Jump to content
Dogomania

Jedno serce- dom pełen psów. Pomóżmy im znaleźć domy


aga38

Recommended Posts

A Tokio,Troja,Kaja też się załapały na kurs? :smile:

 

 

całe szczęscie "się nie załapały"   bo ten  kurs był do schroniska w Niemczech !!!  ja psów ode mnie nie wydałam ,co jest chyba oczywiste ale widocznie nie dla wszystkich gdyż Nadja zawiozła tam trzy inne psy : Niki ,Franka  i Florka   

 

http://www.tierherberge-egelsbach.de/search_detail.php?tierid=1122

 

http://www.tierherberge-egelsbach.de/search_detail.php?tierid=1121

 

http://www.tierherberge-egelsbach.de/search_detail.php?tierid=1123

 

i dla ścisłości , to nie jest "hotelik z kilkoma psami"  tylko punkt przetrzymań psów z setką psów , bez kojców wewnetrznych

 

Poniżej podaję linki do materiałów publicystycznych dotyczących   tego przytuliska Materiały te pochodzą z          2010 oraz 2013 r. Ich analiza wskazuje, że przez ten czas stan sanitarny        ośrodka nie tylko nie uległ poprawie ale wręcz pogorszeniu a postępowanie        administracyjne jest w toku.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ckc474pE_vs&app=desktop

https://www.youtube.com/watch?v=5ZiQZJh9Bdo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zuzka wysłałam Ci na e-mail kociaka od Rajka. Czarne cudo wywalone z samochodu na ulice gdzie płakał biedak 3 dni,chłopak jest młody ma około roku,duży i sliczny,korzysta z kuwety widać ze ewidentnie mieszkał w domu,bardzo grzeczny,wykastrowany i szczepiony

Link to comment
Share on other sites

Zuzka wysłałam Ci na e-mail kociaka od Rajka. Czarne cudo wywalone z samochodu na ulice gdzie płakał biedak 3 dni,chłopak jest młody ma około roku,duży i sliczny,korzysta z kuwety widać ze ewidentnie mieszkał w domu,bardzo grzeczny,wykastrowany i szczepiony

Już mam:-)Cudny jest,uwielbiam czarnuszki:-)

Link to comment
Share on other sites

NIKE adoptował znajomy z Bonn , na prośbę naszej wspólnej znajomej ,bo sunia nie dawała sobie rady w schronisku , zapłacił 1000 euro i nikt nie sprawdzał jego domu ale nadal możecie udawać ,że to świetny pomysł ,żeby psy trafiały do schronisk ,nieważne gdzie ....hipokryci

Link to comment
Share on other sites

NIKE adoptował znajomy z Bonn , na prośbę naszej wspólnej znajomej ,bo sunia nie dawała sobie rady w schronisku , zapłacił 1000 euro i nikt nie sprawdzał jego domu ale nadal możecie udawać ,że to świetny pomysł ,żeby psy trafiały do schronisk ,nieważne gdzie ....hipokryci

Pisz prawde albo wcale szukasz dymu i atrakcji to tu ich nie znajdziesz,wiemy kto adoptował Nikę jego posty tez zostały wywalone z wydarzenia na fb bo nie pasowały  do waszego widzi mi się.Zajmij sie lepiej sobą a my sobą,sprawdzaj swoje dt a nie potem straz miejska dzwoni że mają psa o imieniu Dakota i co z tym maja zrobić.

Zresztą pisz co chcesz tu i tak nikt nie będzie się z Tobą szarpał ani tłumaczył bo Ciebie tylko takie sytuacje nakrecają,kochasz być w centrum zainteresowania wiec bądź,pisz wklejaj cały watek Twój! :-)

Link to comment
Share on other sites

Pisz prawde albo wcale szukasz dymu i atrakcji to tu ich nie znajdziesz,wiemy kto adoptował Nikę jego posty tez zostały wywalone z wydarzenia na fb bo nie pasowały  do waszego widzi mi się.Zajmij sie lepiej sobą a my sobą,sprawdzaj swoje dt a nie potem straz miejska dzwoni że mają psa o imieniu Dakota i co z tym maja zrobić.

Zresztą pisz co chcesz tu i tak nikt nie będzie się z Tobą szarpał ani tłumaczył bo Ciebie tylko takie sytuacje nakrecają,kochasz być w centrum zainteresowania wiec bądź,pisz wklejaj cały watek Twój! p

 prawda jest taka , jak napisałam i to nie pasuje najbardziej kilku osobom ,które tak jak ty oddały psy do niemieckiego schroniska , tak pomagać zwierzętom to wstyd i hańba !!!  Pan Marek ,który adoptował Nikusię niestety napisał na fb to co kazała mu Iris ,która od razu przyjechała do schroniska jak do niej zadzwonili ,ze jakiś Polak  chce adoptować Nikę.  Warunek był jaki był i gówno to znaczy , chcieliśmy zabrać psa , tysiąc euro przesądziło sprawę .  Na marginesie to przyjaciel osoby ,która zabrała Dakotę do Warszawy i podjeła się jej dalszego leczenia bo fundacja nawet nie zapłaciła za leki bez ,których Dakota by nie przezyła .  Fakt ,że się zgubiła wieczorem na spacerze i jeśli ktoś odebrał ten pieprzony telefon ze strazy miejskiej w Warszawie to powinien zpierdalać i odebrać sunie ,skoro podajecie namiar na siebie w bazie danych jako własciciele ,bo mogła trafić do schroniska!  No ale to chyba dla was norma teraz , psy w schronisku. Całe szczęście ,ze w drugiej bazie danych jest od dawna na mnie zarejestrowana i natychmiast po telefonie ze strazy została odebrana.  Możesz szczekać sobie Agnieszka ile chcesz i napierdalać na mnie ale ja wam nie daruje tego co zrobiliście z psami .  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...