Jump to content
Dogomania

OWczarek kaukazki przeżywa śmierć drugiego psiaka z którym sie od malego wychowal...


flayer

Recommended Posts

Witam! MAm owczarka kaukazkiego ma juz 9 lat i wychowaywal sie od poczatku i mieszkal w kojcu z malym mieszańcem niestety maly mieszaniec wpadl pod samochód:-( ...i owczarek od tamtej pory nic nie chce jesc w ogóle ledwo chodzi próbuje go karmić podawalem mu rosól strzykawką oraz kroplówkę z substancjami odżywczymi w ogóle nie reaguje na mnie ten pies nie chce go usypiac ale nie mogę patrzec jak sie męczy jest jakaś rada? Weterynarz powiedzial 4dni temu że różnie może być jeszcze ale nic sie nie poprawilo:-(

Link to comment
Share on other sites

A probowales mu pokazac innego psa? Da sie wyprowadzic na spacer poza posesje? Jesli tak i znasz kogos z malym psiakiem z kim moglibyscie sie spotkac, to sprobuj tak zrobic. Ostatecznie mozesz sprobowac przyprowadzic jakiegos psiaka, najlepiej przeciwnej plci, do niego i jakby to pomoglo to bedziesz sie musial chyba wybrac do schroniska ;). W kazdym razie zycze powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

kolega też miał taką sytuację, że jego psiak po śmierci drugiego był bardzo smutny. Myślę, że mogłyby pomóć kontakty z innymi psami i ludźmi, może spróbuj z nim pospacerować, może pobawić, spróbować zaktywizować... nawet , jeśli się trzeba namęczyć i poskakać dookoła, czasami warto :)
życzę zdrówka pieskowi a Tobie powodzenia i siły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...