Jump to content
Dogomania

Bounty, PINACOLADA (od str. 24) i Remis - nasze paskudki :)


anuleq

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anuś...wiem że Ci jest ciężko ( wiem wiem, takie gadanie niewiele zdziała ) ale zobaczysz że z czasem bedzie lepiej...masz psiury i kociura...wiesz że one też się o Ciebie martwią...?? Nawet jeśli w tej chwili nie potrafisz mysleć o swoim własnym dobrze, pomyśl o nich...spróbuj się usmiechnąć...dla nich...
One czują to co Ty...
Kotek, nie chcę się narzucać, prześlę Ci mój numer i gg na PW...jeśli chcesz pogadać...daj tylko znaka...przecież taka fajna z Ciebie babeczka :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shikka']Anuś...wiem że Ci jest ciężko ( wiem wiem, takie gadanie niewiele zdziała ) ale zobaczysz że z czasem bedzie lepiej...masz psiury i kociura...wiesz że one też się o Ciebie martwią...?? Nawet jeśli w tej chwili nie potrafisz mysleć o swoim własnym dobrze, pomyśl o nich...spróbuj się usmiechnąć...dla nich...
One czują to co Ty...
Kotek, nie chcę się narzucać, prześlę Ci mój numer i gg na PW...jeśli chcesz pogadać...daj tylko znaka...przecież taka fajna z Ciebie babeczka :cool3:[/quote]
Ciężko?
Ja tu kryzys tozsamosci przechodze, popadam w tzw. "Babski Alkoholizm" i gdyby nie psiur, to zapewne już dawno znalazlabym się na Prozacu...
Poza tym nie wiem jak mozna być takim hm... siusiakiem jak on :/
Wyjasni mi ktoś?

Edit: Aparat wyprowadził się razem z nim...

Link to comment
Share on other sites

anuleq tyle czasu nie gadałyśmy. Strasznie mi przykro. Jednak nie możesz się tak pogrążać. Przecież to nic nie da a jedynie pogorszy Twój stan psychiczny. Zamiast wpadać w dół rozpocznij życie na nowo. Mów sobie, że może być już tylko lepiej.

To, że on okazał się prawdziwym [cenzura] ;) nie znaczy, że nigdy nie poznasz kogoś na kim będziesz mogła polegać. Przecież tyle życia przed Tobą, jesteś młodą kobietą, którą stać na coś więcej niż dołowanie się.

Ja wiem, że to nie jest łatwe bo dla wielu ludzi podniesienie nawet z najmniejszego dołka jest ciężkie, ale jeśli się upadło trzeba poprostu wstać z podniesioną głową i iść dalej.

Tutaj na DGM masz ludzi, którzy Cię wesprą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']anuleq tyle czasu nie gadałyśmy. Strasznie mi przykro. Jednak nie możesz się tak pogrążać. Przecież to nic nie da a jedynie pogorszy Twój stan psychiczny. Zamiast wpadać w dół rozpocznij życie na nowo. Mów sobie, że może być już tylko lepiej.

To, że on okazał się prawdziwym [cenzura] ;) nie znaczy, że nigdy nie poznasz kogoś na kim będziesz mogła polegać. Przecież tyle życia przed Tobą, jesteś młodą kobietą, którą stać na coś więcej niż dołowanie się.

Ja wiem, że to nie jest łatwe bo dla wielu ludzi podniesienie nawet z najmniejszego dołka jest ciężkie, ale jeśli się upadło trzeba poprostu wstać z podniesioną głową i iść dalej.

Tutaj na DGM masz ludzi, którzy Cię wesprą.[/quote]

Lepiej bym tego nie ujął :) Oczywiscie podpisuję się pod każdym słowem Paulinki :)
Anuleq, nigdy nie jesteś sama :) I nigdy nie będziesz :calus:

Link to comment
Share on other sites

Skarby, dziekuje wam.
Ale mimo wszystko jeszcze potrzebuje czasu aby wszystko przeanalizowac.
To nie byl pierwszy raz gdy sie na kims zawiodlam, tylko juz kolejny (a setny na tej samej osobie), wiec tu nie chodzi tylko i wylacznie o samego dola, ale o wku...rzenie na caly gatunek ludzki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Marta_Ares']hej Anuleq jak sie czujesz? co u Ciebie??[/quote]
Pies sie czuje dobrze.
Ja sie czuje fatalnie. Mam paskudne wyniki badan a za poltora miesiaca ide pod noz.
Aby nie bylo:
[url=http://home.netx.waw.pl/ania/S8000692poz.JPG]Zobaczcie jak wygladam majac 10 miesiecy[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='chicken']Ojej! Ale Bounty wyrosl :loveu::loveu:
A Pinacolade wystawia ten kto mysle ze ja wyatwia? :roll:[/quote]
Ja sie z tym panem nie kontaktuje. Nie wiem czy pinacolada jest z nim, czy z kim innym. Bounty mial dzisiaj drugi atak padaczki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...