Jump to content
Dogomania

Konie PRO EQUO - do adopcji, w nowych domach, na tymczasach - newsy, bazarki :)


Greven

Recommended Posts

[quote name='Cudak']Widziałam na jakimś photoblogu konia, który podobno stracił ogon właśnie przez bandażowanie po kastracji (chyba za ciasno był zawiązany...).
[/QUOTE]
Też słyszałam o takim przypadku, dlatego codziennie przewijam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam 14 lat. Zawsze chciałam mieć konia (jeżdżę) ale mama się nie zgadza. I ją błagam itp. Ale nic. Trudno, przynajmniej mogę popatrzeć sobie na tego konika. Jeśli jest w Warszawie lub w okolicach warszawa bielany to mogłabym przyjeżdżać i pomagać w zajmowaniu się nim. A może zna ktoś kogoś komu trzeba pomóc przy koniach w warszawie obżeża okolice bielan?
Co to za forum PE ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

[quote name='Cudak']Ur 1989 ;)[/QUOTE]

WITAM.
Poszukuje konia do adopcji mam przed domem mala stajenke na 2 konie ale chciala bym zaadoptowac 1 konia i zrobic mu duzy boks z calej tej stajenki , doswiadczenie przy koniach nabylam pracujac w stajni . Jesli to mozliwe poszukujemy konika rodzinnego spokojnego glownie dla moich dzieci i czasem dla mnie-lubie spokojne przejazdzki , jesli byl by taki kon spokojny i do lekkiej jazdy mowie tu step klus w ostatecznosci raz na jakis czas galop i to zupelnosci wystarczy zadnych skokow nam nie trzeba , bd wdzieczna za wszelkoie odpowiedzi , ma byc to konik do kochania i lekkiej jazdy innym slowem ma byc czlonkiem rodziny, mozemy mu zapewnic duzo ląk i nawet sasiadow kolezanka niedaleko ma 2 huculy no i sasiad ma pociagusa to towazystwo gwarantowane, mozemy zapewnic zawsze dostep do Świerzej wody i jedzienia ,wybiegu i kochajacaych ludzi .
CHETNIE TEZ MOŻEMY przygarnąć ŹREBACZKA A NAWET LEPIEJ WYCHOWAMY GO NA PIESZCZOCHA. KAŻDEMU KONIKOWI ZAPEWNIMY DOZYWOCIE I MOZEMY ZAGWARANTOWAĆ I PODPISAĆ NA PIŚMIE ZE KON NIGDY NIE ZOSTANIE ODDANY ANI SPRZEDANY.
prosimy o odpowiedz i pozdrawiamy
Agata i Jacek
kontakt- [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...