Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='jostel5']Takie rozeznanie było robione już dawno ,kiedy na dt miał jechać Mailo...U Murki są kolejki i długie terminy.Kolejkę,oczywiście mamy od lipca zamówioną...Poza tym Murka takich psów jak Bezik nie bierze na domowy tymczas (u Niej psy mieszkają też w kojcach),a Bezik,by nadawał się do adopcji,musi mieć stały kontakt z człowiekiem i nauczyć się żyć w domu.[/QUOTE]

OK. Mam nadzieję, że źle nie odbierasz moich pytań, zadałam je dla całkowitej jasności na wątku.
[B]No to teraz cioteczki szybka akcja i chociaż po 5 zeta i piesio będzie w DT. :lol:[/B]
[B]I mile widziane dary w smyczach, obróżkach, kocach itp.:modla:[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nelko kochana robic co w mojej mocy,ja jestem tylko 1 i nie moge sie rozdwoic.(4 psy,2 podrzudki ,,szczeniaki,, wczoraj w nocy,2 koty i kon.Chodz bardzo chciała bym wszystko na juz niestety czasowo trudno.Obecnie mam kilka ogłoszen do zrobienia z bazarku Bezia który ruszył dosyc mocno.Zachwilke sie troszke ogarne i postaram sie do północy wystawic 2 bazarek.Ale ktos bedzie musiał pomoc rozreklamowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omi']Wpłaciłam 20 zł. dla Bezika.[/QUOTE]

Dziękujemy Omi w imieniu Bezika.

[quote name='Paja']Nelko kochana robic co w mojej mocy,ja jestem tylko 1 i nie moge sie rozdwoic.(4 psy,2 podrzudki ,,szczeniaki,, wczoraj w nocy,2 koty i kon.Chodz bardzo chciała bym wszystko na juz niestety czasowo trudno.Obecnie mam kilka ogłoszen do zrobienia z bazarku Bezia który ruszył dosyc mocno.Zachwilke sie troszke ogarne i postaram sie do północy wystawic 2 bazarek.Ale ktos bedzie musiał pomoc rozreklamowac.[/QUOTE]

Paja, coś się podziała:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z p.Małgorzatą O.,sponsorką naszego Mailusia, która zdecydowała,że podtrzymuje pełną deklarację ...Mailo dostawał miesięcznie 120 zł i Bezio też tyle będzie otrzymywał.:)

No i intensywnie szukam pieniędzy na przewiezienie małego...Coś tam mam obiecane,na "za tydzień"...Zobaczymy!
[B]
A na razie Bezio ma stałych deklaracji na 180 zł...[/B] To nie jest mało,ale wciąż niestety sporo brakuje...

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo gotowy:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196471-Modne-kobiece-ubrania-Zapraszamy!na-Bezia-białego-kudłatego-misia..do-30-XI-Godz-22?p=15735808#post15735808[/URL]

Nie wiem co sie stało ,ale zdjecia sie po obkrecały..chyba nikt mi za to nie:mad::oops:

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki musicie wybaczyc mi ,ze bede niedostepna,bede dopiero wieczorem mam dzisiaj 2 sterylki (Moli i Heksy)Moli opłacam całkowicie 330zł a Heksy udało mi sie wziasc na termin w spłacie 380zł a kaj/Karino z kastracja bedzie musiał jeszcze poczekac bo na juz nie wysupłam jeszcze 700zł.

Na koniec juz całuski dla Bezia i dobrze go tam Jostelku wyspaceruj i wymiziaj od cioci Paji :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na chwilke zaraz jade zawiesc 2 sunie.Czy ktos mi moze powiedziec od kiedy to nie mozna byc przy sterylce własnego psa?Jestem bardzo zszokowana tym,ze musiałam psa zostawic na 4 godziny i kazano mi opuscic gabinet.Przeciez jak ona sie obudzi w obcym miejscu bezemnie to ich zagryzie:angryy:Dziwne jakies zasady pamietam wczesniejsze swoje psy/sunie i pytano mnie czy chce zostac czy wyjsc...

Link to comment
Share on other sites

Paju,myślę,że to dlatego,byś w czasie zabiegu nie zemdlała z wrażenia,między innymi oczywiście...Moje sunie też zostawiałam u weta na kilka godzin,kiedy były sterylizowane,a później odbierałam je jeszcze otępiałe po narkozie...Będzie dobrze,nie martw się.

Byłam dzisiaj w schronie i przyznam-Bezio mnie zszokował...Kurczę belans ,co to z nim będzie ,bo jest z niego niezły wariat....!

Spacerowałąm kilka psów i kiedy jednego z nich odprowadzałam do kojca,kierownik schronu -w ramach oszczędzania czasu-poszedł po Bezia,by mu przed spacerkiem ze mną przypiąć smycz...No i ten cholernik go udziabał! A potem szarpnął się,wyleciał z kojca i poooooszedł! Pan Marek razem z moim TZ-em wabili go,by łaskawie do nich podszedł,a gdy już go mieli-mały znowu zaszalał...!

Paja,czy Ty z tą cholerą na pewno dasz sobie radę???
Na spacerze ze mną Bezio zachowywał się bardzo dobrze-słuchał,co do niego mówię,przychodził po głaski...Wydaje mi się,że on bardzo nie lubi,gdy manipuluje mu się przy obroży,chyba się tego bardzo boi.Trochę się martwię.

[B]Przyszły wpłaty od:
Kinga-10 zł
Ihabe-10 zł
Omi-20 zł[/B] Dziękujemy bardzo!:)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Beziku. Co ja tu czytam? Taki z Ciebie łobuziak? A tak poważnie to takie zachowanie wskazuje na jakiś uraz psychiczny związany z obrożą, więc trzeba będzie włożyć sporo pracy żeby psiak zrozumiał że nic złego się nie stanie. Ale myślę że Paja da sobie radę. Trzymaj się kochany Beziku.

Link to comment
Share on other sites

Jak tam Paja? W porządku Twoje dziewczyny? Mam nadzieję, że tak.

Aja zapraszam na bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony dla psiaków z Białej, czyli także Bezika, oraz jego psich koleżanek i kolegów.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196503-Torebki-ciuszki-co%C5%9B-dla-psa-do-22.11-na-Bia%C5%82%C4%85-Podlask%C4%85.?p=15739979#post15739979[/url]

Swoją drogą, ten Bezio-taki ładny, taki mały, a taka cholera;)

Edit:

1. Kingusia, ale się zgrałyśmy;)
2. Paja, czy mogę wrzucić linki do Twoich bazarków na wątek reklamowy?

Link to comment
Share on other sites

Jostelku dam sobie rade to jest dokładnie takie samo zachowanie jak przyjechał Mailo,ze gryzł jak wogóle sie reke do karku wyciagało...a teraz młody ma wspaniały kochajacy domek...:lol:

A tymczasem musze kimnac dziewczynki z 40 min o 22 odbieram Hekse z lecznicy a z Mola jest bardzo zle nie wiadomo co sie stało:placz:zawiozłam ja w dobrym dosyc stanie a teraz skomli,trzesie sie i wymiotuje...i tak co chwilke...Pierwszy raz cos takiego widze,zobaczymy w jakim stanie odbiore Hekse...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ulżyło mi. :-) pewnie stwierdziły że po czymś takim należy im się teraz królewski posiłek :-)
A tak poważnie to pewnie przejściowe, potem powinny jeść normalnie. Ucałuj i wymiziaj je ode mnie.
Dla Bezika też posyłam buziaki i mizianko. Dobranoc, bo ja bardzo wcześnie wstaje. :-) spokojnej nocy wszystkim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...