Jump to content
Dogomania

Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy możecie określić kiedy wyciągniecie Bezika ze schronu? Tak jak już na początku napomknęłm im szybciej tym lepiej. Trochę kaski już się uzbierało czy na transport i pierwszy miesiąc starczy? Bo może opłacić chociaż za pół miesiąca , to i tak byłoby do końca listopada, a wpłaty następne na grudzień cioteczki na pewno wpłacą i jakieś bazarki. A Bezika jak najszybciej zabrać,
wykąpać i zobaczycie, że to cudo szybko znajdzie domek a dojście do normy też może być szybkie jak poczuje opiekę michę i czułość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Myślę,że niedługo..tydzień,może dwa...O ile Paja się na taki termin zgodzi...:)[/QUOTE]

Jesli Paja zaproponowała to chyba ma gdzie Bezika przytulić. Ja optuje za tym, żeby jak najszybciej skrócić pobyt Bezika w schronie. Trochę nie spodobała mi się Twoja odpowiedź ????????????????

Link to comment
Share on other sites

Nie denerwuj się Yunona,bo nie ma powodu...Tydzień/dwa to w tej sytuacji naprawdę niedługo. Białą i Wrocław dzieli ogromna odległość,więc nawet za samą benzynę koszty będą spore (a w międzyczasie może uda się zorganizować przewiezienie dwóch ,może trzech psiaków,by te koszty obniżyć).Poza tym Paji podrzucono ostatnio dwa szczeniory,których sytuację też trzeba ogarnąć...

I wreszcie pieniadze...Stałych deklaracji mamy w zasadzie na pół miesiąca + z wpłat jednorazowych-na razie niewiele...
Póki co-tych pieniędzy-[B]wszystkich,jakie są[/B]- nie wystarczy nawet na przewiezienie małego...

Mnie też bardzo zależy na Beziku (gdyby było inaczej,nie zakładałabym wątku i nie rozmawiałabym o nim z Pają),ale realia są ,jakie są i tego nie przeskoczymy...

Link to comment
Share on other sites

Ja jak najbardziej czekam na Bezia moze przyjechac 24 iz 20 przyjezdza na 3 dni pies na dt i mam tez nadzieje ze szczeniaki do tego czasu znajda domy.Jesli nie to bedzie nas poprostu wiecej w domu :)Osób starczy na kazdego pupilka ...by był wypieszczony i wycackany...

Jak pisałam Jostel ja za 1 miesiac prosiła bym ew jak by miał do mnie przyjechac o rozliczenie w kocach,przescieradłach,smyczach,obrozach(moze byc urzywane) jakis 1 duzy gar by sie przydał i nic wiecej dopiero w nastepnym miesiacu było by normalne rozliczenie w pieniadzach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']OK. Odpowiedź jest konkretna i o to mi chodziło. Następne pytanie: macie na swoim terenie DT - Murka. Czy nie ma u niej miejsc?
Może tu byłoby i bliżej aceny chyba takie same? Czy robiłyście rozeznanie jesli chodzi o Murkę?[/QUOTE]

Takie rozeznanie było robione już dawno ,kiedy na dt miał jechać Mailo...U Murki są kolejki i długie terminy.Kolejkę,oczywiście mamy od lipca zamówioną...Poza tym Murka takich psów jak Bezik nie bierze na domowy tymczas (u Niej psy mieszkają też w kojcach),a Bezik,by nadawał się do adopcji,musi mieć stały kontakt z człowiekiem i nauczyć się żyć w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...