Jump to content
Dogomania

Tobi i Korek już w nowych domkach!


israel

Recommended Posts

Kobyla góra chetie zaprasam na wizyte pred adpcyjna!!!! Jamniki szorstkowlose maja troszke mniej zadziorne charaktery wiec jest szansa ze dogada sie z synem.Moj kot to nie problem gyz on przebywa za dole dmu a my na gorze wiec tu nie trzeba robic jakiejs proby. wole wiedziec co i jak z dziecmi bo raczej bym wolala uniknac pogryzien i stresu (naszego i Korka)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wieso']Bianka chyba Twoja skrzynka tez jest zapelniona :-([/QUOTE]
Nie była pełna, ale ją jeszcze przeczyściłam. Coś dzieje się z pocztą.

Israel, czy napiszesz coś o tym telefonicznym kontakcie, to musiał być ktoś, kto przegląda dogo, innych ogłoszeń jeszcze nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Trusia jesteś z okolic Wrocławia?

Trochę się martwię czy Korek dogada się z Twoim synkiem. Tym bardziej, że nie możemy sprawdzić jak reaguje na tak małe dzieci.

W schronisku jest 14 letni chłopak i on jest testerem, ale to bardzo duża różnica wieku.

Czy Korek dogada się z kotami też nie możemy sprawdzić :(

W schronisku są same psiaki, ja kota nie mam i nie mogę się z kotami niestety kontaktować.

Pani, która dzwoniła w sprawie Korka, otrzymała o Nim informację od "Pani Ani" która pomaga jamnikom.
Psiaka szuka dla swojej mamy, pracującej zawodowo. Zgadza się na wizyty, kastrację.
Wydaje się być dobrym domkiem, ale dla psiaka sprawdzonego w DT (szczekanie - sąsiedzi, itp) i takiego psiaka będzie szukać dla mamy.

Korek naszym zdaniem, przynajmniej na razie, potrzebuje kogoś kto będzie z nim przez cały czas i nie zrazi się ew. problemami.

Link to comment
Share on other sites

OCZYWISCIE rozumiem cala sytuacje!!!!
Jesli moge podpowiedziec to jestem w domu caly czas,bo wychwuje syna,mam prace dorywcza 2-3 godz 2-3razy w tyg ale zawsze kto jest w domu. Nie chce ryzykwac wzgledm dziecka bo wiadomo stres z obu stron,szkoda ze nie iDzie tego sprawdzic!!!! Chcialabym jakos pomoc tylko nie wiem jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='trusia23']OCZYWISCIE rozumiem cala sytuacje!!!!
Jesli moge podpowiedziec to jestem w domu caly czas,bo wychwuje syna,mam prace dorywcza 2-3 godz 2-3razy w tyg ale zawsze kto jest w domu. Nie chce ryzykwac wzgledm dziecka bo wiadomo stres z obu stron,szkoda ze nie iDzie tego sprawdzic!!!! Chcialabym jakos pomoc tylko nie wiem jak?[/QUOTE]

Tak, widać że chcesz pomóc. Ale do dziecka chyba musisz wziąć pieska sprawdzonego z hotelu lub DT. Ostanie zdanie już ujawniło Twoje rozsądne podejście do tematu.
A może zastanowimy się jak zabrać Korka ze schronu, wykastrować i sprawdzić wszystkie niewiadome.

Link to comment
Share on other sites

Szybko przeleciałam i tak mi się to jawi, że Trusia, z która się juz gdzies spotkałam, tylko nie pomniu gdzie - bierze jamola szorściaka do siebie na razie na bezpłatny DT i uczy jamola dziecka - a dziecko jamola bo cały czas jest w domu i ma taką możliwość. Jak się wszystko ładnie zgra to BDT staje się DS-em, tak?
Jak się nie zgra to jest ten hotel do którego Malawaszka oddaje psiaki.
Trusia - szorściaki to szkodniki, musisz być tego świadoma, idź na wątek szkodników, Bugi mix szorściaka jamola z jagdterierem pozdrawia :D Docent Wisełki tudzież :D:D :D
No i git.

A co z tym cudnym królewiczem rudym, gołym ? :( Wredota pewnie, nie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Szybko przeleciałam i tak mi się to jawi, że Trusia, z która się juz gdzies spotkałam, tylko nie pomniu gdzie - bierze jamola szorściaka do siebie na razie na bezpłatny DT i uczy jamola dziecka - a dziecko jamola bo cały czas jest w domu i ma taką możliwość. Jak się wszystko ładnie zgra to BDT staje się DS-em, tak?
Jak się nie zgra to jest ten hotel do którego Malawaszka oddaje psiaki.
Trusia - szorściaki to szkodniki, musisz być tego świadoma, idź na wątek szkodników, Bugi mix szorściaka jamola z jagdterierem pozdrawia :D Docent Wisełki tudzież :D:D :D
No i git.

A co z tym cudnym królewiczem rudym, gołym ? :( Wredota pewnie, nie ?[/QUOTE]

Udzielalam sie jakis czas na królikach,ale krotko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']A co z tym cudnym królewiczem rudym, gołym ? :( Wredota pewnie, nie ?[/QUOTE]

No aniołkiem niestety nie jest i sam z tego powodu cierpi najbardziej.

Jak już podejmiemy decyzję, załatwię wszystko w schronisku, i gdyby Korek miał trafić do Ulki, zawiozę Go tam (w jakiś weekend).

Mogę przeznaczyć dla chłopaka 50 zł jednorazowo :(

Link to comment
Share on other sites

E-S jak możesz tak pisać o szorściuszkach :shake: To urodzeni piłkarze.
Golasek Tobi musi być zabrany przed zimą, trzeba wyadoptować naszego rezydenta Fabiana. To zabiorę Tobiego.

Dobrze ze trusia chcesz pomóc, jak przygotujemy wszystko, to się upomnimy.

Czy jest wolne miejsce w hoteliku ?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem z Ulą, na razie nie może przyjąć Korka ze względu na innego tymczasowicza, który nie toleruje innych samców.

Inny hotel w pobliżu prowadzi Aga Czarkowianka, ale preferuje średnie i duże psy, zdrowe i zaszczepione na wirusówki. Cena od średniego/dużego psa 15 zł doba. Boksy, małe zgodne psy w domu.

Drugi trochę dalej Hotel u Lilki, okolice Kluczborka. Boksy, cena 8-10 za małe psiaki, 10-12 za średnie (powyżej 10kg).

Pytać o miejsce dla Korka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...