Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

hej hej. Znalazł się chyba jeden. Może nie tyle z Łodzi co z Pabianic, ale to bardzo blisko.

Serdecznie pozdrawiam jedynego Łodziaka na tym forum. :laola:

P.s. Mam nadzieję, że sie to wkrótce zmieni i będzie więcej dogomaniaków z tej części Polski. Ja też jestem rodzynkiem. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

hej hej. Znalazł się chyba jeden. Może nie tyle z Łodzi co z Pabianic, ale to bardzo blisko.

Serdecznie pozdrawiam jedynego Łodziaka na tym forum. :laola:

P.s. Mam nadzieję, że sie to wkrótce zmieni i będzie więcej dogomaniaków z tej części Polski. Ja też jestem rodzynkiem. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Dogomaniaków z Łodzi jest duzo tylko się tutaj nie pojawiaja...np.ZaHoryzontem, iwa, SZAMAN....jeszcze ktoś był....ale nie pamiętam.....:)

Link to comment
Share on other sites

Diana14 wszystko jest do zrobienia - kwestia miejsca, czasu , możliwość :wink:

Chwilowo Goldek dochodzi do zdrowia po urazie łapy i ma ograniczony wysiłek fizyczny.

On jak się zacznie bawić z kumplami to nie zna umiaru. Jak będzie już w pełni sprawny to :B-fly: :BIG: :B-fly: :BIG:

Pozrawiamy Was :hand:

Link to comment
Share on other sites

Diana14 wszystko jest do zrobienia - kwestia miejsca, czasu , możliwość :wink:

Chwilowo Goldek dochodzi do zdrowia po urazie łapy i ma ograniczony wysiłek fizyczny.

On jak się zacznie bawić z kumplami to nie zna umiaru. Jak będzie już w pełni sprawny to :B-fly: :BIG: :B-fly: :BIG:

Pozrawiamy Was :hand:

Oh!No to super!Poznam kolejnego dogomaniaka!!!

To życzę pieskowi zdrowia a nam ładnej pogody i spotkania z psiakami :lol:

Pozdrawiam

Diana & Limba

Link to comment
Share on other sites

:D o krajanie 8) witam z miasta portowego jak sama nazwa wskazuje :P może ktoś mnie oświeci co do mozliwosci przeszkolenia pieska w Łodzi?? albo agility?? Diana 14 licze na Twą wiedzę :wink:

Napiszę Ci zaraz na priv....

Pozdrawiam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nooo to mam już kompleksowe dane :lol: baaaaaaaardzo Ci dziękuje Diana14 mam nadzieje ze spotkamy sie szybciej niż w maju na wystawie :lol: jak ktoś z Łodzi czegoś nie wie--DIANA14 ROULEZZ --mówie całkiem serio--pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję

Link to comment
Share on other sites

nooo to mam już kompleksowe dane :lol: baaaaaaaardzo Ci dziękuje Diana14 mam nadzieje ze spotkamy sie szybciej niż w maju na wystawie :lol: jak ktoś z Łodzi czegoś nie wie--DIANA14 ROULEZZ --mówie całkiem serio--pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję

O jejku..dziękuję....normalnie się zawstydziłam :oops:

P.S.Jak chcecie wiedzieć cosik o moim psiaku i o mnie to tutaj jest wszystko........chyba....

Pozdrawiam.....i zapraszam do rozpisania się trochę o sobie i psiakach :lol:

Link to comment
Share on other sites

No super, że Ci się maluszki podobaja!Jolly mieszka w Lublinie, ale kontak utrzymujemy stale.A fotki przy Pl.Reymonta bo ja tu mieszkam w pobliżu.A które widziałeś?I gdzie znalazłeś???

P.S.A Ty z jakiej dzielnicy jesteś??

Pozdrawiam!!!!!!!!

Diana

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie-zdjęcia maluchów znalazłem na stronie Jolly'ego-tam równiez były fotki z hodowli- :angel: -rozkoszne maleństwa trzymałyście na rękach--zdjęcia Tory są do obejrzenia na 7 stronie Galerii- w goldenach i labradorach na DoGoMaNii. :P dzielnica Łodzi--centrum-prawie środek Łodzi 8)

pozdrowionka i drapanko dla obecnych i przyszłych pokoleń z Twej hodowli

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie-zdjęcia maluchów znalazłem na stronie Jolly'ego-tam równiez były fotki z hodowli- :angel: -rozkoszne maleństwa trzymałyście na rękach--zdjęcia Tory są do obejrzenia na 7 stronie Galerii- w goldenach i labradorach na DoGoMaNii. :P dzielnica Łodzi--centrum-prawie środek Łodzi 8)

pozdrowionka i drapanko dla obecnych i przyszłych pokoleń z Twej hodowli

To nie mieszkasz ode mnie tak daleko!Na tych zdjęciach ze szczeniakami to moja mama i koleżanka.Ja robiłam foty :lol:

Dowiadywałeś się moze o agility??Dzisiaj jadę do związku i zapytam się o te wejścia z psami.Ale i tak zostanie to rozpatrzone pozytywnie :)

P.S.Mam głupie pytanie........o ile lat jesteś starszy ode mnie???

Aha.....jakby ktoś chciał to podaję mój nr gg 3982457

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...