Jump to content
Dogomania

Pomysł pomocy :)


emhokr

Recommended Posts

Zbliża się koniec roku... więc wypadałoby miec w domku nowy kalendarz....

a może by zrobic własny? :)

w zalezności od tego, dla których koni - jednokartkowy formaty A3, super wykonany, kosztuje 19 zł. Tylko trzeba miec fotkę, którą chcemy na kalendarzu....np konie na padoku z danego DT, DS, jeden konkretny koń - możliwości jest kupa :)

Gdyby zamówic, sprzedac za 25zł, to z każdego 6 zł poszłoby na końskie sierotki....to już chociaż sianko :) powywalac na allegro, fora, bazarek na dogo, ja bym zrobiła stajenną akcję kalendarzową...(nawet jakby chcieli z własnymi konmi to też nieźle - i tak pieniązki poszłyby na konie z tego wątku)

Mam znajoma firmę, sprawdzoną przede wszystkim. Są solidni, jak na warunki warszawskie tani, profesjonalni, robią dośc szybko.

rzucam pomysł, może nie byłby taki zły, pod rozwagę :) Wy macie większe rozeznanie jak to zrobic, ja mogę się zając, jeśli pomysł się spodoba, "produkcją" :)

jeśli już taki - dośc popularny - pomysł był i go zdublowała, to przepraszam!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[COLOR=navy][B]Zapraszam miłośników koni na bazarek, na którym znaleźć można przedwojennego, pięknego konika:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w%21-do7-09"]http://www.dogomania.pl/threads/213833-Dla-psa-YORKA-dla-Ciebie-torebki-pier%C5%9Bcionek-koszule...KONIK-dla-koneser%C3%B3w!-do7-09[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...