie można sobie pozwolić na karmę premium,teraz ma super premium(niby lepszą)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]W nocy (25/26 sierpnia) Dingo został (podobno) skradziony ze schroniska w Sosnowcu !
Oczywiście nikt nic nie wie, żadne psy nie szczekały i nikt nic nie słyszał ! Żenada !
Dingo jest wielkim psem, nie można go tak po prostu wynieść, przerzucić przez bramę ! Jest charakterystyczny, więc ktoś musiał go gdzieś widzieć !

Za odnalezienie sprawcy i psa - nagroda !

Tel. 721-035-215 [/B]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_uhPszovePk/T9SJ8R26l0I/AAAAAAAA848/qg-jF2IohCw/s640/DSC_8607%20%28Kopiowanie%29.JPG[/IMG]

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Podejrzewałabym obsługe schronu...
Tam jest w nocy jakis portier ?[/QUOTE]

No na pewno nikt go nie ukradł :|
Jest nocna zmiana - jutro Ewa będzie się dowiadywała kto był, oficjalnie został skradziony, ale nieoficjalnie każdy ma już swoją wersję :\ Mam tylko nadzieję, że się odnajdzie

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj nam doszła karma, no nie powiem mamy mix karmowy ale pierwszą porcję już Agra wpierniczyła aż jej się uszy trzęsły:evil_lol: No i oczywiście od razu też wypisałyśmy i przypięłyśmy do obroży identyfikator;)

A tak poza tym u nas po staremu, pannice znów mają labę i mogą bez ograniczeń wchodzić do drugiego pokoju i spać z panią w wyrku bo ojciec pojechał znów do Niemiec i wraca dopiero pod koniec listopada:cool3: Agra już nie sika i wszystko jest ok. A w sobotę to pannice miały niezłą wyżerkę bo z pańci wielka niezdara i chciała zrobić mielone (a nie powiem ostatnio boskie z czosnkiem mi wychodzą a chwalić się nie lubię ale te mielone rewelka:cool3:) no ale niezdra rozrywając worek zrobiłam to w sposób artystyczny i mięso wylądowało na podłodze. Niby podłoga z rana myta ale co to obierać to to z kłaków będę więc psiaki wyżerkę miały i w to im graj:lol: a mi zostały ziemniaki i jajko sadzone:roll:


Wklejam zaległy paragon za chappi:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ngW4tKlKT50/UDuvkkY30gI/AAAAAAAADms/JppE1tFpebQ/s512/20120827_193240.jpg[/IMG]

Oraz za karmę która dzisiaj przyszła:
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oT1AITp47qM/UDuvKeLg9_I/AAAAAAAADmk/1T8fYf5oh-c/s640/20120827_192906.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki możecie mi pomóc? W 1 poście nie mogę dalej wpisywać rozliczeń i nie wiem jak to dalej zrobić bo tekst już jest zbyt długi. dodałam na razie rozliczenie za sierpień do mojego kolejnego postu ale tam są zdjęcia i tekst do ogłoszeń i też pewnie za chwilę zabraknie miejsca i co dalej?

Nieśmiało też przypominam o wpłatach:oops::
bela51 - lipiec, sierpień
anett - sierpień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Cioteczki możecie mi pomóc? W 1 poście nie mogę dalej wpisywać rozliczeń i nie wiem jak to dalej zrobić bo tekst już jest zbyt długi. dodałam na razie rozliczenie za sierpień do mojego kolejnego postu ale tam są zdjęcia i tekst do ogłoszeń i też pewnie za chwilę zabraknie miejsca i co dalej?

Nieśmiało też przypominam o wpłatach:oops::
bela51 - lipiec, sierpień
anett - sierpień[/QUOTE]

Poproś naszą AgusięP o zgodę na zwolnienie postu i napisz do moda żeby wszystko było czytelne i w jednym miejscu ;) skopiuj całe rozliczenie do wolnego postu i dopisuj dalej a miejsca nie zabraknie ;)
Buziaki dla Agruli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A no załapały załapały tylko pani miała bezmięsny posiłek:roll:

A wczoraj zawędrowałam po pracy do mięsnego by sobie kupić cosik na obiad no i nie mogłam się oprzeć gdy zobaczyłam kości dla psów:eviltong:. Od razu kupiłam wszystkie (2kg) bo są raz na jakiś czas do kupienia, a że skrzydełka też były w promocji bo za 4,90zł to od razu także psiakom kupiłam;) No i dzisiaj psiaki mają kości do obgryzania (część pozamrażałam) a skrzydełka zrobimy jutro:lol: Nie będę tego rozliczać więc paragonu nie wklejam;)

A dzisiaj głucholek nawet nie usłyszał jak z pracy wróciłam. Weszłam to Milka oczywiście gotowa na spacer a Agry ani widu ani słychu, wzięłam smycz, pogadałam sobie trochę, poszeleściłam gazetami nic, więc wchodzę do pokoju a Agra dalej w najlepsze sobie śpi na wyrku, a żeby jej nie wystraszyć to tak chwilę postałam mówiąc pod nosem i poruszając się aż w końcu ślepia otwarła i uradowana z wyrka zeskoczyła i tańcowała wkoło merdając ogonem:lol:

Link to comment
Share on other sites

U nas ogólnie z kośćmi ciężko bo też szukamy i nie ma, czasami tylko właśnie raz na jakiś czas bywają tylko w jednym mięsnym więc jak tylko są to kupujemy.

A teraz z pannicami leniuchujemy bo niestety znów mi się umowa skończyła i od poniedziałku w domu siedzę a niestety nie dzwonią:shake:
Dziewczyny grzeczne, Agrze karma smakuje i wcina z zadowoleniem. Teraz otwarłam worek z Joserą i także jej smakuje a granulki jeszcze mniejsze od boscha ;) Wpadek żadnych nie ma , wczoraj pazury obcięłyśmy troszeczkę oczywiście przy pomocy parówki bo inaczej standardowo się nie da;)
A ostatnio zauważyłam jak pannice spały w swoim pokoju że zamieniają się miejscami do spania. Szłam chyba ze 3 razy w nocy do toalety i za każdym razem była zamiana a to Agra na wyrku a Milka pod a to Milka na a Agra pod:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie straszne tutaj pustki, nikt nie zagląda, no ale w sumie i my nic nie piszemy bo nie ma co:roll:
Mi znów się wszystko sypnęło, po 2 tygodniach milczenia od osób trzecich dowiedziałam się że nie mam pracy i mieć nie będę:shake: nawet nie raczyli zadzwonić a przecież kazali czekać na telefon:shake:
Ehh powysyłałam już kilkadziesiąt CV ale nawet z durnego lidla odzew zerowy:shake: Muszę od października znaleźć jakąkolwiek pracę bo inaczej nie dam rady:-(

Mam też prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc w ogłoszeniach Agry?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...