Jump to content
Dogomania

WET-erynaria


przeszlus

Recommended Posts

To bardzo prosze o wykaz takowych w calej Polsce.
Uwazam ciagle ,ze nalezy kochac swoja prace,szczegolnie w zawodach medycznych i kontaktach z ludzmi i zwierzetami,bo inaczej zamienimy sie w roboty bez serca.Weterynarz powinien miec predyspozycje charakteru do pracy ze zwierzetami ,jak i inni do pracy jako pielegniarki ,czy pracy w zawodzie lekarza.Bo weterynarze ,lekarze itd ktorzy nie kochaja swego zawodu nie powinni miec kontaktu z istotami zyjacymi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pierwszy przykład to "sekcje" na stronie [URL]http://www.pslwmz.org.pl/[/URL]
Są kierownicy sekcji, którzy w razie wątpliwości mogą skierować do lekarzy na danym rejonie.

Jeśli chodzi o miłość do zawodu to pewnie każdy interpretuje to inaczej. Jednak dla mnie zawód związany z medycyną niesie ze sobą wiele konsekwencji i trzeba być przygotowanym na bardzo wiele. Nie tylko radość i satysfakcja z wykonywanej pracy, warto być gotowym również na te tragiczne i ciężkie momenty.

Edited by Talagia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Pierwszy przykład to "sekcje" na stronie [URL]http://www.pslwmz.org.pl/[/URL]
Są kierownicy sekcji, którzy w razie wątpliwości mogą skierować do lekarzy na danym rejonie.

Jeśli chodzi o miłość do zawodu to pewnie każdy interpretuje to inaczej. Jednak dla mnie zawód związany z medycyną niesie ze sobą wiele konsekwencji i trzeba być przygotowanym na bardzo wiele. Nie tylko radość i satysfakcja z wykonywanej pracy, warto być gotowym również na te tragiczne i ciężkie momenty.[/QUOTE]
radosc i satysfakcja fajnie powiedzanie ,a haryzm?
Jezeli warsztaty ktore sie odbyly w pazdzierniku prowadzil ze swoim zespolem Grzegorz wasiatycz z Poznania,to juz zadnego psa nawet do szczepienia, nie dam temu co byl przez ten zespol szkolony!
Moj boze

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote]Jezeli warsztaty ktore sie odbyly w pazdzierniku prowadzil ze swoim zespolem Grzegorz wasiatycz z Poznania,to juz zadnego psa nawet do szczepienia, nie dam temu co byl przez ten zespol szkolony![/quote]
hahahahaha.. :lol: (przepraszam, nie mogłam się powstrzymać) zbyt blisko kliniki pana Wąsiatycza w Poznaniu mieszkam żeby się nie zgodzić i nie podpisać obiema rękoma pod tym co napisałaś.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Odłóżmy na chwile kwestie powolania i jego braku na bok.
Dziewczyny powiedzcie mi jak radzicie sobie w wakacje? Pracuje któraś? Godzicie praktyki z pracą? Czy olewacie zarobkowanie i skupiacie się na tyraniu do lecznicy? Ja w zeszłym roku siedziałam od świtu do nocy w gabinecie - operator miotły, zamówień, pielęgniarka w jednym do usług ^^) Ale w tym roku zostanę ciotką i wypadałoby jakoś młodych uhonorować, odciążyć, a że mieszkają w IR to ... potrzeba mi biletów lotniczych. I tak sobie głośno gdybybam, bo do odbycia mam praktyki hodowlane (niestety w związku z moją sytuacją rodzinną musiałam sobie odpuścić wyjazd w teren do krówek i będę tyrać do schroniska dla zwierząt, co ma swoje plusy oczywiście), dobrze bybyło gdybym znalazła pracę no... i wyłuskała czas na "praktyki kliniczne". Tylko jakoś doba nie chce mi się rozciągnąć... . I tak sobie pomyślałam, że może, któraś z was miała do czynienia z pracą zdalną np. jak tu [url]http://www.praca-na-wakacje.interkursy.pl/[/url] i mogłabym mi coś w tej kwestii doradzić. Zamówiłam sobie ten kurs, w końcu 9 zł to nie majątek i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...