Jump to content
Dogomania

Najpiękniejsze Przydomki Hodowlane


bonita

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulinka13']to ja znam jeszcze:
szara sfora (wyżły weimarskie)
heyko (spaniele)
dżemojady (goldeny)
helmowy jar (też goldenki) (władca pierścieni??)
to moze goldenków hodowle wypisze (kiedys strasznie chciałam goldena i stad znam:))
purpurowe brzozy
sfora znad jeziora
szczęsliwy słoń[/quote]

"[B]Dżemojady"[/B] poprostu rewalacja :loveu: . Nic smieszniejszego nie słyszałam. Gratuluje temu co wymyslił :multi: . [B]SUPER[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojenka']Ja powiem tylko skromnie,że nasz przydomek zawsze budzi uśmiech ;) .[/quote]
mnie ten przydomek rozwala w sensie pozytywnym - jest boski.

co do 'cud nad wisla' - to oprocz przydomka genialne imiona mialy te zwierzaki :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']"Poszły w las" hodowla ogarów :)[/quote]
Nie chwaląc się, jestem matką chrzestną tej nazwy :lol: .

Koleżanka ma briardkę z przydomkiem "Z krainy Mgieł". I podobno tam jest taki krajobraz - jezioro i mgły.

Link to comment
Share on other sites

A mi się bardzo podoba przydomek hodowlany moich znajomych "Na przykład"

W Przesadniku kynologicznym jest dużo śmiesznych przydomków wymienionych, strasznie mnie rozbawił pies BURAK z Reglamentacji albo chichuahua ALF Chomik Bojowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']A mi się bardzo podoba przydomek hodowlany moich znajomych "Na przykład"

W Przesadniku kynologicznym jest dużo śmiesznych przydomków wymienionych, strasznie mnie rozbawił pies BURAK z Reglamentacji albo [B]chichuahua ALF Chomik Bojowy[/B].[/quote]

A teraz wyobraźmy sobie że ktoś zaczyna hodować dogi...

Link to comment
Share on other sites

mnie się bardzo podoba przydomek hodowli goldów "Julunga" co oznacza po afrykański "Taniec Ducha". :)
inne to Dżemojady, Cieszymorda, Kosmaty Skrzat, Orzechowa Górka i Złota Elita. :) ja raczej preferuję polskie, śmieszne przydomki, ale jak wspomniana wyżej Julunga jest cudowna. :)


no a moja to "z Gangu Goldena" bo moje psy to istne gangstery... i tak np. już mamy z hodowli psiaki BANDITOS z Gangu Goldena i AGENT z Gangu Goldena. :) chociaż chciałam kiedyś dać Złoty Aporter, lub Zloty Szuwarax... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psiak:)']Mojego Hoppsa(goldena) przydomek jest nico dziwny:eviltong:
"Wi-An-Wa" zupełnie nie wiem co oznacza:confused:[/quote]

Trzeba było zapytać hodowcy. :-) Ja typuję, że to mogą być pierwsze sylaby imion.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...