Jump to content
Dogomania

Początek i koniec Lunowej galerii / DO KASACJI!!!


.Labradore.

Recommended Posts

Wiesz, jesteś bardzo młodziutka i za szybko się unosisz. Nie wytykam każdemu kogo spotkam po kolei, że jego pies bez papierów jest nierasowy, ale taki jest fakt. I nie ma czegoś takiego, jak rasowy bez rodowodu, nie ma, ze po "czystych rodzicach", bo co to właściwie znaczy? Luna jest zatem z adopcji czy nie?

[SIZE=1]Edit: nie wątpię, że kochasz swojego psa. I jedno słowo krytyki nie jest powodem, aby się obrażać na cały świat i uciekać z forum. Zresztą, wymieniałyśmy pw, myślałam, że weźmiesz to do siebie. Nikt nie mówi, że uzbieranie na rasowego psa jest łatwe, ale można co miesiąc odkładać odpowiednią kwotę a rasowe laby, tyle, że np. niehodowlane można kupić już za 800zł więc nie jest to jakaś oszałamiająca kwota.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

A może dodasz spowrotem galerię? Chciałabym zobaczyć Lunkę - nie po to aby tobie wytykać że jest w typie itp. :) Tylko po poprostu. ;) Ja mam labka tylko że z rodowodem. ;) Jeżeli już wziełaś tego psiaka to według mnie już nikt Ci nic nie powinnien wytykać ponieważ już go dawno kupiłaś. Ważne że jest zdrowa. :) Jak tak popatrzysz w galerię to tu dużo jest labków bez rodowodu - np: Paco itp.

Link to comment
Share on other sites

i np. Zmo, też z pseudo, kupiona przez moją matkę.. i teraz mamy wydatki na alergie, która pokazała się w 2 roku życia suki.. Co tam, prawie 1000 zł na okres wiosenno - jesienny..
A można tego było uniknąć.
Nie oskarżam, ale też nie popieram.
Jak suczka wyglada? Tez mnie to ciekawi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...