Jump to content
Dogomania

Wygłodzony , porzucony , bity zawiedziony:(starszy psiak szuka domu OD ZARAZ!!!!


Daisy_Daisy

Recommended Posts

Szukam domu dla niesamowitego psiaka.Jest to znajda działkowa , przebywał przez 2 miesiące u moich działkowych sąsiadów a teraz nie mieli co zrobić z nim wiec pies tymczasowo przebywa u mojego ojca w pracy na obiekcie , lecz są już tam dwa psy . Ta moja znajda jest strasznie bojaźliwa i nieufna najbardziej do mężczyzn , mnie po paru godzinach zaakceptował , najprawdopodobniej był bity bo boi się podniesionej ręki i gwałtownych ruchów , ogólnie potrzebny mu spokojny dom najlepiej z ogródkiem , ale nie zgadzam się na łańcuch i budę.Więcej info na maila , mógł by ktoś pomóc mi wkleić na forum jego zdjęcia i filmik z nim?BŁAGAM zależy mi na tym żeby miał dom:(

Link to comment
Share on other sites

eee to tylko zdjęcia

Zastanawiam sie co można zrobić w takiej sytuacji. Psiak rzeczywiście dośc wiekowy do tego spory i bojaźliwy.
Koniecznie trzeba mu zrobić ogłoszenia w internecie i dać do gazety.
Ile psiak waży? Czy byłaś z nim u weterynarza? Czy jest zdrowy?
Czy jego lek objawia bsię tylko ucieczką czy równiez powarkiwaniem?

Link to comment
Share on other sites

waży ok . 20 kilo zdrowy jest ja osobiście nie byłam ale tamci co go mieli przez te dwa miesiące to tak , ale nie mieli pieniedzy na odrobaczanie itd.pcheł nie ma , nie warczy ale odsówa się gdy wyciąga ktoś gwałtownie ręke .W głebi to jest bardzo kochany pies.W ogóle nie przejawia agresjii , ładnie chodzi na smyczy , jeździ samochodem bez problemu , ma kolo 6-8 lat.szybko sie przywiązuję byłam z nim 4 godziny a lizał mnie po rękach i piszczał jak odjeżdżałam .Do psów też jest obojętny

Link to comment
Share on other sites

Daisy,a gdzie przebywa psiak? Chodzi mi o miejscowość, czy dzielnice Warszawy.
Trzeba go koniecznie odrobaczyć i zabezpieczyć przed pchłami i kleszczami. To na początek.
Najbardziej skuteczne portale ogłoszeniowe to :allegro, gratka, gumtree, cafeanimal, adopcjapsa, morusek.
Ja mam chwilowo nie czynne allegro ale mogę pomóc umieścić psiaka na innych stronach.
Jesli możesz wstaw link do ogłoszeń. ;)

Link to comment
Share on other sites

gumtree: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-sZUKAM-CIEPLEGO-KOCHAJ-CEGO-DOMU-SKRZYWDZONY-PRZEZ-LOS-LULEK-W0QQAdIdZ241907700[/url]
psy.pl: [url]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art18704,szukam-kochajacego-domuszkrzywdzony-przez-los-lulek.html[/url]
fb wegetarianie.pl na tablicy : [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001049334020#!/wegetarianizm[/url]
i na tablicy fundacji na fb : [url]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001049334020#!/pages/Fundacja-Azylu-pod-Psim-Aniolem/111393995558496[/url]

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam troche tekst. Ten z ogłoszeń może odstraszac i kilku rzeczy w nim brakuje.
Oczywiście do Ciebie nalezy decyzja, którego z tekstów użyjesz ;)
Nazwałam tez psiaka roboczo Cynamon (tak jakos jego barwa mi się skojarzyła)
Jesli cokolwiek Ci się nie podoba to pisz, pozmieniamy :)

[CENTER][B][I]Szukam domu dla niesamowitego psiaka.

Piesek przybłąkał się na działkę do moich znajomych gdzie dał się poznać i bardzo polubić. Jednak znajomi musieli opuścić chwilowe miejsce swojego pobytu i psisko zostało bez dachu nad głową.
Cynamon (takie dostał tymczasowe imię) w pierwszej chwili jest nieufny i bardzo ostrożny. Nie ma w nim jednak nawet odrobiny agresji. Po pierwszych chwilach dystansu, kiedy widzi, że może zaufać staje się bardzo przyjacielskim i spragnionym pieszczot psem (przytula się i liże po rękach)
Psiak pięknie chodzi na smyczy i bez żadnych problemów podróżuje samochodem.

Weterynarz ocenił Cynamonka na 6-8 lat. Psiak jest zdrowy. Waży ok 20 kg, jest więc średniej wielkości.
Obecnie, tymczasowo przebywa wraz z dwoma innymi psami (nie ma pomiędzy nimi spięć) jako pies stróżujący na obiekcie.

Szukam mu spokojnego, dobrego domu gdzie Cynamon będzie mógł zapomnieć o złych chwilach ze swojego dotychczasowego życia.

Do nowego domu psiak trafi po odrobaczeniu, zabezpieczeniu przeciw pchłom i kleszczom oraz zaszczepieniu.

Nie oddam psiaka na łańcuch.

Wszelkich informacji udzielę pod nr telefonu 792-986-309[/I][/CENTER]
[/B]
Czy masz pieniązki żeby psisko odrobaczyć zabezpieczyć p/pchłom i kleszczom oraz zaszczepić?
Jeśli nie albo zabraknie Ci funduszy będziemy kombinowac jakąś zbiórkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...